Bing Logo HD Wallpaper

ComScore که یک شرکت بازاریابی، و تجزیه و تحلیل اینترنتی است، اخیرا سهم هر یک از موتورهای جستجوگر گوگل، مایکروسافت و یاهو را در کشور آمریکا مشخص کرده است که در این آمار می توان اطلاعات خوبی را بدست آورد.این جدول منتشر شده از سوی شرکت کام اسکور برای مایکروسافت خبرهای خوبی دارد، طبق این جدول، گوگل در ماه نوامبر با کسب سهم ۶۳.۹ درصدی مقام اول و پس از آن مایکروسافت با ۲۰.۹ مقام دوم و یاهو با سهم ۱۲.۵ درصدی مقام سوم را از آن خود کرده اند. همانطور که در جدول پایین مشاهده می کنید موتورجستجو گر “بینگ” در بین ماه های اکتبر و نوامبر با ۰.۱ درصد افزایش به ۲۰.۹ رسیده است. در حالی که گوگل و یاهو هیچ تغییری در سهم خود ایجاد نکرده اند.

microsoft-s-search-engine

شاید شما هم بگویید که این تغییر کوچک چیز چندان مهمی نیست اما اگر به آمار یک سال پیش شرکت کام اسکور نگاهی بی اندازیم متوجه خواهیم شد که بینگ از ابتدای نوامبر سال ۲۰۱۴ سهم خود را از ۱۹.۶ به ۲۰.۹ رسانده است و گوگل با سهم ۶۷ درصدی به ۶۳.۹ درصد سقوط کرده است. گویا رشد مایکروسافت در این رقابت به ضرر گوگل تمام شده است و تنها گوگل است که در حال از دست دادن سهم خود است، از همین رو متوجه می شویم که در حقیقت بینگ در حال خوردن سهم گوگل است.

این آمار مهر محکمی بر افزایش محبوبیت مایکروسافت و استقبال مردم از ویندوز ۱۰ است، زیرا بینگ به عنوان موتور جستجوی پیش فرض در ویندوز ۱۰ و همچنین هماهنگی کورتانا با بینگ باعث شده است کاربران ویندوز ۱۰ به راحتی بتوانند از بینگ استفاده کنند. انتظار می رود با افزایش کاربران ویندوز ۱۰ همچنان مایکروسافت به رشد خود ادامه دهد.

شما این آمار را چطور ارزیابی می کنید؟

منبع :

microsoft-news

953 پست
حمیدرضا عبدی
سردبیر وبسایت - اینستا : hara1368 ارتباط : hamidrezaabdi@winphone.ir
مطالب مرتبط
دیدگاه کاربران
میلاد
💔 1 پاسخ دهید یکشنبه ۶ دی ۱۳۹۴

سلام،
چطوری باید اکانت واسه برنامه wattpad بسازیم؟ هرچی ایمیل و پسورد وارد میکنم، ارور میده که این ایمیل یا پسورد قبول نیست :/
یه سوال دگ هم داشتم، اونم اینکه آیا تو ویندوز ۱۰موبایل، بخشی واسه فایلهای بلوتوثی وجود داره که بتونیم فایلهای بلوتوثیمون رو راحت پیدا کنیم؟

  Hassan
  💔 1 پاسخ دهید یکشنبه ۶ دی ۱۳۹۴

  این برنامه کاربرای ایرانی رو محدود کرده باید از چیلتر استفاده کنی
  تو وین ۱۰ مثل ۸.۱ هر فایل با توجه به پسوند خودش ذخیره میشه مثلا آهنگ باشه میره تو میوزیک اونجا یه پوشه به اسم آلبومش میسازه و ذخیره میشه برای بقیه فایل ها هم همینطور

محمدرضا
💔 1 پاسخ دهید یکشنبه ۶ دی ۱۳۹۴

سلام دوستان
من بین ۹۳۰ و ۶۴۰ xl موندم کدوم رو بخرم؟؟؟؟
۹۳۰ گلنس داره؟؟؟
۹۳۰ باتریش خوبه؟؟؟
مشکلی نداره؟؟
ممنون میشم راهنمایی کنید.

  حمید رضا
  💔 0 پاسخ دهید یکشنبه ۶ دی ۱۳۹۴

  سلام دوست عزیز، ۹۳۰ گلنس نداره، باتریش خوبه، برادرم ۹۳۰ داره خودم ۹۲۰، از خیلی جهات واقعا بهتر از ۹۲۰ شده. خیلی عالیه و پرچمدار بود قبل از ۹۵۰. اگه من میخواستم انتخاب کنم ۹۳۰ رو انتخاب می کردم. چون تو گوشی های وین فونی عالیه.

  shadow
  💔 1 پاسخ دهید یکشنبه ۶ دی ۱۳۹۴

  دقیقا ۹۳۰ گلنس نداره و باتریش ضعیفه 😂 ، صبر کن لومیاهای بهتری میاد

  Abo
  💔 0 پاسخ دهید یکشنبه ۶ دی ۱۳۹۴

  !!!
  دوست عزیز قیمت ۹۳۰ حداقل دو برابر ۶۴۰XL هستش!
  فکر میکنید اصلا میشه این ۲ تارو با هم مقایسه کرد؟

سینا
💔 24 پاسخ دهید یکشنبه ۶ دی ۱۳۹۴

متاسفانه مایکروسافت کاربراشو سوپرایز نکرد . درحالی که همه منتظر یه سیستم عامل جدید با تغییرات مثبت زیاد و بدون مشکلات دیگر سیستم عاملها بودند . مایکروسافت با نهایت ناباوری همرو نامید کرده.

  عرفان مرادی
  💔 2 پاسخ دهید یکشنبه ۶ دی ۱۳۹۴

  دوست عزیز ویندوز ۱۰ و ویندوز ۱۰ موبایل، نرم افزار به عنوان سرویس یا SaaS هستند. این یعنی یه سرویس با بیلد های مشخص که هیچ وقت چیزی به اسم نسخه نهایی در اون معنی نداره. این که گفته میشه نسخه نهایی ویندوز ۱۰ موبایل، به دلیل این هست که نسبت به بیلد های قبل تر به یک پایداری قابل قبول رو به بهبود رسیده. وگرنه اصلا ویندوز ۱۰ و ویندوز ۱۰ موبایل نسخه نهایی ندارند و مدام بیلد های جدید از راه می رسند و دائماً ویژگی جدید دریافت می کنند. بزرگ ترین تغییر ویندوز ۱۰ و ویندوز ۱۰ موبایل دقیقا همین هست. تبدیل شدن این دو پلتفرم به SaaS و یکسان شدن هسته ها.

میلاد صحرایی
💔 18 پاسخ دهید یکشنبه ۶ دی ۱۳۹۴

دوستان حماسه ای دیگر از مایکی درباره سرعت گوشیا . اتفاقا بی ربط به این مطلبم نیست . به این امار زیاد دل خوش نکنید . وقتی ملت سرعت کم اج رو ببینن دیگه سهم خوری بینگ از بین میره . کلا تو همه چیزش گند زده مایکی :

https://www.youtube.com/watch?v=MjnI9kusJPg

من موندم چه بلایی سر ویندوز اومده ؟ باز ۸.۱ عالی بود تو سرعت . ولی این ۱۰ لعنتی گند زده به همه چی . حالا یکی میاد میگه باید وایسیم برا نسخه نهایی . مسخرشو در اووردن :/

  Hassan
  💔 3 پاسخ دهید یکشنبه ۶ دی ۱۳۹۴

  داداش گلم هر وقت نسخه نهایی وین ۱۰ اومد برای همه گوشی های غیر اینسایدری بعد مقایسه ها رو ببین و بکن و باور کن . هنوز اینا نسخه های آزمایشی هستن برادر من .
  من موندم کیی شما رو مجبور کرده اینسایدر بشید ملت ایران فقط بلدن غر بزنن بدون منتطق .

   میلاد صحرایی
   💔 10 پاسخ دهید یکشنبه ۶ دی ۱۳۹۴

   دوسن عزیز . مگه بار اولمه اینسایدر میشم . از ۸.۱ که دولوپر بودم تا نهاییش . به خدا اگر بگی این مشکلاتی که تو ۱۰ هستو داشتم . مشکل داشت ولی نه در این حد . الانم که از اولین بیلدو دارم میگریم . خدا رو شکر چیزی که اضافه نشده که بگیم به اون خاطر سرعتش کم شده . همین یه سرعت خوبو داشت که اونم گرفتن . چه با هارد ریسیت چه بدون هارد ریست . سرعتش بدتر شده . واقعیتیه . ویدیو رو ببین روی ۹۵۰ ویندوز ۱۰ رو بعد بیا بگو کی شما رو مجبور کرده ؟؟!! 🙂 نسخه نهاییشم همینه . هیچ فرقی نداره

    kian
    💔 8 پاسخ دهید یکشنبه ۶ دی ۱۳۹۴

    نسخه دولاپر ویندوزفون ۸.۱ زمین تا اسمون با پروژه اینسایدر فرق می کنه
    هدف اون پروژه برای این بود که توسعه دهنده ها چک کنن ببینن که اپ هاشون با ویندوزفون۸.۱ مشکلی داره یا نه،اگه مشکل داشت مشکلشو حل کنن
    ولی پروژه اینسایدر هدفش اینه که نظرات مردم توی سیستم عامل جدید
    اعمال بشه و اگه مشکلی هست گرازش بشه
    معلومه که نسخه دولاپر ویندوزفون ۸.۱ باگ کمتری داشته به این خاطر که
    در مراحل نهایی تولید بوده و نه مثل بیلد های پروژه اینسایدر یک چیز خام و پر از باگ..
    و اینکه از نظر مایکروسافت تو اصلا نباید هیچکدوم از این دو تا می بودی
    چون تو اولیش که اصلا دولاپر نیستی
    تو دومیش هم که کمک حال مایکرو نیستی هیچ،فقط داری جو سایتو می ریزی بهم

  یلدا
  💔 3 پاسخ دهید یکشنبه ۶ دی ۱۳۹۴

  با همین نسخه ی پیش نمایش پا به پای آیفون ۶s پلاس اومد
  تازشم دوربین مایکروسافت هم خیلی بهتر بود…

sadegh
💔 0 پاسخ دهید یکشنبه ۶ دی ۱۳۹۴

و جالبیش اینکه که یاهو هم از بینگ استفاده میکنه… یعنی در واقع ۳۳/۴ درصد سرچ دست بینگ هست!! انصافا عالی عمل کرده
در ضمن سیری و اسپاتلابت (سرچ مک) هم از بینگ استفاده میکنند…

محمدرضا
💔 1 پاسخ دهید یکشنبه ۶ دی ۱۳۹۴

سلام کی اینجا ۹۳۰ داره ای دی تلگرامشو به من بده میخوام ازش یه مشاوره بگیرم.

hossein2015
💔 0 پاسخ دهید یکشنبه ۶ دی ۱۳۹۴

عاقا سهم منم بدین خخخ

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , ,