Hololens-Galaxy-Explorer

در کنفرانس بیلد ۲۰۱۶، مایکروسافت استودیو اعلام کرد که آنها توسعه برنامه Galaxy Explorer برای هالولنز را به پایان رساندند. این برنامه هم اکنون در استور ویندوز در دسترس است و همانطور که انتظار می رفت سورس کد این برنامه هم اکنون از این لینک در دسترس است.

ماه گذشته مایکروسافت از عموم خواست تا ایده های خود را درباره چگونگی تغییر دنیا توسط پردزش هالوگرافیک به اشتراک بگذارند. بیش از ۵۰۰۰ ایده از سراسر دنیا توسط مردم به اشتراک گذاشته شد. تیم توسعه دهنده مایکروسافت استودیو از بین این ایده ها بهترین و مناسب ترین آنها را به بیلد پیشنهاد داد. بعد از یک رای گیری در توییتر تیم توسعه دهنده شامل طراحان، هنرمندان و توسعه دهندگان تصمیم گرفتند تا برنامه Galaxy-Explorer را بسازند. مایکروسافت به روز رسانی این پروژه را هر هفته پس از اتمام توسعه آنها به اشتراک می گذارد. کد توسعه این پروژه متن باز خوهد بود بنابر این توسعه دهندگان هالولنز می توانند از این کد ها استفاده کنند.

اگر می خواهید این رویداد را به صورت زنده تماشا کنید، اینجا کلیک کنید. فراموش نکنید برای دسترسی به تمام اخبار بیلد ۲۰۱۶، به صفحه ی مخصوص کنفرانس بیلد ۲۰۱۶ مراجعه کنید. حال تا زمان شروع کنفرانس، نوبت شماست که نظر خود را در مورد این رویداد به اشتراک بگذارید. شما فکر می کنید مایکروسافت چه سورپرایز هایی برای کاربران دارد؟

منبع :

MSPOWERUSER

286 پست
آرش ابراهیم زاده
دانشجو :)
مطالب مرتبط
مطالب نویسنده
طریقه حذف پوشه Windows.old چهارشنبه ۲۳ فروردین ۱۳۹۶
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , ,