Weather-Apps-Roundup

استور ویندوز سرشار از اپلیکیشن های مختلف و با کیفیت می باشد که یکی از دسته بندی های بزرگ آن، مربوط به اپلیکیشن های پیش بینی آب و هوا است. در این دسته، شما می توانید اپلیکیشن های مختلفی را پیدا کنید که قابلیت های فراوانی را ارائه می دهند. برخی از این اپلیکیشن ها، دارای ویژگی های فوق العاده ای مانند پشتیبانی از کاشی زنده و نمایش آب و هوا در لاک اسکرین نیز می باشند. در ادامه با وینفون همراه باشید تا به معرفی بهترین اپلیکیشن های این حوزه بپردازیم.

اگر در استور ویندوز به دسته بندی اپلیکیشن های مربوط به آب و هوا بروید، با اپلیکیشن های متنوعی روبرو خواهید شد، ولی برخی از آن ها ممکن است به اندازه ی کافی، کامل و یا زیبا نباشند، بنابراین در این مطلب ما بهترین اپلیکیشن های هواشناسی را برای شما آماده کرده ایم.

Strawberry Weather

Strawberry-Weather-Lead_0

Strawberry Weather یک برنامه ی زیبا و رنگارنگ برای ویندوز ۱۰ است که مواردی مانند شرایط آب و هوای کنونی منطقه ی شما، پیش بینی طولانی مدت و هشدار های آب و هوایی را به شما ارائه می دهد و همچنین از نمایش شرایط آب هوا در لاک اسکرین و کاشی زنده نیز پشتیبانی می کند. Strawberry Weather در صفحات ابتدایی خود، شرایط کنونی، پیش بینی دوازده ساعته و یک لیست از مکان های دلخواه شما را برجسته کرده و نمایش می دهد.

Strawberry-Weather-Screens

اطلاعات آب و هوای معمول، تنها یکی از ویژگی های پایه ای و اساسی Strawberry Weather می باشد، این اپلیکیشن همچنین می تواند دمای کنونی و پیش بینی دمای آینده، میزان رطوبت، سرعت و جهت باد و فشار هوا را نیز به شما ارائه کند. این اپلیکیشن با پشتیبانی از کاشی زنده، یک نمای سریع از شرایط فعلی شما را نمایش می دهد و در لاک اسکرین، یک سبک پیش بینی از “آن چه انتظار می رود” ارائه می دهد. برای مثال، اگر پیش بینی بارش باران وجود داشته باشد، یک پیشنهاد دوستانه برای حمل چتر بر روی لاک اسکرین دستگاه شما ظاهر می شود. این یکی از ویژگی های مفید این اپلیکیشن است که باعث می شود شما همیشه از وضعیت آب و هوا آگاه باشید.

در حالی که Strawberry Weather فاقد نقشه ی آب و هوا و یا ویژگی رادار است، ولی این اپلیکیشن از اطلاعیه های Toast ویندوز پشتیبانی می کند. اطلاعیه ها را می توان طوری تنظیم کرد که در طول روز شما را از شرایط آب و هوایی معمول آگاه سازد و یا آن را طوری فیلتر کرد که تنها هشدار های مربوط به مسائل آب و هوایی شدید را به شما نشان دهد.

Strawberry-Weather-Win10PC_0

طراحی صفحات اصلی اپلیکیشن کاملا ساده می باشد و شما می توانید مجموعه کوچکی از آیکون های آب و هوا را انتخاب کرده و از گزینه های رنگ های متنوع، رنگ دلخواه خود را انتخاب کنید. Strawberry Weather دارای ۱۴ تم رنگی از پیش تنظیم شده برای انتخاب می باشد، و همچنین مجهز به یک انتخاب کننده ی رنگ با تعداد زیادی از رنگ های اضافی برای گزینش می باشد. این اپلیکیشن برای ویندوز ۱۰ کامپیوتر و موبایل رایگان است، ولی دارای یک پرداخت درون برنامه ای به قیمت ۰.۹۹ می باشد که با خرید آن، یکی از قابلیت های ویژه ی برنامه، که به صورت خودکار مکان های اطراف را به صفحه ی مکان های مورد علاقه ی شما اضافه می کند، در دسترس قرار می گیرد. این قابلیت یکی از ویژگی های است که می تواند در برخی موارد مانند سفر مفید باشد و شما را از شرایط آب و هوایی ادامه ی مسیر با خبر کند.

برای دانلود این اپلیکیشن می توانید بر روی تصویر کلیک کنید و یا از کد QR زیر استفاده کنید.

QR-Strawberry-Weather

Blue Skies

Blue-Skies-Lead

Blue Skies یکی از اپلیکیشن های هواشناسی عرضه شده برای ویندوز ۱۰ است که پیش بینی ساده ای از وضعیت آب و هوا از جمله، شرایط فعلی منطقه ی شما، دما، سرعت و جهت باد، شانس بارش باران و سطح رطوبت را به شما ارائه می کند. Blue Skies همچنین شما را از تغییرات آب و هوایی مورد انتظار در آینده، آگاه می سازد. به عنوان مثال، این پیش بینی ممکن است ذکر کند که هوا “برای یک ساعت آفتابی” و یا “بارانی در ساعات آینده” خواهد بود.

Blue-Skies-Screens

در کنار مشاهده ی شرایط فعلی، شما می توانید بر روی صفحه ی اصلی Blue Skies به سمت پایین حرکت کنید و پیش بینی ساعتی و همچنین پیش بینی آب و هوایی پنج روز آینده را مشاهده کنید. Blue Skies شامل پشتیبانی از کاشی زنده برای شهر های منتخب شما می باشد و از اطلاعیه های Toast برای نمایش هشدار های آب و هوایی پشتیبانی می کند.

طراحی مینیمالیستی Blue Skies به بهترین شکل صورت گرفته و رنگ تم اپلیکیشن با تغییرات شرایط آب و هوا، تغییر می کند. به عنوان مثال، زمانی که آسمان صاف باشد یک تم آبی روشن، در ساعات شب یک تم آبی تیره و در هنگام بارش باران یک تم خاکستری نمایش داده می شود.

Blue-Skies-Win10PC

اپلیکیشن Blue Skies به صورت رایگان در دسترس کاربران ویندوز ۱۰ دسکتاپ و موبایل قرار دارد، ولی یک پرداخت درون برنامه ای اختیاری با قیمت ۱.۹۹ دلار نیز وجود دارد که ویژگی های خاصی از جمله سایز های مختلف کاشی های زنده، تنظیم دفعات به روز رسانی کاشی زنده و اطلاعیه های Toast را به اپلیکیشن اضافه می کند.

برای دانلود این اپلیکیشن می توانید بر روی تصویر کلیک کنید و یا از کد QR زیر استفاده کنید.

QR-Blue-Skies

Perfect Weather Universal

Perfect-Weather-Univ-Lead

اپلیکیشن Perfect Weather Universal یکی از عنوان های منتشر شده توسط گروه توسعه دهندگان Perfect Thumb می باشد. این گروه تسلط و هنر کافی برای ساخت اپلیکیشن های خارق العاده و سودمند در محیطی ساده و بدون در هم ریختگی را دارند.

Perfect-Weather-Univ-Screens

این اپلیکیشن با ارائه ی یک صحنه ی رنگارنگ، وضعیت فعلی آب و هوای شما را به تصویر می کشد و در ادامه ی صفحه، اطلاعات دقیق تری از آن را نمایش می دهد. شما می توانید با سوایپ کردن صفحه، وضعیت و تغییرات آب و هوا در طی روز های آینده را مشاهده کنید.

اطلاعات آب و هوایی که این اپلیکیشن به کاربر ارائه می دهد شامل، درجه حرارت کنونی و پیش بینی، سرعت و جهت باد، فشار هوا، زمان طلوع و غروب خورشید، زمان طلوع و غروب ماه و شرح مختصری از شرایط خارجی (از جمله مه، باران، طوفان، آفتابی، و…) می باشد. با سوایپ کردن به چپ و یا راست، پیش بینی آب و هوا برای ۹ روز گسترش می یابد و برنامه عبور از این روز ها را به طرز جالبی با طلوع خورشید و در نهایت برآمدن ماه، به شما نمایش می دهد.

Perfect-Weather-Univ-Win10PC

در حالی که Perfect Weather Universal یک اپلیکیشن بنیادین و ساده ی آب و هوا برای ویندوز ۱۰ کامپیوتر و موبایل است، ولی این اپلیکیشن مجموعه ی کوچکی از تم های طراحی شده ی زیبا را به شما ارائه می دهد. یک خرید درون برنامه ای ۱.۹۹ دلاری نیز برای باز کردن مجموعه ی کامل تم ها وجود دارد.

هر چند که Perfect Weather Universal از کاشی زنده پشتیبانی می کند، ولی این برنامه از نمایش آب و هوا در لاک اسکرین، هشدار های آب و هوا و رادار آب و هوا پشتیبانی نمی کند. در حالی که Perfect Weather Universal یک اپلیکیشن بسیار ساده و رایگان برای ویندوز ۱۰ به حساب می آید، اما آن به اندازه ی کافی جذاب و کاربردی است.

برای دانلود این اپلیکیشن می توانید بر روی تصویر کلیک کنید و یا از کد QR زیر استفاده کنید.

QR_Perfect_Weather

Vieather

Vieather-Lead

Vieather یک اپلیکیشن آب و هوای تمیز و رنگارنگ برای ویندوز ۱۰ است که می تواند شرایط فعلی و پیش بینی های آب و هوایی منطقه ی شما را در یک بسته با قابلیت شخصی سازی بالا به شما ارائه دهد. طراحی Vieather برای ویندوز ۱۰ موبایل طوریست که شرایط کنونی و پیش بینی ساعتی شما را بر روی یک صفحه، پیش بینی هفت روز آینده را بر روی صفحه ی دیگر و مکان های پیش بینی شما بر روی یک صفحه ی سوم نمایش می دهد. البته با بهره گیری از یک صفحه نمایش بزرگ تر در ویندوز ۱۰ کامپیوتر، Vieather قادر است تمام این اطلاعات را در یک صفحه ی منفرد نشان دهد.

Vieather-Screens

اطلاعات آب و هوا که این برنامه برای شما فراهم می کند شامل مواردی از جمله دمای فعلی، سرعت و جهت باد، فشار هوا، دید، سطح رطوبت، ارزیابی UV، احساس دما و زمان طلوع و غروب خورشید است. Vieather دارای دو تم (تیره و روشن) و گزینه ای برای انتخاب رنگ بومی برنامه می باشد. پشتیبانی از کاشی زنده شامل گزینه ای برای انتخاب محتوای کاشی، شفافیت و رنگ آن است که باعث می گردد کاشی اپلیکیشن بسیار جالب تر و پویا تر گردد.

Vieather-Win10PC

این اپلیکیشن نیز از نمایش آب و هوا در لاک اسکرین، هشدار های آب و هوا و رادار آب و هوا پشتیبانی نمی کند. Vieather یک برنامه ی رایگان و البته با چندین محدودیت است که برای ویندوز ۱۰ کامپیوتر و موبایل در دسترس قرار دارد. این محدودیت ها شامل وجود تبلیغات و محدودیت در تعداد از کاشی های زنده و دفعات به روز رسانی خودکار پیش بینی آب و هوا می باشد. البته برای رفع این محدودیت ها، پرداخت درون برنامه ای به ارزش ۰.۹۹ تا ۹.۹۹ دلار در نظر گرفته شده است.

Vieather یک اپلیکیشن آب و هوای جذاب برای ویندوز ۱۰ است که اطلاعات پیش بینی آب و هوایی عمومی را به سبک مد روز ارائه می دهد.

برای دانلود این اپلیکیشن می توانید بر روی تصویر کلیک کنید و یا از کد QR زیر استفاده کنید.

QR-Vieather

اگر شما نیز اپلیکیشن هواشناسی خوبی را می شناسید، آن ها را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید.

منبع :

WINDOWSCENTRAL

1873 پست
امیر زمانی
Only Windows
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
Ali
پاسخ دهید شنبه 19 شهریور 1395

ممنون و خسته نباشید بابت مطلب خوب و کاربردی تون،

البته نظر ها در مورد زیبایی خیلی می تونه متفاوت باشه، مثلا من اپلیکیشن دیفالت آب و هوا “MSN” رو بیشتر می پسندم و یا اینکه وقتی تو لیست “زیباترین” اپلیکیشن های هواشناسی تون، “Amazing Weather HD” رو ندیدم خیلی تعجب کردم! چون به نظر من از همه زیباتره…

  امیر زمانی
  پاسخ دهید شنبه 19 شهریور 1395

  خواهش میکنم دوست عزیز
  درسته اپلیکیشن پیش فرض هم عالیه ولی این مطلب در مورد برنامه های شخص ثالث بودش. در مورد زیبا بودن Amazing Weather HD هم شکی نیست و میتونست یکی از گزینه ها باشه 🙂

   حاجی
   پاسخ دهید شنبه 19 شهریور 1395

   Amazing Weather HD با ip ایران مشکل داره ؟

    امیر زمانی
    پاسخ دهید شنبه 19 شهریور 1395

    بله دوست عزیز؛ متاسفانه با آی پی ایران لود نمیشه

   davood beykzadeh
   پاسخ دهید شنبه 19 شهریور 1395

   سلام برای ارسال اپلیکیشن کرک شده باید با کدوم یک از نویسنده های سایت ارتباط برقرار کنم؟

    امیر زمانی
    پاسخ دهید شنبه 19 شهریور 1395

    درود داوود جان
    مدتی هست که دیگه اپلیکیشن کرک شده در وینفون معرفی نمیشه

     davood beykzadeh
     پاسخ دهید شنبه 19 شهریور 1395

     چرا دوست عزیز؟

      امیر زمانی
      پاسخ دهید شنبه 19 شهریور 1395

      سیاست ها و برنامه های سایت به این شکل شده. بخاطر حمایت از توسعه دهندگان و این مسائل

       davood beykzadeh
       پاسخ دهید شنبه 19 شهریور 1395

       اوکی دوست عزیز میخواستم نسخه کرک شده و البته سالم اپرا مینی رو قرار بدم
       با تشکر

مجمدجواد محمدی
پاسخ دهید شنبه 19 شهریور 1395

سلام دوستان گرامی خواهشا بگید چجوری مشکلم رو میتونم حل کنم
هر دفعه که باگوشیم عکس پانوراما میگیرم این اخطار رو میده۰xA00F4279(0x80070057)
خواهشا هرچه زودتر کمکم کنید.ممنون
گوشیم ۶۲۵

Beautiful Mind
پاسخ دهید شنبه 19 شهریور 1395

ممنون میشم از تصویر کاشی هر برنامه عکس بزارید

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , , ,