windows-10-start-no-tiles

دقایقی پیش، بیلد ۱۴۳۷۶ ویندوز موبایل برای اینسایدر های حلقه فست ویندوز ۱۰ منتشر شد و بلافاصله پس از آن، بیلد ۱۴۳۷۲ ویندوز ۱۰ برای اینسایدر های حلقه اسلو منتشر شد. بیلد حلقه فست، مشکلات بسیاری را به همراه خود حل کرد و بیلد اسلو، نسخه بسیار پایدار شده بیلد پیشین حلقه فست است.

هر چه که به به روز رسانی سالیانه ویندوز ۱۰ نزدیک‌تر می‌شویم، شاهد بیلد های بیشتری در طول هفته هستیم. در این بیلد های جدید، کم‌تر شاهد ویژگی‌های جدید هستیم. ظاهراً مایکروسافت تمام وقت و تمرکز خود را بر روی پایدار کردن این بیلد ها گذاشته تا به روز رسانی سالیانه را هرچه تمام و کمال تر و بی نقص تر منتشر کند. همچنین انتظارات گواه از این است که حلقه اسلو در مدت باقی مانده تا به روز رسانی سالگرد، دو و یا سه بیلد دیگر را دریافت کند.

ولی این بیلد ها، همانند بیلد های پیشین، موارد بهبود یافته و همچنین مشکلاتی را هم در موبایل و دسکتاپ دارد که در پست‌های بعدی مفصل به آن‌ها خواهیم پرداخت.

منبع :

BLOGS.WINDOWS

272 پست
احسان رستمی پور
او دانشجوی رشته مهندسی کامپیوتر در دانشگاه خلیج فارس بوشهر است. به عکاسی، طراحی و بازی های رایانه ای علاقه زیادی دارد و وقت خود را با فعالیت های مرتبط پر می کند.
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
محمدباقر
پاسخ دهید چهارشنبه 8 تیر 1395

سلام دوستان . درمورد ویندوز ۱۰ موبایل سوال داشتم . این بیلدهای پیش نمایش جدید رو بدون دستکاری تو رجیستری و فقط با نصب windows insider میشه دریافت کرد ؟ واسه ۱۰۲۰ . ۹۲۵ و گوشی هایی که ۱۰ رسمی ندارن میگم ها . یا اینکه این گوشی ها از ۱۰۵۸۶.۴۲۰ به بعد دیگه نمیگیرن ؟

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , , ,