روزها به سرعت در حال گذر هستند، و به برگزاری نمایشگاه E3 نزدیک می شویم، این رویداد که تاریخ ۱۱ ماه ژوئن یا ۲۲ خرداد ماه در لس آنجلس برگزار خواهد شد، به نوعی بهشت گیمرها و علاقمندان بازی های کامپیوتری است.

تا زمان برگزاری این نمایشگاه مطمئنا اخبار زیادی در مورد عناوینی که در این رویداد رونمایی می گردد، منتشر خواهد شد، امروز استودیو بانجی خبر بسیار مهمی برای طرفداران Destiny اعلام کرد، توسعه دهندگان به شدت مشغول کار هستند تا بخش هایی از Destiny 2 را در نمایشگاه E3 به رویت تماشاگران برسانند.

باید اشاره کنیم که Destiny 2 هنوز راه زیادی تا عرضه نهایی دارد، بر طبق پیش بینی ها این بازی در ۸ سپتامبر به صورت رسمی و کامل رونمایی خواهد شد، اما تا آن زمان Destiny 2 در ایستگاه هایی توقف خواهد داشت تا طرفداران بیش تر در مورد آن بدانند.

بر طبق اخبار منتشره، نه تنها بخشی از گیم پلی Destiny 2 در نمایشگاه E3 به نمایش در خواهد آمد، بلکه در دسترس قرار گرفتن نمونه بتا بازی در تابستان نیز به صورت رسمی اعلام خواهد شد، چرا که بانجی امیدوار است تا بازیکنان Destiny اصلی، تجربه خود را از آن مطرح سازند.

باید یادآوری کنیم که Destiny 2 پس از نسخه Destiny Age of Triumph که پیشتر در ۲۸ ماه مارس عرضه شد، رونمایی خواهد شد.

با توجه به بازخوردهای گیمرها، بانجی تاکید داشته که تمام تمرکز آن ها در حال حاضر بر روی Destiny 2 است، کما اینکه David Dague مدیر بخش ارتباطات و جامعه کاربری بانجی عنوان داشته: ما امیدواریم که شما لمس کنید که تمامی بازخوردهای شما برای ما مهم و سرنوشت ساز بوده است.

بنابراین علاوه بر نمایش بخش هایی از گیم پلی بازی در E3 کاربران این فرصت را خواند داشت تا مرحله اول Destiny 2 نیز تجربه کنند، و با دیگر گیمرها تیم تشکیل داده و مدهای جدید بازی از جمله Arcstrider Hunter را از نزدیک تجربه کنند.

منبع :

ONMSFT

1348 پست
محسن توکلی نیا
سردبیر بخش سخت افزار و گیم. همراه شما کاربران عزیز 😉
مطالب مرتبط
تبلیغات
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , , ,