bluestacks

‌Bluestacks یک نرم افزار شبیه‌ساز اندروید است که محبوبیت بسیاری دارد. این کمپانی اخیراً اعلام کرده است که یک به‌روزرسانی بزرگ برای نرم‌افزار شبیه‌ساز خود منتشر کرده است. این به‌روزرسانی شامل بهبود‌هایی در عملکرد است و کار با نرم‌افزار را برای کاربران ساده‌تر خواهد کرد. در ادامه با وینفون همراه باشید.

Rosen Sharma، مدیرعامل Bluestacks در این مورد می‌گوید:

در این صنعت افزایش هشت برابر عملکرد چیزی نیست که هر روز شاهد آن باشیم. اکثر تلفن‌های همراه، بهبود کمی در عملکرد خود دارد و از سوی دیگر بازی‌های موبایل روز به روز در حال بزرگ‌تر شدن و تبدیل شدن به بازی‌های PC هستند. بنابراین این صنعت در این زمینه اختلالاتی دارد.

وی عنوان کرد که شبیه ساز Bluestacks بهتر از دستگاه‌های اندرویدی است و تا هشت برابر عملکرد بهتری نسبت به پرچمدارهای اندرویدی و iOS ارائه می‌دهد. Clark Peng، معاون شرکت MSI نیز از تلاش‌هایی که Bluestacks در صنعت بازی PC کرده است قدردانی کرد. این شخص در این مورد چنین گفت:

با همکاری Bluestacks و تلاش‌های این شرکت دسته جدیدی از بازی‌های موبایل ساخته شده اند. ما می‌خواهیم چیزی را به کاربران بدهیم که به آن نیاز دارند در حالی که ارزش بازار خود را بالا می‌بریم. در پنج سال گذشته شاهد باخت سهم رایانه‌های شخصی به سود موبایل‌ها بوده ایم. ما قصد داریم این روند را در زمینه بازی‌ها برعکس کنیم.

bluestacks

Bluestacks بیش از 27 میلیون دلار سرمایه جذب کرده است. سرمایه گذاران این شرکت نام‌های بزرگی مانند کوالکام، اینتل، سامسونگ، AMD، Ignition Partners، Radar Partners، Andreessen Horowitz، Redpoint، Presidio Ventures، Helion Ventures و Critix هستند. این کمپانی در حال حاضر در Palo Alto مستقر است و بیش از 300 میلیون کاربر فعال دارد.

منبع :

MSPU

214 پست
احسان وائقی
دانشجوی مهندسی برق. علاقه‌مند به تکنولوژی، موسیقی و سفر
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
smp
پاسخ دهید جمعه 30 شهریور 1397

حداقل سیستم مورد نیاز رو هم بگید لطفا

  محسن توکلی نیا
  پاسخ دهید جمعه 30 شهریور 1397

  این سیستم حداقل هست:
  OS: Microsoft Windows 7 and above.
  Processor: Intel or AMD Processor.
  RAM: Your PC must have at least 2GB of RAM. (Note that having 2GB or more disk space is not a substitute for RAM)
  HDD: 4GB Free Disk Space
  که البته برای تجربه بهتر 6 گیگ حافظه رم توصیه شده

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , ,