Hololens-Galaxy-Explorer

در کنفرانس بیلد ۲۰۱۶، مایکروسافت استودیو اعلام کرد که آنها توسعه برنامه Galaxy Explorer برای هالولنز را به پایان رساندند. این برنامه هم اکنون در استور ویندوز در دسترس است و همانطور که انتظار می رفت سورس کد این برنامه هم اکنون از این لینک در دسترس است.

ماه گذشته مایکروسافت از عموم خواست تا ایده های خود را درباره چگونگی تغییر دنیا توسط پردزش هالوگرافیک به اشتراک بگذارند. بیش از ۵۰۰۰ ایده از سراسر دنیا توسط مردم به اشتراک گذاشته شد. تیم توسعه دهنده مایکروسافت استودیو از بین این ایده ها بهترین و مناسب ترین آنها را به بیلد پیشنهاد داد. بعد از یک رای گیری در توییتر تیم توسعه دهنده شامل طراحان، هنرمندان و توسعه دهندگان تصمیم گرفتند تا برنامه Galaxy-Explorer را بسازند. مایکروسافت به روز رسانی این پروژه را هر هفته پس از اتمام توسعه آنها به اشتراک می گذارد. کد توسعه این پروژه متن باز خوهد بود بنابر این توسعه دهندگان هالولنز می توانند از این کد ها استفاده کنند.

اگر می خواهید این رویداد را به صورت زنده تماشا کنید، اینجا کلیک کنید. فراموش نکنید برای دسترسی به تمام اخبار بیلد ۲۰۱۶، به صفحه ی مخصوص کنفرانس بیلد ۲۰۱۶ مراجعه کنید. حال تا زمان شروع کنفرانس، نوبت شماست که نظر خود را در مورد این رویداد به اشتراک بگذارید. شما فکر می کنید مایکروسافت چه سورپرایز هایی برای کاربران دارد؟

منبع :

MSPOWERUSER

300 پست
آرش ابراهیم زاده
او کارشناسی مترجمی زبان را از دانشگاه آزاد دریافت کرده است. به موسیقی و ادبیات علاقه‌ی وافری دارد و سعی می‌کند اغلب اوقات فراغت خودش را صرف نوازدگی گیتار و ثبت ایده های نو کند. آرش اکنون نویسنده وب‌سایت وینفون است.
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , ,