_ایکس باکس و گیمینگ پنل جدید

عنوان Rage 2 به صورت رسمی معرفی شد.

پس از فاش شدن شایعه در مورد نسخه بعد عنوان Rage توسط فروشگاه Walmart، امروز عنوان Rage 2 رسما توسط Bethesda معرفی شد.

عنوان Rage درسال 2011 منتشر شد و در مدت نسبتا کوتاهی توانست نظر بسیاری از گیمرها و منتقدان را به خود جلب کند البته باید این نکته رو در نظر بگیریم که شرکت Bethesda در طول این مدت عناوینی همچون Doom، Wolfenstain و Prey  را در کارنامه خود جا داده است پس باید از نسخه دوم این مجموعه توقع ریادی داشته باشیم.

این ویدئو تیزر کوتاهی از عنوان Rage 2 است که به مناسبت معرفی رسمی آن منتشر شده است. این ویدئو به نمایش برخی از شخصیت های این عنوان می‌پردازد همچنین این ویدئو مملو از رنگ های پر زرق و برق و دیوانگی شخصیت های مختلف است که ما را یاد فیلم Mad Max و دنیای Borderlands می‌اندازد. به نظر می‌رسد که حس و حال این عنوان به قدری با عنوان گذشته آن تغییر کرده باشد. (ادغام دو عنوان Mad Max و Borderlands)

هنوز مشخص نیست که استودیو id (سازنده نسخه قبل) چه تصمیمی دارد و آیا این عنوان ادامه داستان نسخه قبل خواهد بود یا نه؟ اما احتمال دارد که این عنوان به عنوان Doom شباهت داشته باشد. بعد از موفقیت های کسب شده توسط عنوان Doom ممکن است که استودیو id از مکانیک های این عنوان در بازی Rage 2 نیز بکار گیرد.

گیم‌پلی این عنوان فردا منتشر خواهد شد و اخبار بیتشری از آن دریافت خواهیم کرد و در کمترین زمان آنها را با شما به اشتراک خواهیم گذاشت.

منبع :

MSPU

264 پست
امیرحسین نورپور
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , ,