مایکروسافت ماه پیش از Xbox Game Pass رونمایی کرد؛ اشتراک جدیدی که امکان تجربه ی چندین عنوان را در بازه های زمانی مختلف به کاربران می دهد. جدا از دسترسی آن که فقط در دسترس تعداد کمی از اینسایدر های اکس باکس محدود می شود، چهار عنوان جدید به این سرویس افزوده شدند. برای جزئیات بیشتر با وینفون همراه باشید.

کسانی که به سرویس Xbox Game Pass دسترسی دارند، از این پس می توانند چهار عنوان کلاسیک و پرطرفدار ۲K Games را دانلود و به تجربه ی آن بپردازند. نسخه ی بازسازی شده (remastered) هر دو عنوان BioShock و BioShock 2 نیز به دنبال انتشار BioShock: The Collection به این برنامه اضافه شده است. در کمال ناباوری، کاربران اشتراک نام برده به قسمت BioShock Infinite فقط با قابلیت پشتیبانی از نسل قبل اکس باکس وان دسترسی خواهند داشت در صورتی که نسخه بازسازی شده ی این قسمت سال پیش برای اکس باکس وان عرضه شد. سری Borderlands نیز به همین صورت توسط قابلیت پشتیبانی از نسل قبل در دسترس کاربران قرار گرفته است.

اگر خوشبینانه به آینده این اشتراک بنگریم، عناوین بسیاری طی ماه های آینده به Xbox Game Pass افزوده خواهند شد تا مایکروسافت بتواند به قولی که به عموم داده بود یعنی ۱۰۰ عنوان پشتیبانی شده در زمان انتشار رسمی، عمل کند.

برای دسترسی به لیست بازی های اشتراک Xbox Game Pass باید جزو آخرین حلقه آلفا باشید تا بتوانید جدیدترین (و ناپایدار ترین) ویژگی های اکس باکس را بسنجید. البته تعداد مشخصی از اینسایدر های فعال اکس باکس به این اشتراک دسترسی دارند.

آینده این سرویس را چگونه ارزیابی می کنید؟ ددیگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید.

منبع :

WINDOWSCENTRAL

95 پست
محمد داودی
دانشجوی رشته ی نرم افزار، علاقه مند به IT و دنیای بازی های ویدیویی. همیشه اخبار مربوط به اکس باکس را دنبال میکردم و سعی میکنم که جدیدترین اخبار و اطلاعات مربوطه را در وینفون پوشش دهم.
مطالب مرتبط
تبلیغات
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
میثم
پاسخ دهید شنبه 21 اسفند 1395

کسی گروهی تلگرامی برای ویندوز ۱۰ پی سی و موبایل داره لینکشو برام بفرسته خیلی اورژانسیه

https://t.me/MeysamJz4

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , , ,