همانطور که می دانید چند روز پیش نرم افزار teamviewer کشور عزیزمان را تحریم کرد و در نتیجه فعالیت بعضی از افراد و حتی شرکت ها دچار اختلال شد. اگر شما هم به دنبال نرم افزاری برای جایگزین کردن با teamviewer هستید ولی تا حالا به نتیجه ای نرسید با وینفون همراه باشید تا شما را با نرم افزاری آشنا کنیم که حتی بسیار بهتر از teamviewer عمل می کند.

ما امروز می خواهیم نرم افزار any desk به شما معرفی کنیم. این نرم افزار همچون teamviewer جهت کنترل یک دستگاه از راه دور استفاده می شود و از محیط بسیار ساده ای و در عین حال قدرتمندی بهره می برد.  any desk  تقریبا از تمام سیستم عامل مشهور پشتیبانی می کند و در سیستم عامل های مک، لینوکس، ویندوز و اندروید و ios در دسترس است. جهت استفاده از این نرم افزار در محیط ویندوز نیازی به نصب نرم افزار نیست و می توان به صورت Portable از آن استفاده کرد ولی برای بهره مندی از امکانات بیشتر، بهتر است نرم افزار را روی سیستم خود نصب کنید.

در ادامه تصاویری از محیط برنامه مشاهده می کنید.

 

ویژگی های any desk

  • محیط ساده و زیبا
  • پشتیبانی از اکثر سیستم عامل ها
  • اتصال سریع و ساده به سایر دستگاه ها
  • رایگان بودن نرم افزار

اگر شما هم از این نرم افزار استفاده کرده اید، نظر خود را با ما به اشتراک بگذارید. از چه نرم افزار های دیگری هم به عنوان جایگزین نرم افزار teamviewer می توان استفاده کرد؟

دانلود
اطلاعات
  • حجم فایل : 1.7 mb
منبع : وینفون
15 پست
پوریا حسن زاده
او دانشجوی رشته‌ی برق دانشگاه سراسری تبریز است. او عاشق دنیای سرگرمی است و همیشه به دنبال تجربه بازی های جدید و تماشای فیلم های روز دنیا است. پوریا اکنون نویسنده وب‌سایت وینفون است.
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
برچسب ها: , , , , , , ,