_ایکس باکس و گیمینگ پنل جدید

بازی Beholder به‌زودی برای ایکس باس وان منتشر خواهد شد اطرافتو بپا!

طبق خبری که اخیرا در سایت خبری ایکس باکس منتشر شده است، بازی Beholder عنوانی ماجراجویی-استراتژی، که پیش از این برای پلتفرم های موبایل و پی سی منتشر شده بود برای ایکس باکس وان نیز منتشر خواهد شد.

beholder در زمان آینده، در ایالتی که حکومتی دیکتاتوری دارد و قوانین بسیار سختی وجود دارد اتفاق می‌افتد. در صورت دیده شدن هرگونه بی‌قانونی پلیس ها شما را کتک می‌زنند یا بدتر، حتی ممکن است به زندان بروید. برای مثال در حال حاضر شما شلوار جین پوشیده اید؟ خب، در این شهر پوشیدن یا حتی داشتن شلوار جین ممنوع است.

شما باید در نقش یک صاحب‌خانه ایفای نقش کنید و برای پیش بردن اهداف خود در بازی جاسوسی مستاجرین خود را انجام دهید. همه‌ی حرکاتشان را زیر نظر داشته باشید، مکالمه‌های آن‌ها را استراق سمع کنید و حتی وارد خانه‌هایشان بشوید و دوربین کار بگذارید یا در وسایلشان جستجو کنید. همه‌ی این کارها برای این است که بتوانید دولت را راضی نگه دارید تا شما هم به سرنوشت صاحب‌خانه‎ی قبلی که کلید این ساختمان را داشته، دچار نشوید. (داستان صاحب‌خانه‌ی پیشین در بسته‌های الحاقی نشان داده می شود، که البته برای نسخه‌ی ایکس باکس وان، همه‌ی آن‌ها در بازی موجود است.)

بعد از این که تمام اطلاعات مستأجرین را جمع کردید، حالا نوبت به گزارش آن‌ها به دولت می‌رسد، هرچند همیشه مجبور به اطلاع دادن به دولت نیستید، شاید یکی از مستاجرین بهترین دوست شما باشد یا بتوانید از آن‌ها باج بگیرید. البته باید حواستان به تمام کارهایتان باشد، شاید باج‌خواهی زیاد از یک نفر موجب عصبی شدن او و فاش کردن کارهای شما برای دولت شود. رفتار مستاجران با توجه به رفتاری که شما دارید و کارهایی که انجام می‌دهید تغییر می‌کند.

تمام کارهای شما عواقبی دارد، پس حواستان باشد اگر همه را ضد خود کنید، ممکن است زمانی که شما نیازمند کمک بودید کسی حاضر نباشد به شما کمک کند.

بازی Beholder Complete Edition در تاریخ 19 ژانویه 2018 میلادی برابر با 29 دی 1396 شمسی، برای کنسول Xbox one منتشر خواهد شد.

 

منبع :

XBOX WIRE

105 پست
علی سمیعی زفرقندی
تولید محتوا میکنم از همه نوعی مدت کوتاهیه نویسنده وینفونم ولی مدت طولانی ایه که خواننده وینفونم سایت خودم هم اینه: http://ravannegah.com
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
 • No items.
 • دیدگاه کاربران
  بهشتی
  پاسخ دهید سه شنبه 28 آذر 1396

  به نظر بازی جالبی میاد…. گرافیک خوبی هم داره

  برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
  برچسب ها: , , , ,