هنگامی که حضور استودیوی بانجی و نمایش بازی Destiny 2 در رویداد گیمزکام 2018 تایید شد، می‌دانستیم که روز خوشی برای یکی از محبوب‌ترین و شوخ طبع‌ترین گاردین‌های بازی یعنی فرشته مرگ Cayde-6 نخواهد بود. بانجی در این رویداد با انتشار ویدیوی تازه‌ای، مرگ این گاردین دوست داشتنی را به تصویر می‌کشد که مشاهده آن برای بسیاری از ما سخت خواهد بود.

تریلر سینمایی منتشر شده که با نام Last Stand of the Gunslinger منتشر شده، گاردین Cayde-6 را نشان می‌دهد که به محیط Prison of Elders می‌رود؛ جایی پر از بیگانگان که طرفداران سری می‌دانند چه خطراتی در آن انتظار آن‌ها را می‌کشد.

در این ویدیوی مشاهده می‌کنید که شوخی‌های این گاردین رو به اتمام است زیرا مشخص است که این نبرد، آخرین مبارزه این شخصیت در بازی خواهد بود. همچنین Scorn گروهی از موجودات جهش یافته که اولین حضور آن‌ها در بازی Destiny 2 با بسته گسترش دهنده Forsaken خواهد بود و ظاهرا در کشتن گاردین‌ها تبحر خاصی دارند، به خوبی قابل مشاهده است. در لحظه پایانی و نفس گیر ویدیو، یکی از ویرانگرهای Scorn با یک شلاق بزرگ آتشین خود، گاردین Cayde-6 را به سمت دیوار پرتاب می‌کند و با آن روح او و همه‌ی امیدی که مسافران نور (Traveler’s light) با آن قادر باشند که او را زنده کنند، از بین می‌رود.

این خبر برای شروع کردن یک روز خوب مناسب نبود اما خبرهای خوبی هم داریم؛ حالت بازیکن در مقابل بازیکن (یا به اصطلاح PvP) جدیدی تحت عنوان Gambit در تاریخ 10 شهریور (1 سپتامبر میلادی) تنها برای یک روز در دسترس طرفداران خواهد بود. بعد از آن، در هنگام عرضه بسته گسترش دهنده Forsaken، این حالت دوباره در دسترس خواهد بود.

بسته گسترش دهنده Forsaken در تاریخ 13 شهریور (4 سپتامبر میلادی) برای کنسول‌های ایکس باکس وان، پلی استیشن 4 و پلتفرم رایانه‌های شخصی عرضه و منتشر می‌شود. در ادامه ویدیوی سینماتیک منتشر شده را مشاهده کنید.

منبع :

DUALSHOKERS

373 پست
رسول امینی
I Was Born in 1997 and Played My First Game in 2005 Which it Was Resident Evil 4. A Huge Fan of Video Games, Especially Open-world, Historical and Survival Horror Genre and Spend a Lot of Time on Playing. My Top No-Doubt Games Are Dark Souls 3, The Witcher 3: Wild Hunt, Resident Evil 4, Horizon Zero Dawn, God Of War 2018 and Bloodborne. Most of the Time in My Daily Life, i Write Articles for WinPhone.Ir
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , ,