bing-china

بینگ با قدرت به پیشگویی های خود باز می گردد! قدرتی که برای اولین بار در جام جهانی شناخته شد و در مراحل بعدی نیز موفقیت های کم و بیش خوبی را بدست اورد. حالا برای دومین بار به دنیای سیاست قدم گذاشته است تا از طریق سیاست مداران آمریکایی و انتخاب ریاست جمهوری، نام خود را بر زبان سیاسیون بیندازد.

predicteddelegates

بینگ با استفاده از جستجوهایی اینترنتی و آنالیز فعالیت شبکه های اجتماعی و نظر سنجی هایی که در فضای وب صورت می گیرد، دور مقدماتی انتخابات ریاست جمهوری آمریکا را رصد می کند و این انتخابات را پیش بینی خواهد کرد. در این بررسی ها، کاندیداهایی که در فضای وب بیشتر فعالیت کرده اند و خود را نشان داده اند، در این بررسی بهتر عمل کرده اند. بر اساس پیش بینی های فعلی، در ایالت میزوری، حداقل حاشیه برای هر دو کاندیدا وجود دارد، و به نظر می رسد کلینتون و ترامپ رقبای خود را با ۰.۲% شکست دهند و پیش بینی ها حاکی از ان است که ممکن است نتایج روی دیگر سکه را نشان دهد. نکته ای که باید در این پیش بینی در نظر گرفت، عدم تشخیص کامل رفتار انسان ها بر اساس آمار وارقام است و ممکن است در لحظه ای تمام ارقام تغییر کند، چیزی که بارها در انتخابات مختلف شاهد آن بوده ایم.

همچنین بینگ پیش بینی کرده است که انتخابات آمریکا، باعث حرکت رو به جلوی این کشور خواهد شد، البته باید باز هم این موتور جستجوهایی بیشتری در امار و فضای وب کند تا پیش بینی دقیق تری انجام دهد.

 

منبع :

WINBETA

1318 پست
هادی اکبری زاده
هدف ما، غلبه بر کارهای قبلیمان... پیش به سوی آینده با مایکروسافت
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , ,