مایکروسافت تجربه جستجوی بینگ را دستخوش تحول جدیدی کرده است، با این تغییر اکنون پیدا کردن یک فیلم یا برنامه تلویزیونی ساده تر از گذشته شده است. برای آگاهی از جزییات همراه ما باشید.مایکروسافت اخیرا تجربه جستجوی بینگ را به‌روز کرده، با تغییراتی که مایکروسافت در تجربه کاربری این موتور جستجو اعمال کرده، اکنون بینگ قادر به نمایش فیلم ها و برنامه های تلویزیونی مطرح و جدید شده است. بدین صورت که اکنون هنگامی که در موتور جستجوی بینگ دنبال یک فیلم یا برنامه تلویزیونی باشید، بینگ موارد مرتبط که در شبکه های اینترنتی نظیر نتفلیکس و دیگر سرویس های استیم ویدیو وجود داشته باشد را به شما نمایش می‌دهد.همزمان با انجام این تغییر، تجربه کاربری این موتور جستجو در دستگاه های موبایل نیز تحول یافته است، اکنون هنگام جستجو در گوشی هوشمند بینگ چندین تب را در کنار هم به‌نمایش می‌گذارد که به‌لطف آن امکان کسب اطلاعات در مورد فیلم ها و سریال ها ساده‌تر شده است.

برای مثال هنگامی که فیلم LEGO Ninjago را روی گوشی هوشمند خود جستجو کنید، تب های جدیدی کنار هم نشان داده می‌شوند مواردی نظیر بررسی اجمالی، زمان نمایش، دستاندرکاران فیلم و نقدهای مربوط به آن جداگانه نمایش داده می‌شوند. این مسئله تجربه استفاده از بینگ را هنگام جستجوی فیلم ها و سریال ها بهبود زیادی داده است.دست‌آخر قابلیت My Saves نیز که جدیدا افزوده شده امکان ساخت سریع مجموعه ای از ویدیوها و تصاویر دلخواه شما را در بینگ میسر ساخته، تا بتوانید بعدها دسترسی سریعتری بدان داشته باشید. رشد خزنده بینگ علی‌رغم تداوم سلطه گوگل در این عرصه ادامه دارد و افزوده شدن قابلیت های کاربردی از این دست می‌تواند به جذب بیشتر کاربران به این موتور جستجو کمک شایانی کند.

منبع :

WINDOWS CENTRAL

1065 پست
محسن توکلی نیا
او در رشته میکروبیولوژی به تحصیل پرداخته، اما علاقه وی به دنیای فناوری و به خصوص مایکروسافت، باعث فعالیت وی در این عرصه شده است. به ادبیات، عرفان، فناوری علاقه ی وافری دارد و سعی میکند اغلب اوقات فراغت خودش را صرف خدمت به خانواده و مطالعه شعر کند. محسن اکنون یکی از دبیران وبسایت وینفون است.
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , ,