با نزدک شدن به E3 2018، یکی از مسئولین استودیو Bethesda  در رابطه با برنامه های این استودیو و آنچه که می توان از کنفرانس این استودیو در E3 امسال انتظار داشت صحبت کرده است. در ادامه با وینفون همراه باشید.

Bethesda بعد از معرفی رسمی Fallout 4 در سال 2015، هر ساله کنفرانس سالانه ای را در E3 ترتیب داده و از پروژه ها و بازی های جدید خود رو نمایی کرده است. بر اساس صحبت های انجام شده توسط مسئول روابط تجاری و اجتماعی استودیو Bethesda، پیت هاینس (Pete Hines)، آن ها در برنامه امسال خود نیز در پی آن هستند که “وعده خود در E3 را به تحقق برسانند”. برنامه E3 سال 2017 استودیو Bethesda توسط عده ای نا امید کننده بود، حداقل در قیاس با برنامه های سال های گذشته این شرکت می توان چنین برداشتی را داشت، در نتیحه انتظار می رود که برنامه امسال به شکلی ترتیب داده شده باشد که سطح بالاتری را از خود نشان دهد و انتظار می رود میزان رضایتمندی از برنامه امسال بسیار بالاتر باشد.

هاینس در مصاحبه ای که با Gamereactor در PAX East داشت در صحبت های خود بیان داشت: “ما در E3 امسال چند غافلگیری را خواهیم داشت. در نمایش خود در رابطه با تعداد مناسبی بازی ها و پروژه های جدید استودیو صحبت خواهیم کرد و باور کنید که من نیز بابت این نمایش هیجان زده هستم. ما از سپتامبر سال گذشته در حال کار کردن بر روی برنامه خود برای E3 امسال هستیم. من الان هفت یا هشت ماه است که درگیر کار های مرتبط با نمایش E3 هستم و کاملا از روندی که این نمایش در حال طی کردن و کامل شدن دارد راضی هستم. به نظر من در نمایش امسال برای تمامی افراد و تمامی سلایق چیزی وجود خواهد داشت و اصلا مهم نیست که با چه کنسول یا دستگاهی بازی میکنید و یا چه سبک بازی ای را می پسندید قطعا برای همه چیزی وجود خواهد داشت و امیدواری اصلی من این است که بتوانیم به وعده خود را در E3 امسال محقق کنیم و انتظارات مردم و طرفداران را برآورده سازیم.”

وی در ادامه صحبت های خود بیان داشت که تلاش اصلی این استودیو تنها بالابردن تعداد بازی های نیست و آن ها تمام تلاش خود را می کنند تا اطمینان حاصل کنند که هر آنچه که این استودیو تولید می کنند بالاترین کیفیت را مطابق با انتظار گیمر ها به آن ها ارایه کند. وی بیان داشت: “فکر می کنم در سال 2017 ما بیشترین امتیاز را از Metacritic در میان ناشران مختلف داشتیم و دست یافتن به این مقام هدف امسال ما هم هست. هدف ما این نیست که تنها از کار ها و چیز های جدید صحبت کنیم بلکه به دنبال این هستیم تا انتظارات را برآورده کنیم و به مردم آن کیفیت و سطح از بازی را ارایه کنیم که آن ها از Bethesda انتظار دارند و به دنبال آن هستند.”

قرار است کنفرانس E3 2018 استودیو Bethesda در روز یکشنبه، 10 ژوئن و ساعت 6:30 PM PT یا همان 9:30 PM ET برگزار شود. فقط انتظار معرفی Elder Scrolls VI را نداشته باشید چون به نظر می رسد که هنوز کار زیادی از این بازی باقی مانده است.

نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

منبع :

MSPOWERUSER

95 پست
شایان حسین زاد
او کارشناس مهندسی برق قدرت است. به فوتبال علاقه‌ی وافری دارد و سعی می‌کند اغلب اوقات فراغت خودش را صرف بازی های کامپیوتری و فیلم و موسیقی کند. شایان اکنون نویسنده وب‌سایت وینفون است.
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
 • No items.
 • دیدگاه کاربران
  حمید
  پاسخ دهید یکشنبه 20 خرداد 1397

  وای خیلی منتظر این بازی هستم. ای کاش زود وارد ایران بشه

  برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
  برچسب ها: , , , ,