_ایکس باکس و گیمینگ پنل جدید

بهترین کنترلرهای ایکس باکس وان

شاید برای شما هم پیش آمده باشد که در حال بازی با ایکس باکس وان، با کنترلر آن راحت نباشید یا بنظرتان باید کلیدهای بیشتری در جایی دیگر قرار می‌گرفت یا حتی به‌نظرتان اگر دسته شکل دیگری بود بهتر می‌شد. خوشبختانه شما این انتخاب را دارید که از کنترلرهای دیگر برای ایکس باکس وان نیز استفاده کنید. با ما در وینفون همراه باشید تا بهترین کنترلرها در هر شاخه را ببینید.

کنترلرهای ایکس باکس وان یکی از پرطرفدارترین کنترلرها میان گیمرهاست، اما برخی گیمرها علاقه به تغییراتی در این کنترلر دارند تا بتوانند حرفه‌ای تر از قبل به بازی بپردازند. گزینه‌های مختلفی از جمله کنترلرهای ساخت خود مایکروسافت و کنترلرهای ساخت شرکت‌های دیگر نظیر Razer در اختیاز است.

بهترین کنترلر: Xbox Elite Controller

این کنترلر طراحی مانند کنترلرهای اصلی و پیش‌فرض ایکس باکس وان دارد اما کمی بهبود یافته و بهتر. همه چیز در این کنترلر بروزرسانی شده، از D-pad قابل تغییر بگیرید تا  چهار پدال که پشت کنترلر جای دارند. D-pad و شوک‌ها با چهار مدل انتخاب قابل تغییر هستند و همه‌ی این تغییرات در دستان شماست و می‌توانید هر لحظه تمام آن‌ها را تغییر دهید.

مایکروسافت برای طراحی این محصول نیاز گیمرهای حرفه‌ای را در نظر گرفته، بدنه‌ی آن نسبت به کنترلر پیش‌فرض ایکس باکس وان حس بسیار بهتر و راحت‌تری دارد (هرچند کنترلر پیش‌فرض نیز بسیار راحت است.) قیمت این کنترلر 159 دلار می‌باشد. نکته‌ی جالب دیگر این‌که شرکت‌های دیگر همواره برای این کنترلر لوازم جانبی خاص می‌سازند تا این کنترلر هرروز بهتر از قبل شود.

بهترین تغییر: Scuf Elite

‘گیمرهای حرفه‌ای با نام Scuf آشنایی دارند. قبل از این‌که کنترلر الیت مایکروسافت هنوز در حد فکر بود، این شرکت کنترلرهای مخصوص خود را تولید می‌کرد اما حالا این شرکت در حال همکاری با مایکروسافت است و کنترلر الیت خودش را می‌سازد. در پشت این کنترلر چهار پدال وجود دارد اما برعکس کنترلر الیت مایکروسافت، این پدال‌ها به‌صورت عمودی قرار گرفته‌اند. با خرید این کنترلر می‌توانید بین گزینه‌های موجود برای شوک و D-pad انتخاب کرده. شروع قیمت این کنترلر 140 دلار است. همچنین پدال‌ها، دی-پد و شوک‌های این دسته به‌صورت جداگانه فروخته می‌شود.

بهترین کنترلر بلوتوث: Xbox One Bluetooth controller + Design Lab

این کنترلر همان کنترلر پیش‌فرض مایکروسافت است، هرچند می‌توانید ظاهر آن‌را در پروژه‌ی جدید مایکروسافت به‌نام Design Lab که فعلا برای کشورهای به‌خصوصی فعال است، برای خود تغییر دهید و حتی گیمرتگ دلخواه را روی آن حک کنید. یکی از خوبی‌های این کنترلر حضور بلوتوث در آن است که می‌تواند انتخاب خوبی برای پی سی گیمرها نیز باشد. قیمت این کنترلر از 80 دلار شروع می‌شود.

بهترین کنترلر با سیم: Razer Wolverine

ریزر همواره یکی از بهترین‌ها در صنعت لوازم جانبی گیم بوده و هست. کنترلر ویژه‌ی این شرکت برای ایکس باکس وان با سیم عرضه شده، این مسئله برای بسیاری از گیمرها مهم است که همچنان کنترلرهای سیم دار را به بلوتوث و بی‌سیم ترجیح می‌دهند. این کنترلر کاملا قابل شخصی‌سازی است. دی-پد، شوک‌ها، پدال‌های پشت دسته، چهار کلید اضافه پایین برای کنترل صدا و رنگ نور دور کنترلر از مشخصات قابل شخصی‌سازی این کنترلر است. قیمت این کنترلر از 160 دلار شروع می‌شود.

بهترین کنترلر اقتصادی: HoriPad

این کنترلر باسیم است و توسط خود شرکت مایکروسافت نیز لایسنس شده. بدنه‌ی آن اثر انگشت را جذب می‌کند اما باید در نظر داشت که قیمت این کنترلر فقط 30 دلار است.

بهترین کنترلر آرکید: Hori Real Arcade Pro.V Kai Fighting Stick

اگر شما طرفدار بازی‌های مبارزه‌ای هستید، مسلما این کنترلر برای شما طراحی شده. یک جوی‌استیک سمت چپ و نه کلید سمت راست که در تنظیمات ایکس باکس وان قابل شخصی‌سازی برای کاربرد هرکدام هستند. قیمت این کنترلر 150 دلار است.

نظر شما راجع به استفاده از کنترلرهای شخص‌ثالث چیست؟ آیا مایل به خرید هرکدام از آن‌ها هستید؟

منبع :

WINDOWS CENTRAL

104 پست
علی سمیعی زفرقندی
تولید محتوا میکنم از همه نوعی مدت کوتاهیه نویسنده وینفونم ولی مدت طولانی ایه که خواننده وینفونم سایت خودم هم اینه: http://ravannegah.com
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: ,