bingweatherمایکروسافت مشغول آزمایش طراحی جدید ویجت آب و هوای وب سایت Bing.com است. طراحی جدید با بهبودهای فراوانی همراه است که در نهایت منجر به تجربه بهتری برای کاربر می شود.

در طراحی جدید مجموعه ای از انیمیشن های زیباتر اعمال شده که زیبایی این بخش را دوچندان می کند. بر طبق اطلاعاتی که از طریق یکی از کاربران در اختیار ما قرار گرفته است طراحی ویجت جدید به گونه ای است که در صورت بارندگی، بارش باران و یا آفتابی بودن هوا در صفحه پس زمینه با انیمیشنی زیبا نمایش داده می شود.

Screenshot-7 bing weather

در طراحی جدید اسلایدری تعبیه شده که از طریق آن می توان دسترسی سریعی به وضعیت آب و هوا در کل روز و یا پیش بینی هوا در یک ساعت خاص داشت.

تغییر دیگری که در ویجت جدید اعمال شده رنگی تر شدن فضای کلی آن است که در مقایسه با طراحی قبلی به مراتب جذاب تر به نظر می رسد.

Screenshot-10 bing weather

برای مشاهده طراحی جدید می توانید به Bing.com مراجعه کنید و عبارت weather را تایپ کنید و اگر به دنبال رویت وضعیت آب و هوا در شهر خاصی هستید می توانید نام شهر را در نوار جستجو تایپ کنید.

در حال حاضر مایکروسافت در حل آزمایش این تغییرات با بخش کوچکی از کاربران است. این طراحی فعلا محدود به ایالات متحده بوده و حتی در این کشور هم برای همه قابل دسترسی و رویت نیست، اما مطمئنا بعد از انجام آزمایشات مورد نیاز به صورت عام در دسترس قرار خواهد گرفت، و هر زمان که این دسترسی عمومی شود به اطلاع شما خواهیم رساند.

 

منبع :

MSPU

1345 پست
محسن توکلی نیا
سردبیر بخش سخت افزار و گیم. همراه شما کاربران عزیز 😉
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
ali
پاسخ دهید دوشنبه 4 بهمن 1395

واقعلا چرا ماکروسافت برنامه weather از استور ویندوز فون ۸.۱ پاک کرده نیست هرچی میگردم فقط برا ۱۰هه😒

  mrmas
  پاسخ دهید دوشنبه 4 بهمن 1395

  برنامه اش هست . خودم هفته پیش روی ۵۲۰ نصب کردم . اسمش msn weather هست

   ali
   پاسخ دهید دوشنبه 4 بهمن 1395

   کجاست تا ما هم دانلود کنیم تر جا میگردم نیست

   ali
   پاسخ دهید دوشنبه 4 بهمن 1395

   پیدا شد

reza
پاسخ دهید سه شنبه 5 بهمن 1395

پیش بینیش اصن خوب نیس،accuweather خیلی بهتره از msn weather 😑

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , ,