bing

در ایالات متحده داروخانه های آنلاین جعلی، یک تهدید جدی برای مصرف کنندگان محسوب می شوند. برای این که مصرف کنندگان از تهدید هایی مانند خرید دارو های تقلبی و جعلی و یا دیگر دارو های غیر مجاز و غیر قانونی، دور مانده و ایمن باشند، تیم بینگ مایکروسافت مجموعه ای از هشدارها را ایجاد کرده اند تا در مواقع مورد نیاز، کاربران را از خطرات احتمالی مطلع سازند.

هنگامی که یک کاربر بر روی لینک سایت یک داروخانه در صفحه نتایج بینگ کلیک می کند، اگر آن سایت از سوی مرکز FDA، یک سایت تقلبی و خطرناک شناخته شود، یک پیام هشدار به کاربر داده خواهد شد. این پیام شامل هشدار هایی در مورد تقلبی بودن سایت یا ارایه دارو های خطرناک و همچنین داروهای غیر مجاز است که تهدیدی جدی برای سلامتی محسوب می شوند.

Bing-Warning

این دست از سایت های تقلبی توسط FDA شناسایی شده و موتور بینگ هم به واسطه آن، این نوع وب سایت های خطرناک را شناسایی می کند. این لیست همیشه و به طور مداوم در حال به روز رسانی است.

همچنین این امکان وجود دارد که مصرف کنندگان با مراجعه به بخش پشتیبانی بینگ، وبسایت های  مشابه دیگری که برای مصرف کنندگان نوعی خطر تلقی می شوند را معرفی کنند تا این موتور جستجو هشدار های لازم را در زمان مناسب به کاربران بدهد.

منبع: MICROSOFT NEWS

منبع :

MICROSOFT NEWS

615 پست
رضا رجب زاده
لیسانسه ICT علاقه مند به مایکروسافت و محصولاتش. تکنولوژی و وبلاگ نویسی.
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
SJ
پاسخ دهید یکشنبه 19 مرداد 1394

خوش ب حال مردم ایالات متحده ک همچین چیزایی دارن، کو تا کرتانا فارسی بیاد، بعد کو تا این چیزا براش بیاد

  Sss
  پاسخ دهید یکشنبه 19 مرداد 1394

  @sj
  خوش به حال خوش به حال نكن،قدر زندگيتو بدون و بر خدا توكل كن. آره پسر عزيزم.

MEY
پاسخ دهید یکشنبه 19 مرداد 1394

متحده نه محتده!

  مهدی اخلاقی
  پاسخ دهید یکشنبه 19 مرداد 1394

  کی محتده گفته؟؟

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , ,