bill%20gatesبسیاری از مردم آمریکا ارزش و احترام زیادی برای بیل گیتس قائل هستند. اما مطالعات آماری جدید، نشان می دهد که اگر وی برای انتخابات ریاست جمهوری ایالات متحده کاندید شود، بسیاری از مردم به او رای خواهند داد.

در پرسشی که موسسه تحقیقاتی Fidelum Partners  از ۱۰۱۲ آمریکایی واجد شرایط رای گیری انجام داده است، از آن ها خواسته شده تا بین دونالد ترامپ، هیلاری کلینتون و سایر افراد مشهور رای خود را بر اساس خون گرمی و صلاحیت افراد اعلام نمایند. تا کنون بیل گیتس بالاترین امتیاز را از نظر میزان صلاحیت دریافت کرده است و از نظر میزان خون گرمی بعد از DeGeneres، کمدین مشهور آمریکایی جایگاه دوم را از طرفداران هر دو حزب حاکم در اختیار گرفته است.

chart%201نکته جالب این که هیلاری کلینتون و دونالد ترامپ در قیاس، نمرات بسیار کمتر از انتظاری دریافت کرده و تنها طرفداران احزاب دموکرات و جمهوری خواه آن ها را شایسته تحسین دانسته اند در حالی که دیگر مردم چنین اعتقادی نداشته اند. این مطالعه همچنین تفاوت میزان آرای دریافتی نهایی را مشخص نموده است. در نتایج نهایی بیل گیتس موفق به اخذ ۲۸ درصد آرای کلی گشته است، دونالد ترامپ نیز همین میزان رای را به خود اختصاص داده و هیلاری کلینتون با ۳۳ درصد آرا، بالاتر از این دو واقع شده است. نهایتا باراک اوباما رئیس جمهور فعلی ایالات متحده با ۴۲ درصد آرا در صدر این فهرست جای گرفته است (به راحتی می تواند، مجددا رئیس جمهور شود).

likelihood%20to%20vote%20chart

منبع :

BUSINESS INSIDER

306 پست
حسین محمدزاده
لیسانس مدیریت. (تکنولوژی دوست داشتنی ترین چیز در دنیا است)
مطالب مرتبط
دیدگاه کاربران
Omid
پاسخ دهید دوشنبه 4 مهر 1395

نباید قبول کنه
چون همین الان محبوب هستش و امکان داره محبوبیتش رو از دست بده

امین
پاسخ دهید دوشنبه 4 مهر 1395

اصلا نمیتونه قبول کنه چون دیدگاهش با کنگره امریکا فرق داره

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , , , , , , ,