اگر شما هم از جمله طرفداران بازی Beyond Good and Evil باشید به طور حتم منتظر عرضه نسخه دوم این بازی بسیار زیبا هستید. به تازگی و در ادامه رویداد E3 2017 کمپانی مطرح یوبی سافت از نسخه جدید این بازی رونمایی کرد. طبق تیزر تازه منتشر شده انتظار می رود که کمپانی یوبی سافت فصل جدیدی از این بازی را رقم بزند. با ما در وینفون همراه باشید.

کمپانی بازی سازی یوبی سافت در کنفرانس خود در رویداد E3 امسال با نمایش تیزر سینمایی از بازی جدید خود به نام Beyond Good and Evil 2 به طور رسمی رونمایی کرد. متاسفانه کمپانی Ubisoft هیچ برنامه ای برای عرضه نسخه پیش نمایش این بازی فوق العاده ندارد تا کاربران بتوانند بیشتر با حال و هوای آن آشنا شوند. همچنین این کمپانی از وجود برخی ویژگی ها از جمله قابلیت بازی به صورت آنلاین در Beyond Good and Evil 2 خبر داد. هنوز تاریخی از زمان عرضه این بازی در دسترس نیست و حتی ممکن است تا رویداد E3 سال آتی خبری از زمان انتشار آن به گوش نرسد. در ادامه شما عزیزان را به تماشای تیزر سینمایی بازی  Beyond Good and Evil 2 دعوت می کنیم.

منبع :

MSPU

397 پست
علیرضا عنادی
او دانشجوی مترجمی زبان انگلیسی است. به عکاس، داستان نویسی و آهنگ سازی علاقه ی وافری دارد و سعی می کند اغلب اوقات فراغت خودش را صرف کوهنوردی و فوتبال، کند. علیرضا اکنون نویسنده وبسایت وینفون است."
مطالب مرتبط
تبلیغات
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , ,