در حالی که عنوان به شدت مورد انتظار Borderlands 3 که هنوز به معرفی هم گذاشته نشده، عنوانی است که بیشترین پرس و جو را از طرف کاربران برای استودیوی Gearbox دریافت می‌کند، اما این توسعه دهنده به جز این بازی هنوز هم یک بازی رده بالا و باکیفیت دیگر نیز در حال ساخت و توسعه دارد که باید به ساخت آن نیز بپردازد. این بازی نیز عنوانی است که عده زیادی از کاربران همچنان بی صبرانه منتظر اعلام جزئیاتی رسمی برای آن هستند.

عنوان دیگری که توسط Gearbox در دست ساخت و توسعه دارد، به جز Borderlands 3 نسخه جدید سری بازی‌های Brothers in Arms است که طبق اخبار و شنیده‌هایی که از گوشه و کنار درمورد آن شنیده می‌شود، در حال حاضر در پروسه ساخت خودش قرار دارد اما با این حال هنوز به طور رسمی حتی معرفی هم نشده (یعنی وضعیتی مشابه Borderlands 3 دارد).

مدیر استودیوی Gearbox یعنی رندی پیکفور (Randy Pitchford) در واکنش به برخی از سوالات کاربران در شبکه اجتماعی توییتر حضور پیدا کرد و باز هم به موضوع بازی Brother in Arms وارد شد و اظهار کرد که اگرچه تیم توسعه دهنده آن‌ها در حال حاضر پروژه‌ای دارند که در حال کار کردن روی آن هستند، اما در حال حاضر آمادگی کامل برای انتشار اطلاعات و جزئیات بیشتر را در این زمینه ندارند.

زمانی که از وی سوال پرسیده شد که Gearbox چه زمانی به انتشار اطلاعات و معرفی رسمی درمورد بازی‌های بزرگی که تقریبا همه مردم یقین دارند در حال ساخته شدن هستند، خواهد پرداخت، پیکفورد اظهار کرد که اگرچه ساخت و توسعه چنین پروژه‌های اصلی و مهمی که آن‌ها در اختیار دارند، دیگر برای کسی مخفی نیست و همه از آن اطلاع دارند، اما خود توسعه دهندگان نگران ساخت عناوین مورد نظر هستند و بار دیگر به این نکته اشاره کرد که آن‌ها فقط در زمانی که آماده انجام این کار باشند، اطلاعات بیشتری در این زمینه با مردم به اشتراک قرار خواهند داد که این موضوع شامل حال Borderlands 3 نیز خواهد شد.

استودیوی Gearbox مدتی پیش اعلام کرد که آن‌ها در طی برگزاری رویداد PAX East به معرفی چیز جدید خواهند پرداخت. حدس و گمان‌ها در این زمینه نشان می‌دهد که این معرفی می‌تواند معرفی رسمی عنوان Borderlands 3 و انتشار اطلاعاتی از آن باشد اما آیا احتمال معرفی نسخه تازه‌ای از سری Brothers in Arms نیز وجود خواهد داشت یا خیر؟ پاسخ این سوال را به زودی دریافت خواهیم کرد و دقیقا اطلاع پیدا می‌کنیم که موضوع از چه قرار است. در ادامه می‌توانید متن توییت‌های پیکفورد را در پاسخ به پرسش‌های کاربران درمورد بازی‌ها و پروژه‌های پیش روی این استودیو مشاهده کنید.

بنابراین متاسفم من هنوز برای شما پاسخ دقیقی برای ارایه کردن ندارم. ما در حال کار روی چیزی هستیم. من به آینده و زمانی چشم دوخته‌ام که آماده به اشتراک گذاری باشد.

ما در حال کار کردن روی چیزی هستیم که به سری Brothers in Arms ارتباط پیدا می‌کند. هنوز آمادگی اعلام چیزی را پیدا نکرده‌ایم.

بر هیچکس پوشیده نیست که ما بازی‌هایی در دست ساخت و توسعه داریم که این شامل بازی‌هایی در فرانچایز Borderlands نیز می‌شود. من نمی‌توانم موضوعاتی که مردم نگران آن‌ها هستند را کنترل کنم. من نگران خلق و ایجاد سرگرمی هستم و زمانی به معرفی و اعلام چیزی می‌پردازم که کاملا آماده باشد.

منبع :

GAMINGBOLT

688 پست
عرفان رحیمی صادق
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , , , ,