امروز روز مهمی در تقویم مایکروسافت و طرفداران این شرکت و محصولات آن است، چرا که همان طور که مطمئنا اطلاع دارید، کنفرانس بیلد ۲۰۱۷ از امروز در سیاتل ایالات متحده شروع خواهد شد، این کنفرانس سه روزه را باید بهشت توسعه دهندگان ویندوزی دانست. پس برای آگاهی لحظه به لحظه از این رویداد مهم با ما همراه باشید.

کنفرانس بیلد امسال از امروز ساعت ۱۹:۳۰ به وقت کشور عزیزمان شروع خواهد شد، و مهم ترین قسمت این کنفرانس سه روزه را باید نطق اصلی آن دانست، چرا که در طی نطق اصلی سر فصل ها و مسایلی که در طی روزهای آتی کنفرانس بدان پرداخته خواهد شد، مشخص خواهد گردید.

بر طبق گمانه زنی ها در کنفرانس امسال جزییات بیش تری از زبان طراحی نئون، کیت توسعه دهندگان کرتانا یا Cortana Skill Set که مدت هاست توسعه دهندگان انتظار آن را می کشند، معرفی بات های جدید، اطلاعات دقیق تر از ویژگی های به روز رسانی رد استون ۳ ویندوز ۱۰، تدابیر این شرکت در مورد بخش موبایل، و آینده پلتفرم یونیورسال و راهکارهای این شرکت برای قدرت بخشی به این پلتفرم از مهم ترین محورهای کنفرانس خواهند بود.

همان طور که مشاهده می کنید، کنفرانس بیلد امسال کنفرانس شلوغ و داغی خواهد بود، بنابراین ما در وینفون مثل همیشه در این وبلاگ نویسی زنده ذره ذره جزییات و اخبار و حواشی این رویداد مهم را خدمت شما بزرگواران ارایه خواهیم کرد.

شروع وبلاگ نویسی زنده کنفرانس بیلد ۲۰۱۷، ساعت ۱۹:۰۰

منبع : وینفون
  • چهارشنبه 20 اردیبهشت 1396 19:00
  • 2 نظر
  • محسن توکلی
  • Build 2017 , اخبار
658 پست
محسن توکلی
او لیسانس میکروبیولوژی از دانشگاه آزاد تهران شمال دریافت کرده است. به ادبیات، عرفان، فناوری علاقه ی وافری دارد و سعی میکند اغلب اوقات فراغت خودش را صرف خدمت به خانواده و مطالعه شعر کند. محسن اکنون یکی از دبیران وبسایت وینفون است.
مطالب مرتبط
دیدگاه کاربران
eh.sa.s
💔 10 پاسخ دهید چهارشنبه 20 اردیبهشت 1396

من فقط یکبار کنفرانس زنده دیدم… اونم کنفرانس معرفی آیفون ۷ و ۷+ اپل بود … لامصب هنوز جلوی چشممه.. حیف که پول ندارم یکی بخرم
اما آدم عاقل هم ۴ میلیون تومن نمی دهه گوشی موبایل !!!

amrollah
💔 0 پاسخ دهید چهارشنبه 20 اردیبهشت 1396

یا خدا………………..شروع شد

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , ,