این روزها احساس می‌کنیم که انگار باید تا ابد و یک روز منتظر معرفی عنوان Borderlands 3 بمانیم. بزرگ‌ترین رویدادهای سال در صنعت بازی‌های ویدیویی مثل تعداد زیادی مراسم E3، نمایش‌های زیادی از رویداد The Game Awards و همینطور رویدادهای متعددی نظیر Gamescom, Xo و Playstation Experience همه و همه تا به حال سپری شده‌اند ولی ما هنوز هم حتی کوچک‌ترین چیزی از این بازی تا به حال ندیده‌ایم. اما شاید اوضاع به زودی تغییر پیدا کند. در ادامه جزئیات بیشتری در اختیار شما قرار خواهم داد. با وینفون همراه باشید.

حقیقت تلخی که وجود دارد این است که ما تا به حال هیچ چیز از طرف Gearbox که توسعه دهنده و سازنده این سری است، ندیده‌ایم که نشان از ساخت Borderlands 3 داشته باشد تا پس از شکست بزرگی که Battleborne به همراه داشت، بخواهند روی آن کار کنند و یا قصد ساختن چیزی را داشته باشند. حداقل تنها چیزی که به طور رسمی از این استودیو می‌دانیم، این است که آن‌ها در حال کار کردن برای ساخت یک نسخه جدید از سری Halo نیستند. بنابراین پروژه بعدی آن‌ها قطعا Borderlands 3 است. پس سوال همه ما که سال‌ها است پیش خود نگه داشته‌ایم و در سینه حبس کرده‌ایم این است که اگر قرار است روزی چنین اتفاقی رخ دهد و ما خبر ساخته شدن Borderlands 3 را بشنویم، پس کی چنین خواهد شد؟

طبق اظهارات خود Gearbox این اتفاق ممکن است در طی برگزاری مراسم Penny Arcade Expo East در ماه آینده رخ دهد. البته باید این نکته را هم بگویم که آن‌ها هرگز نگفته‌اند که در این مراسم قرار است به معرفی Borderlands 3 بپردازند، آن‌ها فقط قول معرفی چیزی را داده‌اند که تا به حال دیده نشده تا در پنل آن‌ها در مراسم PAX East به معرفی گذاشته شود. پس معرفی Borderlands 3 در این رویداد فقط یک احتمال است که قرار است هرگز محقق نشود. اما حداقل بهتر است امیدوار باقی بمانیم و خودمان را نگران نکنیم.

منبع :

GAMINGBOLT

669 پست
عرفان رحیمی صادق
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , ,