_ایکس باکس و گیمینگ پنل جدید

عنوان Warcraft III: Reforged رسما معرفی شد

در چند روز اخیر در طول مراسم بلیزکان 2018، شرکت بلیزارد (Blizzard) از نسخه‌ بازسازی‌ شده‌ عنوان محبوب Warcraft III ، یعنی عنوان Warcraft III: Reforged معرفی شد.

شرکت بلیزارد (Blizzard) امسال با کوله باری پر به مراسم اختصاصی خود آمده است. از نسخه‌ کلاسیک عنوان نقش‌آفرینی جهان‌باز World of Warcraft گرفته تا شخصیت‌ها و محتوای جدید برای دیگر عناوین، این شرکت تقریبا هیچ کدام از هواداران را فراموش نکرده است. اما به احتمال زیاد بهترین خبر منتشر شده در این مراسم برای هواداران قدیمی مجموعه محبوب این شرکت یعنی مجموعه Warcraft، معرفی نسخهی بازسازی شده‌ عنوان Warcraft III: Reforged است.

شرکت بلیزارد پس از سال‌ها درخواست‌ متوالی و انتظار بی‌پایان هواداران به خواسته‌ آن‌ها عمل کرده است و عنوان Warcraft III: Reforged را معرفی کرده است. این عنوان در دو حالت Standard با قیمتی برابر با ۳۰ دلار و Spoils of War با قیمت ۴۰ دلار به بازار عرضه خواهد شد. با پیش ‌خرید این عنوان محتواهای این عنوان همچون World of Warcraft: Meat Wagon Mount، HearthStone: The Third War Card Pack، شخصیت‌ هایJaina ، Thrall،Anubarak  و Tyrande در عنوان Heros of The Storm، یک Pet در عنوان Diablo III و بسیاری موارد دیگر که به گفته‌ شرکت بلیزارد در آینده معرفی خواهند شد را دریافت خواهید کرد.

در نسخه‌ بازسازی شده‌ این عنوان شاهد طراحی مجدد قهرمان‌ها یا همان Heroها، نیروها، ساختمان‌ها و محیط‌ های عنوان قبلی هستیم. بخش داستانی این عنوان شامل ۶۲ مرحله و ۴ نژاد مختلف می‌شود که هر یک از این نژادها استراتژی، ساختمان‌ها، نیروها و حتی قهرمان‌ های متفاوتی را در اختیار دارند. همچنین حضور بخش Custom Games در بازی نیز تایید شده است. این یعنی ممکن است حتی یک نسخه‌ بازسازی شده از اولین نسخه‌ عنوان محبوب DOTA (عنوان محبوب DOTA در حقیقت یک حالت در بخش Custom Games  عنوان اصلی Warcraft III بود) را نیز شاهد باشیم. نسخه بازسازی شده‌ عنوان Warcraft III شامل هر دو بسته‌ گسترش‌دهنده‌ عنوان قبلی یعنی بسته های  Frozen Throne  و Reign of Chaos را دارا خواهد بود و گیم‌پلی این عنوان به طور کامل بهینه شده است.

عنوان Warcraft III: Reforged در زمانی نامشخص در سال 2019 میلادی به صورت انحصاری برای پلتفرم رایانه ‌های شخصی منتشر خواهد شد. تریلر سینمانتیک منشر شده از این عنوان را می‌توانید در ادامه مشاهده کنید.

Warcraft III: Reforged  یک بازسازی باشکوه از همان عنوان انقلابی در سبک Real Time Strategy  است که پایه‌گذار داستان‌ های افسانه‌ای Azeroth بود. این عنوان بازسازی برپایه‌ اعتماد است که شامل بازسازی کامل گرافیکی، ویژگی‌ های آنلاین Matchmaking  و بسیاری موارد دیگر می‌شود. نیرو هایNight Elve ، Undead، Orc  و Human را هدایت کرده و در این عنوان استراتژی جاودانه به نبرد با دشمنان بپردازید.

نظر شما در مورد نسخه بازسازی شده عنوان Warcraft III چیست؟ آیا شما عنوان Warcraft III را تجربه کرده‌اید؟ لطفا نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

منبع :

GAMINGBOLT

264 پست
امیرحسین نورپور
مطالب مرتبط
تبلیغات
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , ,