اگر اختلاف نظر‌هایی که درمورد رندی پیکفورد (Randy Pitchford)، مدیر عامل استودیوی گیرباکس (Gearbox)، که در طی سال‌های طولانیِ وجود این سری همیشه وجود داشته را کنار بگذاریم و از آن‌ها صرف نظر کنیم، سری Borderlands را هنوز هم می‌توان به عنوان یکی از بهترین و موفقیت آمیز‌ترین سری بازی‌های موجود در تاریخ صنعت بازی‌های ویدیویی به حساب آورد که هر نسخه آن برابر بود با سودهای کلان و موفقیت‌های بسیار. اکنون آمار جدیدی از این موفقیت‌ها به دست رسیده که جزئیات آن را در ادامه در اختیار شما قرار خواهم داد. با وینفون همراه باشید.

شرکت Take Two که کار نشر و عرضه این سری را همیشه بر عهده داشته است، در آخرین گزارش مالی خودش اعلام کرده که این سری تا این تاریخ موفق به فروش بیش از ۴۳ میلیون نسخه در کل دنیا شده است که این رقم برای تمام نسخه‌های عرضه شده این سری است. در حالی که این رقم تعداد دقیق نسخه‌های به فروش رسیده این بازی را مشخص نمی‌کند و ایده‌ای از آن در اختیار ما قرار نمی‌دهد، بیشتر مانند نسخه‌های ارسال شده به فروشگاه‌ها است تا نسخه‌های به فروش رسیده به این معنی که تعداد نسخه‌هایی که از سری Borderlands در سراسر دنیا به فروشگاه‌ها عرضه شده است، ۴۳ نسخه بوده است اما هیچ چیز از ارزش‌های آن کم نمی‌کند چون هنوز هم می‌توان آن را یک دستاورد بسیار بزرگ به حساب آورد که از عهده کم‌تر عنوانی در طول تاریخ بر می‌آمده است.

Borderlands 2 به تنهایی از زمانی که در سپتامبر سال ۲۰۱۲ به انتشار رسید تا به حال ۲۰ میلیون از این تعداد را به خودش اختصاص داده است. در حقیقت این دنباله هنوز هم به ازای هر ماه شاهد حضور ۱ میلیون بازیکن در سرورهای خود است و حتی از زمان معرفی عنوان Borderlands 3 و اضافه شدن بهینه سازی‌های بیشتر روی شبکه استیم (Steam) با به روز رسانی بافت‌های 4K که اخیرا برای آن به انتشار رسید، تعداد بازیکنان ماهانه این بازی از این هم فراتر رفت و به رقم بیشتری دست پیدا کرده است.

به جز همه این‌ها شرکت Take Two درمورد حضور عنوان پیش روی Borderlands 3 که قرار است به بزرگ‌ترین و باشکوه‌ترین شکل ممکن در E3 2019 حضور داشته باشد (همانطور که دنیل احمد (Daniel Ahmad)، تحلیلگر ارشد موسسه Niko Partner در حساب رسمی خود در شبکه اجتماعی توییتر تایید کرده) نیز صحبت کرد. Borderlands 3 قرار است در تاریخ ۲۲ شهریور سال جاری شمسی برابر با ۱۳ سپتامبر ۲۰۱۹ میلادی برای هر سه پلتفرم اصلی بازار شامل پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی به انتشار برسد.

منبع :

GAMINGBOLT

964 پست
عرفان رحیمی صادق
مطالب مرتبط
تبلیغات
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , ,