Bing-women's world cup predicts-2

هر سال طرفداران موسیقی در جهان چشم به رویدادی دارند که در آن ستارگان موسیقی گردهم می آیند و برترین های موسیقی در آن انتخاب می شوند. امسال هم این رویداد با هیجان هر چه بیش تری برگزار خواهد شد، اما قبل از اینکه برندگان مشخص شوند، بینگ با داده های عظیم و الگوریتم های منحصر به فرد خود، سعی می کند برندگان احتمالی این رویداد را پیش بینی کند.

پیش از این بینگ بار ها و بار ها اقدام به پیش بینی رویداد های مختلف کرده است و نشان داده که دقت آن به طرز عجیبی بسیار بالاست و می تواند برای کسانی که علاقه ی بسیاری به شرط بندی دارد، به یک ابزار تبدیل شود.

ama-carousel

حال رویداد AMA امسال نیز به میزبانی جنیفر لوپز برگزار خواهد شد و بهترین های موسیقی در آن انتخاب خواهند شد. بینگ برندگان احتمالی این رویداد را در موضوعات و دسته های مختلف پیش بینی خواهد کرد. بیش از ۲۰ دسته بندی برای برندگان احتمالی در نظر گرفته شده است و با جستجوی سوالات رایج در خصوص برندگان، می توانید پیش بینی بینگ را مشاهده کنید. در ادامه می توانید تنها برخی از پیش بینی های انجام شده برای برخی دسته ها را مشاهده کنید:

این ها تنها بخشی از پیش بینی های بینگ برای برندگان امسال رویداد AMA 2015 بود. برای مشاهده ی تمام پیش بینی ها اینجا کلیک کنید. با وجود این پیش بینی، باید خیلی جالب باشد ببینیم کدام یک از هنرمندان در رویداد AMA امسال برنده خواهند شد و چقدر از پیش بینی های بینگ درست از آب در خواهند آمد. روز دوشنبه همه چیز مشخص می شود.

منبع :

MICROSOFT NEWS

980 پست
علی گلشن
دانشجوی مدیریت بازرگانی، در پشت صحنه فعالیت می کنم.
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
mnp
پاسخ دهید شنبه 1 آذر 1394

I love Dubstep
&
I love skrillex
&
I love diplo
but
Justin Bieber 😐 😐 :(((((((((((

محمد میرزایی
پاسخ دهید شنبه 1 آذر 1394

خداوکیلی من چند وقتی هست از بینگ استفاده میکنم، هیچ مشکلی از نظر جستجو باهاش ندارم تمام سایت هایی که میخوام رو پیدا میکنه راحت، بدون مشکل متن جستجو شده رو بهم میده خوبه، بیاین گوگل رو تحریم کنیم

میلاد
پاسخ دهید شنبه 1 آذر 1394

تیلور سوییفت چی پ؟

    علی گلشن
    پاسخ دهید شنبه 1 آذر 1394

    در بین دیگر جایزه ها بود که دیگه توی مطلب نیاوردیمش، چون همونطور که گفتم این فقط چند نمونه هست و بیش از ۲۰ جایزه رو می تونید خودتون در بینگ ببینید.

Beravandi
پاسخ دهید شنبه 1 آذر 1394

این است قدرت جستجو و پردازش بینگ

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , ,