donald-trump-vs-clinton

اکنون تمام دنیا از پیروزی نامزد جمهوری‌خواهان بر رقیب دموکراتش، هیلاری کلینتون باخبر هستند. ایالت‌هایی که پیش‌بینی می‌شد به خانوم کلینتون رای دهند، قرمز شدند و به نامزد حزب جمهوری‌‌خواه، آقای ترامپ روی آوردند. برهمین اساس پیش‌بینی بسیاری از افراد و تحلیلگران اشتباه از آب در آمد که هوش‌مصنوعی بینگ نیز از این قاعده مستثنی نیست. در ادامه برای کسب اطلاعات بیش‌تر با وینفون همراه باشید.

اکثر افراد هوش‌مصنوعی بینگ را در پیش‌بینی اتفاقات در وقایع مهمی چون جام‌های ورزشی، جایزه‌های هنری و انتخابات سیاسی به‌خوبی می‌شناسند. حال بینگ برای انتخابات ۲۰۱۶ ایالات‌متحده پیش‌بینی کرده بود که خانوم کلینتون با فاصله‌ی زیاد رقیب خود را از پیش‌رو برخواهد داشت. همچنین قبل‌تر پیش‌بینی کرده بود که ۹۰ درصد از زنان آمریکا به هیلاری کلینتون به‌عنوان نامزد منتخب و موردعلاقه‌شان رای خواهند داد. اما زمانی که نتایج انتخابات ایالات‌متحده منتشر شد، آقای ترامپ توانست با اختلاف در رای‌های الکترال رقیب خود را از پیش‌رو بردارد.

election-2016

حال مایکروسافت در پاسخ به پیش‌بینی غلط بینگ بیانیه‌ای را به‌شرح زیر منتشر کرده است:

بینگ برای پیش‌بینی از منابع مختلفی مانند، جستجو، وب، داده‌های اجتماعی و اشخاص ثالث بهره می‌برد و درست مانند طبیعت هر پیش‌بینی‌ای، ما هرگز نمی‌توانیم از تحقق ۱۰۰ درصدی آن مطمئن باشیم.

لازم‌به‌ذکر است که تنها بینگ در این زمینه اشتباه نکرده بلکه اکثر اخبار اصلی و آنالیزها از پیروزی خانم کلینتون خبر می‌دادند که همین اتفاق باعث شوکه‌شدن تمام این افراد گشت.

منبع :

WINBETA

417 پست
كيان زرعكانی
او دانشجوی رشته‌ی نرم‌افزار در دانشگاه شهید بهشتی کرج است. به خواندن کتاب‌ها به خصوص رمان‌های ادبی علاقه‌مند است. کدنویسی یکی از تفریحاتش به‌حساب می‌رود و سعی می‌کند اوقات فراغت خودش را صرف یادگیری زبان‌های برنامه‌نویسی کند. کیان اکنون دبیر بخش اکس‌باکس است.
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
برچسب ها: , , , , , , , ,