Bing-women's world cup predicts-2

سرویس جستجوی مایکروسافت، بینگ، خیلی وقت است که فراتر از یک موتور جستجو عمل می کند. این موتور جستجوی پیشرفته ی مایکروسافت، قادر است داده های بسیاری را با استفاده از الگوریتم های مخصوص به خود، پردازش کند و اطلاعات بسیاری را در اختیار کاربر قرار دهد. یکی از این قابلیت ها، پیش بینی رویداد های بزرگ جهان است که با شگفتی تمام، این سرویس بسیار قوی عمل می کند و می تواند تا حدود 90 درصد رویداد ها را درست پیش بینی کند.

حال بینگ به تازگی در وبلاگ خود مطلبی را منتشر کرده است که نشان می دهد شما چطور می توانید با استفاده از موتور جستجوی مایکروسافت، آخرین اخبار مربوط به جام جهانی قوتبال زنان را پیگیری کنید.

Bing-women's world cup page

اگر شما در بینگ عبارت “Women’s World Cup” را جستجو کنید، در صفحه ی نتایج و در بالاترین قسمت صفحه، نتایج و برنامه های بازی های مختلف با جزییات بسیار کاملی نمایش داده می شود. همچنین در کادر مشخص شده، شما می توانید به روز های دیگر رقابت ها بروید و اطلاعات بیش تری را از تیم ها، بازی ها و بازیکنان به دست آورید.

همچنین بینگ در صفحه ی نمایش شما، نتایج بازی های زنده را به روز رسانی نیز می کند. اما فرای همه ی این اطلاعات که بدون گشتن و وارد شدن به سایت خاصی فراهم می شود، بینگ یکی از سرویس های جذاب خود، یعنی “پیش بینی بینگ” را نیز برای این رقابت ها فراهم کرده است.

bing-WWC-Bracket

تا به اینجای کار، بینگ راه تمام تیم ها را تا فینال بازی ها پیش بینی کرده است که بر این اساس کشور های آلمان و سوئد فینالیست می شوند و آلمان عنوان قهرمانی را کسب خواهد کرد. با این حال بینگ در هر بازی، درصدی را مربوط به احتمال برنده شدن هر تیم اختصاص داده است که ممکن است در برخی بازی ها درست از آب در نیاید که امکان دارد این جدول نیز به روز رسانی شود.

bing-women's world cup-5

همانطور که در نمودار بالا نیز مشخص شده است، به ترتیب تیم های آلمان، سوئد، آمریکا، انگلستان و سوئیس بیش ترین شانس را برای کسب عنوان های برتر این رقابت ها در اختیار دارند.

منبع: BING BLOG توسط WINBETA

منبع : وینفون
980 پست
علی گلشن
دانشجوی مدیریت بازرگانی، در پشت صحنه فعالیت می کنم.
مطالب مرتبط
دیدگاه کاربران
mohammad321
پاسخ دهید سه شنبه 20 خرداد 1394

سلام من تازه به ویندوز فون کوچ کردم چند وقت پیش بازی آسفالت ۸ ورژن جدیدشو دانلود کردم و تا یه جاهاییش رفتم حالا می خوام از اول بازی کنم ولی نمی دونم چجوری یه بار کلا بازی رو حذف کردم و دوباری دانلود کردم ولی نشد راهی هست که بشه دیتاش رو پاک کرد؟

    mohammadali.mah
    پاسخ دهید سه شنبه 20 خرداد 1394

    داداش من مشکل برعکس تویه…گوشیمو هارد ریست کردم آسفالتمم ریست شد<امتحان کن شاید واس تو هم شد??

Emad
پاسخ دهید سه شنبه 20 خرداد 1394

یکی از دوستان ایرانی درخواست اضافه شدن زبان فارسی را به cortana داده شما دوستداران وینفونی نیز نمره بدید
https://windows.uservoice.com/forums/265757-windows-feature-suggestions/suggestions/6577197-cortana-with-persian-language-support

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , ,