اخیرا شرکت بتزدا (Bethesda) در حساب رسمی خود در شبکه توییتر اعلام کرده است که هر کس که پس از عرضه نسخه کامل این بازی در سال ۲۰۱۸ اقدام به خریداری Fallout 76 کند و در آن ثبت نام کند و حساب تازه‌ای برپا کند، حق استفاده از مجموعه Fallout Classic Collection را نیز روی پلتفرم رایانه‌های شخصی به دست خواهد آورد. جزئیات بیشتر را در ادامه مشاهده کنید.

اگرچه مجموعه Fallout Classic Collection در حال حاضر فقط برای پلتفرم رایانه شخصی در دسترس قرار دارد، اما این فرصت در اختیار کاربران کنسول‌های نسل هشتمی سونی و مایکروسافت یعنی پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان نیز قرار دارد و این طور نیست که فقط برای کابران پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس قرار داشته باشد. در حقیقت کاربران کنسول‌ها با خریداری Fallout 76 می‌توانند از Fallout Classic Collection روی پلتفرم رایانه‌های شخصی بهره مند شوند. بتزدا در این زمینه در توییتر خود نوشت:

هر کسی که در نسخه کامل Fallout 76 در سال ۲۰۱۸ ثبت نام کند، حق استفاده از Fallout Classic Collection را نیز روی رایانه‌های شخصی به دست خواهد آورد. این موضوع برای کاربران ایکس‌باکس وان و پلی‌استیشن ۴ نیز صادق است. انتظار می‌رود که حق استفاده از این مجموعه از اوایل ماه ژانویه پیش رو، در دسترس قرار بگیرد.

مجموعه Fallout Classic Collection شامل سه نسخه اولیه این سری خواهد بود که شامل Fallout, Fallout 2 و همینطور Fallout Tactics می‌شود. هر سه‌ی این بازی‌ها پیش از این که بتزدا این فرانچایز را در اختیار قرار بگیرد، تهیه، ساخته و عرضه شده‌اند و با نسخه‌های این سری که توسط بتزدا تهیه و تولید شده‌اند، تجربه‌های کاملا متفاوت‌تری هستند. این بازی‌ها هم از نظر سبک و سیاق و ظاهر و هم از نظر استایل و گیم‌پلی، کاملا با نسخه‌های امروزی این سری متفاوت هستند و تقریبا هیچ نقطه اشتراکی بین آن‌ها وجود ندارد اما اگر کنجکاو هستید تا بدانید این سری از کجا کار خود را آغاز کرده و نسخه‌ های اولیه این سری به چه شکل بوده‌ اند، این فرصت بسیار مناسبی است که می‌توانید از آن استفاده کنید و از این مجموعه لذت ببرید. به همین علت هم آن دسته از کسانی که با تجربه نسخه‌های اخیر این سری با این بازی آشنا شده‌اند، ممکن است در طی انجام این بازی با چالش‌های بیشتری مواجه شوند و انجام این بازی‌ها کمی برایشان سخت‌تر باشد.

بتزدا اعلام کرده است که بازی‌بازان از اوایل ماه ژانویه قادر خواهند بود این مجموعه را دریافت کنند و به تجربه آن بپردازند. همچنین لازم به ذکر این نکته نیز هست که اعلام کنم حق استفاده از مجموعه Fallout Classic Collection در ابتدا قرار بود فقط برای آن دسته از کاربران رایانه‌های شخصی در دسترس قرار بگیرد که عنوان Fallout 76 را پیش خرید کرده‌ بودند.

اگر شما هنوز هم موفق به تجربه عنوان Fallout 76 نشده‌ اید، اما علاقه دارید که مجموعه Fallout Classic Collection را نیز تجربه کنید، هر سه‌ی این بازی‌ها در غالب یک مجموعه در شبکه استیم قابل دسترس هستند که می‌توانید آن‌ها را تهیه کنید.

منبع :

MSPOWERUSER

  • پنجشنبه 6 دی 1397 21:00
  • بدون نظر
  • عرفان رحیمی صادق
  • اخبار
760 پست
عرفان رحیمی صادق
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , ,