Windows-10-wallpapers4K

اگر چه اپلیکیشن های ویندوز ۸ می توانند بر روی ویندوز ۱۰ اجرا شوند اما آن ها نمی توانند به طور دائم به خوبی روز اول کار کنند و وقتی بحث بهینه بودن برای ویندوز ۱۰ به میان می آید، ضعیف عمل می کنند و خوب اجرا نمی شوند. این روز ها توسعه دهندگان اپلیکیشن های جدیدی را مخصوص ویندوز ۱۰ طراحی می کنند و کاربران نیز به دنبال این هستند تا جدیدترین آن ها را بر روی دستگاه خود نصب کنند.

کاربران همیشه به دنبال نصب جدیدترین برنامه ها بر روی دستگاه هایشان هستند و لازم است که بدانند این برنامه ها کاملاً برای دستگاهشان مناسب هستند و بهینه عمل می کنند. با توجه به این که اپلیکیشن های ویندوز ۱۰ و ویندوز ۸ حالا همگی در یک استور هستند، تشخیص این که یک اپلیکیشن خاص مخصوص ویندوز ۱۰ باشد یا خیر کمی مشکل است اما مایکروسافت در جدیدترین به روز رسانی که برای استور ویندوز ۱۰ ارائه کرده، با در نظر گرفتن یک برچسب جدید برای برنامه های ویندوز ۱۰، کاربران را در انتخاب برنامه ها و بازی های بهینه شده و مخصوص ویندوز ۱۰ یاری می دهد.

برچسب "Built for Windows 10" در استور ویندوز 10 دسکتاپ
برچسب “Built for Windows 10” در استور ویندوز ۱۰ دسکتاپ
برچسب "Built for Windows 10" در استور ویندوز 10 موبایل
برچسب “Built for Windows 10” در استور ویندوز ۱۰ موبایل

اگر شما اکنون به استور ویندوز ۱۰ / ویندوز ۱۰ موبایل مراجعه کنید، در کنار نام اپلیکیشن هایی که مخصوص ویندوز ۱۰ هستند یک برچسب جدید با عنوان “ساخته شده برای ویندوز ۱۰” را مشاهده خواهید کرد. این برچسب به صورت ریز در کنار نام اپلیکیشن های ویندوز ۱۰ قرار گرفته است و با استفاده از آن شما می توانید کاملاً مطمئن شوید که آن اپلیکیشن خاص برای ویندوز ۱۰ طراحی شده و از اپلیکیشن های ویندوز ۸ نیست. اپلیکیشن های ویندوز ۸ که برای ویندوز ۱۰ بازطراحی می شوند نیز این برچسب را خواهند داشت.

مایکروسافت امیدوار است تا با سیاست اپلیکیشن های یونیورسال ویندوز، این برچسب بر روی اپلیکیشن های بسیار بیشتری زده شود که به طور اختصاصی برای ویندوز ۱۰ و ویندوز ۱۰ موبایل طراحی شده اند.

نظر شما در خصوص این برچسب جدید چیست؟

منبع :

WINBETA

998 پست
عرفان مرادی
علاقه مند به مایکروسافت و سرویس های این شرکت
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
dreamwalker
پاسخ دهید شنبه 24 بهمن 1394

نظر خاصی ندارم خوبه 😐

FARROKH
پاسخ دهید شنبه 24 بهمن 1394

ممنون بابت مطلب.

ببخشید چطور محیط برنامه استور ویندوز رو سیاه رنگ انتخاب کردین؟ اگه امکانش هست آموزش بدین

ممنون

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , , ,