تیم بینگ در هند همچنان در حال تلاش است تا از پتانسیل بسیار بالای جمعیت این کشور برای پیشرفت خود استفاده کند. بعد از شراکت با زوماتو برای پیشنهاد رستوران ها و بررسی های مربوطه، اکنون شراکتی دیگر برای آسودگی مردم هند انجام شده است.

تیم بینگ مایکروسافت با شرکت Practo که در سال ۲۰۰۸ تاسیس شده است و در زمینه ی خدمات بهداشت و سلامت در هند فعالیت می کند همکاری جدیدی شروع کرده است. پرکتو به حل مشکلات سلامت و یافتن پزشکان خوب و مناسب و مدیریت اطلاعات سلامت به پزشکان و بیماران و اعضای دیگر بهداشت کمک می کند.

بینگ با کمک پرکتو در جستجوهای افراد، پروفایل پزشکان همراه با معلومات، تجربه، تخصص و در دسترس بودن آن ها را نشان می دهد و در کنار آن افراد می توانند انتقادات، پیشنهادات و توصیه های دیگر بیماران را مشاهده کنند و بدین ترتیب کمک شایانی در پیداکردن پزشک ایده آل اتفاق می افتد.

این همکاری جستجوی آسان و موثر مردم برای بهترین خدمات پزشکی را فراهم می کند و آن ها می توانند در ۳۸ شهر مختلف با ۱۰ زبان منطقه ای متفاوت، بهترین پزشکان را پیدا کنند و در کنار آن، وقت ملاقات آنلاین و مشاوره آنلاین با پزشکان را انجام دهند و حتی داروها و تست های آزمایشگاهی را انتخاب و سفارش دهند. مطالعه ی مقالات مربوط به سلامتی نوشته شده توسط پزشکان نیز دیگر امکاناتی است که در اختیار مردم هند قرار می گیرد.

منبع :

ONMSFT

1318 پست
هادی اکبری زاده
هدف ما، غلبه بر کارهای قبلیمان... پیش به سوی آینده با مایکروسافت
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , ,