_متفرقه پنل جدید

بیل گیتس و راجر فدرر مجددا هم تیمی خواهند شد بازی دو اسطوره در حمایت از آفریقا

سال گذشته بیل گیتس و راجر فدرر اسطوره دنیای تنیس، با یکدیگر هم تیمی شدند تا با برگزاری مسابقه تنیس درآمدی برای امور خیریه کسب کنند. ظاهرا نتیجه مثبت همکاری سال گذشته، باعث شده تا این دو اسطوره زنده مجددا با یکدیگر همراه شوند تا برای جمع‌آوری پول جهت بنیاد خیریه راجر فدرر وارد زمین تنیس شوند.

هم تیمی شدن بیل گیتس و راجر فدرر برای مسابقه تنیس خیریه در سال گذشته، با استقبال بالای تماشاچیان همراه شد. نتیجه مثبت این همکاری باعث شده تا این دو اسطوره که از دو دنیای کاملا متفاوت با یکدیگر پیوند خورده‌اند، مجددا در زمین تنیس همراه هم قرار گیرند و جهت جمع‌آوری پول برای بنیاد خیریه راجر فدرر مسابقه‌ای خیریه ترتیب دهند.

این مسابقه خیریه در تاریخ 5 ماه مارس یعنی 14 اسفندماه برگزار خواهد شد، عواید مالی حاصل از این بازی جهت بهبود شرایط تحصیل کودکان آفریقایی به بنیاد خیریه راجر فدرر تخصیص خواهد یافت. قرار است این مسابقه تنیس به‌صورت چهار نفره برگزار شود که طی آن راجر فدرر و بیل گیتس در یک تیم کنار هم قرار خواهند گرفت و در طرف مقابل جک ساک یکی از تنیس‌بازان مطرح دنیا در کنار ساوانا گوتری از مجریان کانال NBC قرار گیرند.

هم تیمی شدن بیل گیتس و راجر فدرر از جهات مختلف بسیار جالب خواهد بود، چرا که از یکسو هر دو از موفق‌ترین چهره‌ها در زمینه فعالیت خود هستند، از سوی دیگر بیل گیتس پیشتر عنوان کرده بود که راجر فدرر بازیکن تنیس مورد علاقه وی است، از سوی دیگر راجر فدرر نیز اعلام کرده بود بیل گیتس یکی از انسانها خیر مورد علاقه وی در دنیا است. نظر شما در مورد این دیدار چیست؟ عملکرد بیل گیتس را در زمینه امور خیریه چطور ارزیابی می‌کنید؟

منبع :

ONMSFT

1272 پست
محسن توکلی نیا
او در رشته میکروبیولوژی به تحصیل پرداخته، اما علاقه وی به دنیای فناوری و به خصوص مایکروسافت، باعث فعالیت وی در این عرصه شده است. به ادبیات، عرفان، فناوری علاقه ی وافری دارد و سعی میکند اغلب اوقات فراغت خودش را صرف خدمت به خانواده و مطالعه شعر کند. محسن اکنون یکی از دبیران وبسایت وینفون است.
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , ,