_مایکروسافت پنل جدید

بیل گیتس؛ انسانی در خدمت بشریت.

Bill-Gates

 قدرت، مقام، ثروت، جنگ، خون ریزی و …، واژه هایی که شاید در سراسر تاریخ و از زمان خلقت انسان در گوشه گوشه ی جهان به گوش رسیده باشند. امروز می خواهیم اندکی از این واژه ها فاصله گرفته و به انسانی بپردازیم که در زندگی خود تلاش را پیش رو گرفته و امروزه این تلاش خود را معطوف خدمت به بشریت ساخته است. امروز می خواهیم به بیل گیتس، بنیان گذار مایکروسافت بپردازیم.

بیل گیتس در تاریخ ۲۸ اکتبر سال ۱۹۵۵ میلادی در سیاتل، مرکز ایالت واشنگتن آمریکا به دنیا آمد. پدر وی یک وکیل برجسته بود و مادر او آموزگار بود و به عنوان یکی از اعضای هیئت مدیره ی United Way International نیز فعالیت داشت.

بیل گیتس در مدرسه Lakeside
بیل گیتس در مدرسه Lakeside

بیل گیتس تحصیلات خود را در سال ۱۹۶۷ و در مدرسه Lakeside، جایی که برای نخستین بار با کامپیوتر آشنا شد، آغاز کرد. بیل گیتس که به کامپیوتر علاقه ی بسیار داشت، در سال ۱۹۶۸ و در مرکز کامپیوتر به همراه پل آلن، برنامه نویسی را آغاز کرد. بیل گیتس در سال ۱۹۷۳ به دانشگاه هاروارد راه یافت.

بیل گیتس در کنار پل آلن
بیل گیتس در کنار پل آلن

بیل گیتس یک مرد بزرگ در زمینه تکنولوژی، رهبر کسب و کار و فردی نیکوکار است. او در سیاتل واشنگتن و در جمع خانواده ای بزرگ شد که از او حمایت می کردند و مشوق او در ادامه کار هایش بودند. بیل گیتس دانشگاه را رها کرد و به همراه دوست دوران کودکی خود، پل آلن، مایکروسافت را تاسیس کرد. او در سال ۱۹۷۴ با ملیندا فرنچ ازدواج کرد و حاصل ازدواج آن ها سه فرزند است.

bill-gates-1

زمانی که بیل گیتس و پل آلن در سال ۱۹۷۵ مایکروسافت را تاسیس کردند، چشم انداز “یک کامپیوتر بر روی هر میز و در هر خانه” را که از دید بسیاری از مردم بعید به نظر می رسید، برای خود ترسیم کرده بودند. حال امروز می بینیم که به لطف مایکروسافت و بسیاری از شرکت های دیگر، این دیدگاه به واقعیت پیوسته و در بسیاری از نقاط جهان، تکنولوژی به بخش جدایی ناپذیری از زندگی مردم مبدل گشته است. بیل گیتس در مورد کار در مایکروسافت بسیار پر شور است و همواره در کنار این کمپانی بزرگ خواهد بود، به مانند هم اکنون که وی یکی از اعضای هیئت مدیره ی مایکروسافت است.

اتاقی در دانشگاه هاروارد، جایی که مایکروسافت در آن متولد شد
اتاقی در دانشگاه هاروارد، جایی که مایکروسافت در آن متولد شد

شاید جالب باشد که بدانید نام ابتدایی مایکروسافت به صورت Micro-Soft و سپس و در سال ۱۹۷۶ به Microsoft تغییر نام پیدا کرد. در سال ۱۹۷۹ بود که مایکروسافت به ایالت واشنگتن منتقل شد. در سال ۱۹۸۵ مایکروسافت اولین نسخه سیستم عامل خود را با نام ویندوز ۱.۰ منتشر کرد. مایکروسافت در سال ۱۹۹۵ بود که ویندوز ۹۵ را منتشر کرد. مایکروسافت در سال ۲۰۰۰ تغییر بزرگی را به خود دید، در این سال استیو بالمر نقش مدیر عاملی مایکروسافت را عهده دار شد.

ویندوز 1.0
ویندوز ۱.۰

سال ۲۰۰۰ همچنین رویداد بزرگ دیگری را برای بیل گیتس رقم زد. در این سال بود که بیل گیتس بنیاد بیل و ملیندا گیتس را بنیان گذاری کرد. هدف‌ های اصلی بنیان گذاری این بنیاد خیریه، افزایش تندرستی و کاهش تهی‌دستی بسیار بالا در گستره جهان است. این روز ها تمرکز اصلی بیل گیتس به همراه همسرش بر روی کار های خیر خواهانه و بشر دوستانه از طریق بنیاد بیل و ملیندا گیتس می باشد. هنگامی که بیل گیتس می گوید کاری که او انجام می دهد با کار وی در مایکروسافت اشتراک بسیاری دارد، مردم اغلب از شنیدن این سخن متعجب می شوند. در هر دو مورد، او تلا مش کند تا انسان های باهوش را گرد هم آورد و با همکاری آن ها برای حل مشکلات بزرگ تلاش کند. بیل گیتس بسیار خوشحال است که اقدامات وی و همکاران او کمک می کند تا مردم سراسر جهان سالم تر و بهتر زندگی کنند.

بنیاد بیل و ملیندا گیتس
بنیاد بیل و ملیندا گیتس

بنیاد بیل و ملیندا گیتس در سال ۲۰۰۲ به نصب ۴۷,۰۰۰ کامپیوتر در ۱۱,۰۰۰ کتابخانه در تمام ۵۰ ایلات آمریکا کمک کرد. ۹۵ درصد کتابخانه ها کامپیوتر دارند و از طریق آن به اینترنت دسترسی دارند، این در حالی است که در سال ۱۹۹۶ فقط ۲۷ درصد کتابخانه ها به این امکانات دسترسی داشتند. در سال ۲۰۰۶ وارن بافت متعهد شد که بخش عمده ای از ثروت خود را به بنیاد خیریه بیل و ملیندا گیتس اهدا کند. بنیاد بیل و ملیندا گیتس، بزرگ ترین بنیاد خیریه خصوصی در جهان است.

بنیاد بیل و ملیندا گیتس
بنیاد بیل و ملیندا گیتس

این بنیاد از سال ۲۰۱۰ و در طول ۱۰ سال آینده پس از آن، به میزان ۱۰ میلیاد دلار سرمایه را برای تحقیق، توسعه و ارائه ی واکسن به فقیر ترین کشور های جهان اختصاص خواهد داد. در سال ۲۰۱۳ بیل گیتس به اهدای ۵.۵ میلیون دلار سرمایه برای ریشه کن کردن فلج اطفال تا سال ۲۰۱۸ کمک کرده است، سازمان بهداشت جهانی تایید کرده است که کشور هند عاری از فلج اطفال شده است.

علاوه بر کار در بنیاد، بیل گیتس در برخی پروژه ها که به آن ها علاقه دارد نیز شرکت می کند، که از جمله ی آن ها می توان به ارائه ی انرژی پاک به هر کسی که بدان نیاز دارد، اشاره کرد. بیل گیتس همواره تلاش دارد که در نوآوری هایی سرمایه گذاری کند که زندگی را برای فقیر ترین مردم بهبود بخشد، این همان قسمت هایی هستند که بازار ها و دولت ها در حل مشکلات مربوط به آن، عاجز می مانند.

بیل گیتس می گوید:

هنگامی که یک راه حل عملی را پیدا کردید، کاتالیزور انسان دوستی می تواند نیرو های سیاسی و مالی را برای رسیدن به آن راه حل ها برای انسان هایی که بیشتر به آن ها نیاز دارند، تامین کند.

Bill-Melinda-Gates

در سال ۲۰۰۶ بیل گیتس به تاسیس TerraPower کمک کرد، هدف TerraPower دستیابی به شکلی مقرون به صرفه، امن و سازگار با محیط زیست از انرژی هسته ای است. در سال ۲۰۱۰ بود که بیل گیتس به ملیندا گیتس و وارن بافت، Giving Pledge را راه اندازی کرد، جامعه ای متشکل از ثروتمند ترین افراد جهان که میزان زیادی از ثروت خود را به کار های خیر خواهانه و بشر دوستانه اختصاص می دهند.

پیامی از بیل گیتس:

احساس می کنم که بسیار خوش شانس هستم که با انسان های فوق العاده ی بسیاری ارتباط دارم. هر زمانی که فرصت داشته باشم، چند دقیقه ای را صرف می کنم تا آن چه را که در اینجا یاد گرفته ام از طریق یادداشت های گیتس با دیگران به اشتراک بگذارم.

Bill-Gates (2)

بیل گیتس با سرمایه ی ۷۹.۴ میلیارد دلاری خود هم اکنون ثروتمند ترین فرد جهان است و وی سالانه میزان زیادی از سرمایه ی خود را صرف اهداف خیرخواهانه و بشر دوستانه می کند. آن چیزی که مشخص است این است که بیل گیتس برای به دست آوردن این ثروت بسیار زحمت کشیده است و این ثروت را به سادگی به دست نیاورده است. شاید برای بسیاری جای سوال باشد که چرا بیل گیتس کار اصلی خود را در بنیاد بیل و ملیندا گیتس پیش گرفته و دیگر تمرکز اصلی خود را معطوف مایکروسافت نمی سازد؟ اما همانطور که بیل گیتس خود نیز اعلام کرده است، کار در مایکروسافت برای وی همواره هیجان انگیز است و او برای همیشه در کنار این کمپانی بزرگ خواهد بود، علاوه بر آن بیل گیتس اعتقاد دارد که کار وی در مایکروسافت و بنیاد بیلد و ملیندا گیتس اشتراک بسیاری دارد و او همواره به دنبال خدمت به بشریت بوده است.

به راستی چه می شود اگر روزی تمام انسان ها وظایف خود را به درستی انجام دهند و هدف خود را کمک به بشریت قرار دهند؟ آیا خود ما وظایف خود را به درستی انجام می دهیم؟

منبع :

Gates Notes

953 پست
حسین مظفروندی
.:: عاشق خدا ::.
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
محمد
پاسخ دهید شنبه 10 آبان 1394

مرگ بر گوگل خاک بر سر

  محمد
  پاسخ دهید شنبه 10 آبان 1394

  و سایرین

   محمد
   پاسخ دهید شنبه 10 آبان 1394

   و درود بر شرکت ها با سیاست های خوب

  shahram
  پاسخ دهید شنبه 10 آبان 1394

  ولی گوگل یک کارای انجام داده
  اینجور درست نیست قضاوت کنید

  Sina
  پاسخ دهید شنبه 10 آبان 1394

  جناب آقای علی گلشن سردبیر سایت وینفون :
  چرا همیشه می خواید بقیه سایتا رو به عنوان منبع قرار بدید ؟! چرا خود سایت گاهی اوقات منبع نباشه ؟!
  الان من چندین بار هشدار دادم ارور bitlocker که توی یه صفحه آبی نمایش داده میشه مجددا برگشته خیلیا الان به این مشکل مواجه شدن و گوشیشون دیگه بوت نمیشه.
  ظاهرا بعد از آپدیت از بیلد ۱۰۵۳۶ به بیلد ۱۰۵۸۱ این مشکل پیش اومده حتی برای خود من. من ۹۳۰ دارم بعد از اپدیت یه هارد ریست کردم دیدم گوشی شناسایی نمیشه مجددا هارد ریست کردم دیگه بالا نیومد. چندین نفر دیگه هم توی همین سایت و واتس اپ میشناسم الان همین مشکلو دارن. حتی بعضیا با ارور شکلک معروف غمگین ویندوزفون به هنگام بوت مواجه شدند. شاید مشکل همگانی نباشه ولی درصد این افرادی که به این مشکل برخوردن کم نیست. شما به عنوان مرجع ویندوزفون در ایران وظیفه دارید حتی اگه شده در قالب یک هشدار این باگ رو به کاربرانتون گوش زد کنید که قبل از آپدیت جوانب احتیاط رو به عمل بیارند و زیر همون مطلب آموزش رفع این مشکل رو ذکر کنید که آمادگی لازم جهت برطرف سازی این مشکل رو داشته باشند.
  راه حل چیزی نیست جز فلش کردن یا دانگرید به ۸.۱ .
  لطفا منتظر اطلاع رسانی سایر سایت ها نباشید و برای اولین بار خودتون اقدام به انتشار این مطلب بنمایید. به حرفای بنده خوب فکر کنید.
  سپاس از شما

zohair
پاسخ دهید شنبه 10 آبان 1394

من وینذوز ۱۰ رو رو ی گوشی لومیا ۷۳۰ نصب کردم.موقع هارد ریست یه صفحه ابی اومده نوشته bitlocker recovery الان باید چیکار کنم؟

ارسطو عباسی
پاسخ دهید شنبه 10 آبان 1394

بابا من کلا رو صفر مونده نمیدونم چیکار کنم
اینسایدرم فست هستش

  omid
  پاسخ دهید شنبه 10 آبان 1394

  دوستانی که آپدیت شون خیلی کند هست یا گیر کرده گوشی رو بزنید یکسره تو شارژ باشه و تا نصب کامل تو شارژ بمونه
  من اول دیدم دان نمیشه زدم شارژ بعد که دانلود کامل شد نصب رو زدم و از شارژ کشیدم و دیدم با سرعت خیلی پایین که اینگار گیر کرده داره نصب میشه و دوباره زدم به برق دیدم سریع شروع کرد به نصب و کامل شد

m pour
پاسخ دهید شنبه 10 آبان 1394

سلام و تبریک
چهارصدمین پست ات به انسانی تعلق داشت با افکاری زیبا و قشنگ با انسانیت مثل خودت اقای مظفروندی موفقیت تان کمترین آرزومه ممنون بابت تمام زحمات شماعزیز ودیگر عزیزان پیروز باشید همگی دوستان ان ش ا الله

  حسین مظفروندی
  پاسخ دهید شنبه 10 آبان 1394

  ممنون دوست عزیز، انشاالله شما و همه دوستان هم موفق باشید. 🙂

omid
پاسخ دهید شنبه 10 آبان 1394

من ۸۳۰ رو به آخرین بیلد آپ کردم از ۸.۱
بعد از نصب ده بیشتر برنامه ها آپدیت شدند و اوضاع مرتب بود و بیلد خوبی بود
همینطوری یه چک آپدیت زدم گفت آبرای نصب آپدیت ریستارت کنید و مثل اینکه یه آپدیت جدید دانلود کرده بود! طبق روال ریستارت شد بعد چرخ دندها و بعد اون چندتا استپ نصب پر شدند و بالا اومد اما بیلد همون۱۰۵۸۱ هست و تغییری نکرده
یعنی چی بود این آپدیت؟؟؟!!!

  نیلوفر فرجی
  پاسخ دهید شنبه 10 آبان 1394

  پیکره بندی برای بیلد بعدی

  محمد
  پاسخ دهید شنبه 10 آبان 1394

  ۸۳۰ من هم دقیقا همینطور شد یه اپدیت دیگه هم گرفتم

ali
پاسخ دهید شنبه 10 آبان 1394

اقایون و خانومایه age of empires باز بیان به alliance ما اسمش UNTIED IRELAND هست ۹۰ خودیه جهانه بیاین اونجا از بابت دوناتم خیالتون راحت همیشه فوله یک چندتا جام بالا بیات که بریم بالاتر

محمد ویسی
پاسخ دهید شنبه 10 آبان 1394

همیشه کار های سخت را به ادمای تنبل بسپار چون راحت ترین راه حل را برایش پیدا میکنند.
بیل گیتس………….

ali
پاسخ دهید شنبه 10 آبان 1394

سلام، دوستان کسی از تعرفه های ایرانسل بلده چه کدی هست؟؟؟
شنیدم هر گیگ رو خیلی ارزون میده!!!
لطفاً دوستان اگه کسی اطلاعی داره بگه تشکر

کازیوه
پاسخ دهید شنبه 10 آبان 1394

ثروتمندترین مرد دنیا در خدمت بشریت؟!!؟!؟!
بنظرتون همچین چیزی اصلا با عقل جور در میاد؟!؟!؟؟!؟!!
بیل گیتس درسته خیره(اونم چند سالیه و بخاطر انتقادات زیادی که بهش شده) ولی یکی از منفورترین چهره های بین خیرین ِ.
بعدشم بیل گیتس اگه خیلی آدم خوبی بود و خیلی به فکر مردم و بشریت بود نمیشد ثروتمند ترین مرد دنیا!!!
بیل گیتس از وقتی بیل گیتس بود که یه نوجوون بود و با هک سیستم مخابراتی ایالات متحده آمریکا تونست نظر دولت و به خودش جلب کنه، و همین شد که شد یکی از مردان دولت آمریکا در امر جاسوسی! چرا اینارو نمیگی؟!
بیل گیتس هیچوقت اندازه انگشت کوچیکه آرون سوارتز هیچی نه از کامپیوتر بلد بود نه از انسانیت! بیل گیتس به آرون پیشنهاد شراکت داده بود در صورتی که آرون یه پسر ۱۸ساله بود و بیل گیتس یه مرد ۴۰ساله! ولی آرون قبول نکرد فقط بخاطر اینکه بیل گیتس فقط و فقط بفکر پول بود. مایکروسافت همون سالها یه مشکل رو داشت که ۳سال هیچکس نتونست حلش کنه ولی آرون تو ۳ساعت حلش کرد!
آرون نیومد مخابرات و هک کنه و اصلاعات مردم و دراختیار دولت بزاره. وقتی دید پول مقاله های پولی فقط به جیب ناشرین میرفت نه محققین! رفت دانشگاه MIT و اونجا که دسترسی رایگان به مقاله ها داشت همه مقاله های پولی رو دانلود کرد و در اختیار مردم گذاشت که ازش شکایت کردن و گرفتنش انداختنش زندان و بعد چند سال بطور مشکوکی مرد!!
جناب مظفروندی میدونم که نظرمو پخش نمیکنی، کلا این سایت شما هیچکدوم از نظرات منو تاحالا پخش نکرده، ولی شما که عاشق خدایی!!!! بهتر ِ بجای نوشتن دروغ حقیقتارو بنویسی داداش. یکم مطالعتم بالا ببری اصلا بد نیست، همون خدایی که عاشقشی و خوش نمیاد به مردم اطلاعات غلط بدی که آخرش بیان اینجوری پشت سر گوگلی حرف بزنن که خیِر ترین شرکت دنیاست.
موفق باشی خداشناس!!

  حسین مظفروندی
  پاسخ دهید شنبه 10 آبان 1394

  دوست عزیز بیل گیتس سالانه میلیارد ها دلار به کشور های فقیر کمک می کنه، توی ساخت واکسن بسیاری از بیماری های کشنده میلیارد ها دلار سرمایه گذاری کرده، بسیاری از ثروتمندان جهان رو به همکاری برای از بین بردن بیماری ها دعوت کرده. این که ثروتنمد ترین مرد دنیاست دلیل نمیشه که خیر نیست!

  در ضمن شرکت مایکروسافت مدت هاست که با دولت آمریکا توی یه دادگاه مشکل داره، برای اینکه دولت آمریکا درخواست داده که اطلاعات یه کاربر رو در اختیارش بذاره ولی مایکروسافت قبول نمیکنه.

  الله اعلم، ما این چیز ها رو می بینیم و اظهار نظر می کنیم.

  Farshadd
  پاسخ دهید شنبه 10 آبان 1394

  عزیز تو اگه مردی پاشو برو افریقا یه یه ماه به مردم خدمت کن نه پشو برو روستای دورافتاده که اب نداره براشون اب ببر
  نشستی تو خونه پشت سیستم شعر میخونی برای دیگران

   Farshadd
   پاسخ دهید شنبه 10 آبان 1394

   من نمی دونم بعضی فقط ادعا دارن تا کسی کار درست میکنه جانماز اب میکنشن پای عمل خودش که میرسه برای دیگران بوق میزنن اونا برن جلو

  Ali Maddahi
  پاسخ دهید شنبه 10 آبان 1394

  نه باباااااااااا؟
  جدّی.
  شما از کجا مطمینی که پشت سر این بنده خدا همینجوری میگی؟
  حتما باید دزد یا جنایت کار و… باشی که پولدار شی؟
  نه خیر.از هر دری بدی از همون در پس می گیری.

   Farshadd
   پاسخ دهید شنبه 10 آبان 1394

   علی جان اصلا ایشون داستان خودش رو داره میگه دزدی مقاله از دانشگاه چه ربطی به سخاوت داره
   دزدی در اصول اخلاقی ممنوع ربطی به دین کسی نداره
   حالا با هر توجیهی باشه دزدی دزدی است
   خرج که از کیسه مهمان بود….
   بعد هم خود کوشی مرگ مشکوک نمیشه ایشون از هر چیزی قبل خواندن برداشت خودش رو داره چون من ربطی بین سخاوت و خود کشی یا مرگ مشکوک نمیبینم
   بعد امر جاسوسی چه ربطی به سخاوت داره
   حالا دزدی میشه سخاوت یا جاسوسی
   یا مرگ مشکوک
   شما فقط و فقط به فکر چی هستی
   تهمت غیبت هوچیگری مغلطه
   همین مونده دزد ها و تهمت زن ها غیبت کن ها هوچیگرها مغلطه کن ها درس اخلاق بدهند

  sn
  پاسخ دهید شنبه 10 آبان 1394

  مهندسین مایکروسافت هک های زیادی انجام دادند، اما نه برای دسترسی غیر قانونی به اطلاعات!
  بلکه برای مشکلاتی که پیش می اومد ازشون کمک میگرفتن،
  بعنوان مثال بعد از حادثه ی ۱۱ سپتامبر و از بین رفتن بسیاری از کارمندان برج های تجارت جهانی و کامپیوترها، دسترسی به حساب های کاربری امکان پذیر نبود، برای حا این مشکل از مهندسین مایکروسافت خواستند تا حساب های کاربری رو هک کنند
  مشابه همین مشکل برای سرورهای مخابراتی اتفاق افتاد
  بعد نیست شما بیشتر از این مطالعه کنید!
  ثروت های بیل گیتس پول نقد نیست که بلعیده باشه، بیشتر دارایی ها به شکل سهام در اختیار داره، و بیشتر دارایی نقدی خودش رو صرف امور خیریه کرده . زمانی که مدیرعامل مایکروسافت بود حقوقش یک دلار در سال بود .

   Farshadd
   پاسخ دهید شنبه 10 آبان 1394

   اینا چه ربطی به سخاوت داره اخه برادر

  محمد
  پاسخ دهید شنبه 10 آبان 1394

  آقای به فرض کازبوه آقای حسین مظفروندی خیلی مودبانه و درجه یک شما رو ضایع کردن ولی من میگم بروبمیر اون دنیا میفهمی کی خیّر تر بوده

  saeid
  پاسخ دهید یکشنبه 11 آبان 1394

  چرا با عقل جور درنیاد؟ ثروتمنده به خاطر هوش و استعدادی و تلاشی که کرده و نه بخاطر دزدی و زد و بند و باند بازی و …
  و الان هم داره با پولش به مردم کمک میکنه. این دقیقا کجاش با عقل جور درنمیاد؟؟؟
  “”بیل گیتس اگه خیلی آدم خوبی بود و خیلی به فکر مردم و بشریت بود نمیشد ثروتمند ترین مرد دنیا!!!”” این جمله شما این معنی رو میده که هر کسی که پولدار میشه حتما دزدی کرده و آدم خوبی نیست. البته من شما رو درک میکنم شما تا حالا ندیدی کسی بواسطه استعداد و تلاش و قابلیتهای خودش پولدار شه.
  بعد شما گفتی آرون سوارتز که شما خیلی قبولش داری ولی من نمیدونم کیه رفته دانشگاه تمام مقاله های پولی دانلود کرده و اونها رو پخش کرده، دوست عزیز این یعنی دزدی.
  بیل گیتس برای من نماد یه انسان خاص و قابل احترامه. همین الان داریم از دستاورداش استفاده میکنیم یه لحظه فکر کن چقدر از ویندوز و مجموعه آفیس و .. داری استفاده میکنی.اگه هم ثروتمنده نوشه جونش.

  alireza
  پاسخ دهید یکشنبه 11 آبان 1394

  تو خودت داری این مزخرفات رو با ویندوز ۱۰۰ دلاری که پولشو ندادی تایپ میکنی و کل زندگیت یک برنامه پولی رو نخریدی حالا داری میگی کسی که نابغه بوده چرا جایی رو حک کرده تو میتونی این کارو بکن. یا حالا که میلیارد شده خیر شده!!!! پ ن پ وقتی که ۲۰ سالش بود و دانشجو بود میخواستی از کجا میلیونها دلار خرج کنه، قبل از شروع به توسعه علمی و تجاری کردنش؟؟؟ هوا سرده تو برو زیر پتو برات بهتره

امین
پاسخ دهید شنبه 10 آبان 1394

بهشت حایگاه توست بیل گیتس… انسانی که ۹۵ درصد ثروت خود را خرج امور خیریه و انسان دوستانه کرده است..

صادق
پاسخ دهید شنبه 10 آبان 1394

کاش بیل گیتس میومد یکم هم به آقایون و آقازاده های ما هم کمک میکرد تا دیگه دستشونو از جیب ملت میکشیدن بیرون….!!!!

fateme
پاسخ دهید شنبه 10 آبان 1394

سلااام
یه سوال
من یه لومیا ۹۲۵ دارم که چند ماهه بریک شده و خاموشه و هیچ مدلی بر نمیگرده/ از ریکاوری بدون باکس گرفته تا این نرم افزار ریکاوری که اصن اسم گوشی تو لیستش نیس و هارد ریست -سافت ریست و نوکیا ریکاوری تولز…………..
حالا سوال من اینه که به نظزتون برای لومیا ۹۵۰ صبر کنم و مایکروسافت قول میده که دیگه گوشیارو بریک نکنه یا برم سراغ یه گوشی دیگه؟
چون خودم با وینفون راحتتر بودم نمیدونم دقیقا چکار کنم / شما که صاحب نظرین نظر بدین

حالا اینم هست که خیلی از گوشی های وینفون اینجوری شدن/ از قسمت communicate – ساپورت- سایت مایکروسافت برید داخل سرچ بزنید bricked or dead phone کلی پست میاد….
ارزش داره که دوباره بهش اعتمادکنم یا نه؟

بدون تعصب جواب بدین / تشکر

  Sina
  پاسخ دهید شنبه 10 آبان 1394

  فاطمه خانم مشکل شما اگه سخت افزاری نباشه مطن باشید با Jtag زنده میشه. جی تگ روشی هسا که با یک دستگاه مخصوص باکس چند رشته سیم به صورت مستقیم به برد اصلی گوشی متصل میشه و از اول به گوشی برنامه داده میشه. دنبال یه تعمیرکار متخصص بگردید کارتون راه میوفته ولی هزینش شاید یکم بالا باشه ۱۰۰ تومن. ولی ارزش زنده کردن یه گوشی ۷۰۰ تومنی رو داره (البته نمیدونم قیمت ۹۲۵ چند هس الان)

   جواد رنجبر
   پاسخ دهید شنبه 10 آبان 1394

   ۸۵۰ داداش 😨

   fateme
   پاسخ دهید شنبه 10 آبان 1394

   ازکجا بفهمم سخت افزاریه یا نه؟ اصفهان کجا jtag مطمئن هست؟
   ولی من فکر نکنم درست بشه

  جواد رنجبر
  پاسخ دهید شنبه 10 آبان 1394

  چرا که نه!
  این همه وینفونی تو دنیا که هیچ،،همینجا فقط! مشکل شما رو هم کسی نداشته تا الان تو این سایت.
  گوشیتون رو به سیستم که وصل کردید ریکاوری تولز شناساییش نکرد؟گوشی رو جدا کنید،،گزینه پیدا نشدن گوشی من رو بزنید،،حالا مجدد گوشی رو متصل کنید،،گوشی شما شناسایی میشه

   fateme
   پاسخ دهید شنبه 10 آبان 1394

   اصلن تو لیست نرم افزار ۹۲۵ نیست !۵۴۰ هم نیس ! بعد میزنه که این گوشی ریکاور نمیشه !

Ali Maddahi
پاسخ دهید شنبه 10 آبان 1394

خدا خیرش بده انشاءالله…
و همچنین تمام خیرین را…
انشاءالله همه به راه راست هدایت شیم.و انشاءالله از این جور آدما زیاد شه…

  Farshadd
  پاسخ دهید شنبه 10 آبان 1394

  اقا انشاا… شما هم موفق و سخاوتمند باشی

CYRUS2
پاسخ دهید شنبه 10 آبان 1394

درود به این مرد بزرگ،که اگه نبود همین آدمی که میاد اینجوری درباره بیل گیتس چرت و پرت میگه،گوشی موبایل یا PC نداشت که کامنت بزاره.

mohamad XL
پاسخ دهید شنبه 10 آبان 1394

یکی محض رضای خدا بگه کی لومیا های جدید وارد بازار میشن کی به دوبی میرسن😭😭😭

نیلوفر فرجی
پاسخ دهید شنبه 10 آبان 1394

امروز ی توییتی دیدم خیلی ناراحت شدم

@joebelfiore @ come on Joe, we all know that Microsoft is on its way on going to Android. Stop bashing 😒

امیدوارم مایکی بفهمه داره چکار میکنه

  SKB
  پاسخ دهید شنبه 10 آبان 1394

  سلام ،
  تو این بیلد قابلیت نصب برنامه های اندروید وچود نداره نه ؟؟
  با این مشکل مواجه میشم :
  There was a problem booting the astoria platform on the windows device . Error code =14
  مشکل چیه ؟

   نیلوفر فرجی
   پاسخ دهید شنبه 10 آبان 1394

   جلوشو گرفتن. دیگه تعطیل

    faceless void
    پاسخ دهید شنبه 10 آبان 1394

    فقط استفاده ازش به اون شکلی که قبلا بود ، نیست
    ولی نرود میخ آهنین در سنگ

meytal
پاسخ دهید شنبه 10 آبان 1394

نیلوفر خانم لینک میدی از این حرفتون تو تویتر

faceless void
پاسخ دهید شنبه 10 آبان 1394

از اونور مردم آفریقا رو میدوشن از اینور بهشون پول میدن ( که هیچی نیست در برابر اون )
احتمالا شرکت من بود که از زندان کودکان رژیم اسرائیل حمایت کرد و بعدش با سیل انتقادات بعله!!!_
در آخر اینکه دلتون خوش نباشه که مایکروسافت یا فلان شرکت از اطلاعات شما نگه داری میکنه … همش سیا بازیه هیچ تفاوتی با هم ندارن … مثلا تلگرام که موسسش میگه روسیه از ما اطلاعات کاربرا رو خواست به خاطر فشار کرملین از روسیه رفتم ، ایران خواست ولی از کشورایی که اطلاعات همه مردم و به اعتراف و اسناد خودشون جمع کردن اسم نمیبره ؟؟؟
حقیقت چیست ؟ 😥

  نیلوفر فرجی
  پاسخ دهید شنبه 10 آبان 1394

  تو دنیای سیاست همیشه قدرت پیروز است. مقاومت و این چیزا گول زدن مردمه.

امید
پاسخ دهید شنبه 10 آبان 1394

سلام دوستان.من اون روز پرسیدم چطور با وینفون ۸.۱ به اینترنت دانشگاه متصل بشم اقای رنجبرفرمودن وایفای روروشن کنم وحله.من وایفای روروشن میکنم بعدتوقسمت پروکسی وایفای ادرس و پورت رو وارد میکنم بعد که میرم اینترنت اکسپلورر رو بازکنم یه یوزر و پسورد میخواد.اونارو وارد میکنم.یه قسمت زیر یوزر و پسورد هستش به اسم domain اون رو چی باید وارد کنم؟
میتونم از اینترنت دانشگاه برای رفتن به استور و اپدیت برنامه و دانلود برنامه هام استفاده کنم یانه؟
ممنون میشم بنده رو راهنمایی بفرمایید
نیاز به ایجاد تنظیمات در قسمت چیز پی ان گوشی نیس؟

  جواد رنجبر
  پاسخ دهید شنبه 10 آبان 1394

  اگه تونستی کانکت بشی و سرعتش خوبه راحت از استور استفاده کن

  بهتاش فانی
  پاسخ دهید شنبه 10 آبان 1394

  با اجازه جواد جان گل
  دانشگاه ها عمدتا از یه سیستم خصوصی (VPN) برای وصل شدن به اینترنت استفاده می کنند . یعنی شما اول باید وای فای رو روشن کنید بعد با آدرسی که خود مرکز نت دانشکدتون بهتون میده (مثلا دانشگاه آزاد نجف آباد : vpn.iaun.ac.ir) و نام کاربری و رمز عبوری که حتما دارید یه VPN (معمولا از نوع PPTP) بسازید بعد از اینکه به وای فای وصل شدید اون VPN رو راه اندازی کنید و شما وصل می شید به اون هات اسپات . البته باید برای PPTP ویندوز ۱۰ موبایل رو داشته باشید .

Beravandi
پاسخ دهید شنبه 10 آبان 1394

مایکروسافت دوست داشتنی ما، با همت این مرد زحمت کش، مایکروسافت شده

markelon
پاسخ دهید شنبه 10 آبان 1394

استور شده یه آشغال دونیه واقعی
یه عالمه رتلیف شکنِ تقلبی چپوندن توش
هیچ کدومشم کار نمیکنه
اآقا راستی کسی سایت پراکسی نداره؟
اگه داره ممنون میشم به ما هم بده

  نیلوفر فرجی
  پاسخ دهید شنبه 10 آبان 1394

  ۵۰۰۰ بده وی پی یک ماه راحت باش والا.

  بهتاش فانی
  پاسخ دهید شنبه 10 آبان 1394

  داداش گلم ببینید از نظر امنیتی وحشتناک ترین کاری که میتونید انجام بدید استفاده از نرم افزار فیلتر شکن هست که از استور دانلود کنید بالفرض اینکگه خیلی هم خوب باشند . شما میدونی از چه پروتوکل ها و IP هایی شما رو وصل میکنند به نت ؟ ولی اگر از جای مطمئن VPN بخری و با پروتکل های خود سیستم عامل وصل شی خیلی خیلی مطمئن تره .
  برو سایت ۳gozaronline.com و از اینجا بخر . مطمئن هستند و کارشون خوب بوده تا الان
  موفق باشی

ATB
پاسخ دهید شنبه 10 آبان 1394

سلام
یه سوال خارج از گود: کسی توی لومیا ۹۳۰ گلد مشکل میکروفن واس فیلمبرداری نداره؟اگه داره راه حلی هم پیدا نکردین؟خیلی اذیتم…اصن نمیتونم فیلمبرداری کنم…صدای فیلمو ضبط نمیکنه
از ۸.۱ ینی از وقتی از کارتون گرفتم اینطوری بود :'(

mohamad XL
پاسخ دهید شنبه 10 آبان 1394

میگید ۹۵۰XL کی میاد یا دهنه خودمو جر بدم از دستون😣😃

  alireza
  پاسخ دهید یکشنبه 11 آبان 1394

  ۹۵۰ تا بهمن و اسفند به ایران نمیرسه. و حدودا عید به بعد برای خرید قابل دسترس میشه.

535
پاسخ دهید یکشنبه 11 آبان 1394

من به شخصه از شخصیت بیل گیتس خوشم میاد، حالا جدا از بحث سیاست و ….. ، انسان با فهم و بخشنده ایه .

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , , , , ,