گوگل در ماه ژوئن دوباره وب سایت Google News خود را طراحی کرد. رابط کاربری جدید این وب‌سایت تمیز و بی‌نظیر شده است. آن‌ها پذیرفته‌اند که بهترین حالت نمایش مطالب به صورت کارت است. این نوع طراحی به مرور، اسکن و شناسایی مطالب مربوط به یک موضوع را آسان‌تر می‌کند. حالا نوبت Bing News است تا قدرت خود را به رخ بکشد. با وینفون همراه باشید!

مایکروسافت نیز به تازگی رابط کاربری Bing News خود را به روز کرده است که به کاربران کمک می کند تا اطلاعات بیشتر و دقیق‌تری به‌دست آورند. اگر چه این به‌روز رسانی به اندازه گوگل بزرگ نیست، اما مطمئنا رابط کاربری جدید بینگ به کاربران کمک می‌کند که به آسانی از اخبار استفاده کنند.

با استفاده از این طراحی جدید در بینگ، زمانی که کاربران در موضوعات خاص اخبار مورد علاقه‌ی خود را جستجو می کنند، یک جدول متشکل از تیتر آخرین اخبار مهم و فوری را نمایش می‌دهد.

همچنین، پیشنهادات متنوعی برای مقالات پیشین نمایش داده می‌شود که به کاربران کمک می کند تصویر کاملی از نحوه‌ی ایجاد این موضوع در طول زمان داشته باشند. تصویر بالا‌ی مطلب این ویژگی را نشان می‌دهد.
علاوه بر این، Bing News  لوگو های ناشران را درست در نتایج اخبار نمایش می دهد که به کاربران این امکان را می‌دهد که منبع تیتر و چکیده‌ی هر خبر را در یک کارت ببینند.

 

قابل توجه است که علاوه بر این موارد، بینگ یک قسمت مربوط به پیش بینی هفتگی برای NFL (لیگ فوتبال آمریکا) را نمایش می‌دهد. همچنین علاوه بر پیش بینی ها، شما می‌توانید اخبار مربوط به لیگ، جدول رده‌بندی و … را مطالعه کنید.

منبع :

mspoweruser

242 پست
محمد مهدی هوشیار بخش
24mmhb@gmail.com
مطالب مرتبط
تبلیغات
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , ,