عنوان Black Desert Online رزولوشن 4k واقعی برروی کنسول ایکس‌ باکس وان ایکس به اجرا درخواهد آمد.

مدت ها است که علاقه مندان عنوان Black Desert Online منتظر منتشر شدن این عنوان هستند. این عنوان نقش آفرینی – آنلاین ( که به علت طراحی شخصیت و گرافیک خود بسیار تحسین شده است) قرار بود تا در E3 2017 برای ایکس باکس وان منتشر شود؛ از آن موقع تابحال اطلاعات کمی در مورد بازی و شایعه هایی  در مورد زمان انتشار آن بر روی این کنسول شنیده‌ایم اما هنوز توسعه کنندگان در مورد زمان دقیق آن را منتشر نکرده‌اند و به جای پاسخ به این سوال به کیفیت این عنوان اشاره کرده‌اند.

در گفتگویی که در سایت این بازی منتشر شده بود؛ یکی از اعضای Engine Team اعلام کرده است که این عنوان با وضوح 4k و با نرخ فریم 30 بر روی کنسول ایکس باکس وان ایکس اجرا خواهد شد.

گروه Engine Team در این باره توضیح می‌دهند:

راه انداختن موتور این عنوان بر روی ایکس بکس وان کار آنچنان سختی نبود. ما با ساختار DX11 بسیار کار کرده بودیم و تجربه بسیاری داشتیم و خوشبختانه ایکس باکس وان نیز از همین ساختار استفاده می‌کرد. البته راه اندازی این عنوان بر روی این کنسول تنها بخش کوچکی از کار ما بود و ما باقی وقتمان را در رفع باگ ها و مطمئن شدن از عملکرد درست آن گذاشتیم. البته ما با چالش های بسیاری از طراحی چالش برانگیز UI تا بهینه کردن نقشه بسیار سنگین و بزرگ این عنوان دست پنجه نرم کردیم.

ما برنامه داریم تا این عنوان بر روی کنسول ایکس باکس وان اس با وضوح 1080p و نرخ فریم 30 و همچنین بر روی کنسول ایکس باس وان ایکس با وضوح 4k و نرخ فریم 30 اجرا شود.

ما تا هم‌اکنون نیز به این اهدافمان در نقشه های خالی رسیده‌ایم اما دستیابی به این اهداف در نقشه های شلوغ با جزئیات بالا بسیار سخت بود اما ما شبانه روز داریم بر روی اهداف خود کار می‌کنیم و مطمئن باشید که ما به این اهداف حتما خواهیم رسید و این اعداد تغییر خواهند کرد.

همچنین ادامه دادند که چقدر اجرا این عنوان بر روی ایکس باکس وان ساده بوده است و بسیار شبیه به اجرای آن بر روی رایانه های شخصی بوده است. گروه Engine Team حداکثر تلاش خود را می‌‌کنند تا از تمام پتانسیل کنسول ها استفاده کنند.

منبع :

MSPU

264 پست
امیرحسین نورپور
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , ,