HoloLens-Emulator

کنفرانس بیلد ۲۰۱۶ هم اکنون در حال برگزاری است و در باره مسائل زیادی مانند توسعه نرم افزار ها و به روز رسانی ها صحبت شد. اما مایکروسافت درباره موضوع جالب دیگری گفت و آن چیزی نیست جز شبیه ساز هالولنز.

امروز مایکروسافت شبیه ساز هالولنز را منتشر کرد و کاربران می توانند بدون اینکه مبلغ ۳۰۰۰ دلار خرج کنند از ساز و کار این دستگاه آگاه شوند. البته باید گفت که این شبیه ساز برای توسعه دهندگان منتشر شده تا بتوانند نرم افزار های مورد نظر خود را برای هالولنز نیز توسعه دهند. ولی از طرفی مایکروسافت گفته که برای اینکه برنامه ها و بازی های خود را به درستی تست کنید بهتر است که یک دستگاه هالولنز داشته باشید تا از کارکرد نرم افزار خود از دید کاربران درک بهتری داشته باشید.

شبیه ساز هالولنز را از طریق این لینک دریافت کنید.

این مطلب به روز رسانی می شود…

برای دسترسی به تمام اخبار بیلد ۲۰۱۶، به صفحه ی مخصوص کنفرانس و برای مشاهده اتفاقات لحظه به لحظه کنفرانس بهصفحه وبلاگ نویسی زنده مراجعه کنید.

منبع :

MSPOWERUSER

300 پست
آرش ابراهیم زاده
او کارشناسی مترجمی زبان را از دانشگاه آزاد دریافت کرده است. به موسیقی و ادبیات علاقه‌ی وافری دارد و سعی می‌کند اغلب اوقات فراغت خودش را صرف نوازدگی گیتار و ثبت ایده های نو کند. آرش اکنون نویسنده وب‌سایت وینفون است.
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , ,