عنوان Beyond Good and Evil، پروژه پرشور و هیجان سازنده سری بازی‌های Rayman یعنی میشل آنسل (Michel Ancel)، سرانجام پس از کش و قوس‌های فراوان در طی برگزاری رویداد E3 2017 به معرفی گذاشته شد. حداقل چیزی که درمورد مراحل ساخت و توسعه این بازی می‌توان گفت این است که روند پیشروی آن بسیار کند و آهسته پیش می‌رود اما بخش روشن ماجرا این است که حداقل هنوز هم در دست ساخت و توسعه قرار دارد این روند هر چند با سرعت آهسته، اما در حال پیشروی است و هنوز متوقف نشده.

ایو گیلموت (Yves Guillemot)، مدیر عامل شرکت بزرگ یوبیسافت (Ubisoft)، در حین انجام گفت و گوی تازه‌ای که با وبسایت IGN انجام داده است (که بسیار هم مصاحبه کامل و مفصلی است طوری که در آن به بحث و گفت و گو درمورد بازی‌ها و موضوعات بسیار متنوعی پرداخته شده که ما تا به حال چند خبر مستقل از دل آن درآورده‌ایم). گیلموت در این مصاحبه درمورد پتانسیل‌های موجود در دنیای بازی Beyond Good and Evil 2 نیز صحبت‌هایی انجام داده است که ما بخش‌هایی از این مصاحبه را برایتان آماده کرده‌ایم.

جالب است که گیلموت درمورد این که این پروژه تا به حال به یک یا چند مسیر انحرافی هم کشیده شده، صحبت کرد. وی در این رابطه چنین می‌گوید که:

من هفته گذشته با میشل در حال صحبت کردن بودم تا ببینیم [این پروژه] به کجا داشت می‌رفت و این که ما چطور می‌توانیم به یک مسیر دیگر آن را بازگردانیم.

گیلموت در ادامه صحبت‌های خود در این زمینه چنین ادامه داد که:

ما شاهد بودیم که پتانسیل دنیای این بازی بسیار خارق العاده است و میشل هم واقعا [برای این پروژه] بسیار پرشور و احساساتی است. من فکر می‌کنم که این پروژه قرار است فوق العاده باشد و در نهایت نتیجه بسیار خوبی در بر خواهد داشت.

در حالی که هنوز اطلاعات آن چنان زیادی وجود ندارد که بتوان به آن اتکا کرد، اما قطعا می‌توان به صراحت این را گفت که یوبیسافت این پروژه را بسیار جدی گرفته است و به هیچ وجه قصد کوتاه آمدن درمورد چیزی در این بازی ندارد. همچنین در دسامبر سال گذشته میلادی یعنی ۲۰۱۸ نیز متوجه شدیم که Ubisoft Blue Byte، که این ماه عنوان Anno 1800 را به انتشار خواهد رساند، نیز به تیم توسعه دهنده این بازی برای پیشبرد روند ساخت و توسعه این دنباله بزرگ ملحق شده است و تیم اصلی سازنده آن را در این مسیر یاری خواهد کرد تا هم کارها سریع‌تر پیش برود و هم سرعت پیشرفت این پروژه افزایش پیدا کند. تا به حال درمورد این بازی تایید شده که Beyond Good and Evil 2 تا پایان سال ۲۰۱۹ میلادی یک نسخه آزمایشی (بتای) قابل بازی دریافت خواهد کرد که می‌تواند دید ما نسبت به این بازی را تعیین کند و ضمن آشنا کردن ما با این عنوان، انتظاراتی که می‌توانیم از نسخه نهایی آن داشته باشیم را نیز به ما نشان بدهد. نکته قابل توجه هم این است که عرضه نسخه بتا برای این بازی ممکن است به فاصله زیادی از عرضه نسخه نهایی آن انجام شود که انتظار ما برای تجربه نسخه کامل این بازی را بیشتر خواهد کرد. اما هنوز هم چیزی به طور قطعی مشخص نیست و باید ببینیم در E3 2019 چه اتفاق‌هایی درمورد این بازی رخ خواهد داد و آیا یوبیسافت چیزی درمورد آن برایمان آماده کرده تا به ما نشان بدهد یا خیر.

طبق معمول شما می‌ توانید برای کسب اطلاعات و جزئیات بیشتر در این زمینه همچنان در طی روزها و هفته‌های آتی نیز با وینفون همراه باشید و ما را دنبال کنید. ما هم به محض کسب اطلاعات بیشتر شما را سریعا از آن‌ها با خبر خواهیم کرد و در جریان امور قرار خواهیم داد. همچنین در ادامه نیز می‌توانید اظهارات اخیر مدیر عامل شرکت یوبیسافت درمورد پروژه‌های مختلف این شرکت را که اطلاعات خوبی در اختیارتان قرار می‌دهد، مشاهده کنید.

منبع :

GAMINGBOLT

964 پست
عرفان رحیمی صادق
مطالب مرتبط
تبلیغات
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , , , ,