احتمال دارد بازی Burnout Paradise که یک عنوان اتوموبیل‌رانی جهان‌باز است برای ایکس باکس وان بازسازی شود. برای اطلاعات بیشتر در ادامه مطلب با وینفون همراه باشید.

با توجه به شایعاتی که به لیست لو رفته از طرف خرده فروشی‌های برزیل و ژاپن مربوط می‌شود، بازی Burnout Paradise که توسط شرکت Criterion Games ساخته شده برای ایکس باکس وان بازسازی و منتشر خواهد شد. این بازی یک عنوان موفق در سبک اتوموبیل‌رانی است که در سال 2008 برای کنسول‌های نسل هفتم و ویندوز منتشر شد.

از لیست منتشر شده توسط خرده فروشی که در کشور ژاپن است، نشان داده می‌شود که نسخه بازسازی شده این عنوان برای پلی‌استیشن4 در تاریخ 16 مارس 2018 در ژاپن منتشر خواهد شد و اسمی از این عنوان برای ایکس باکس وان آورده نشده. اما در لیست منتشر شده از خرده فروشی برزیلی نام این عنوان در لیست بازی‌های ایکس باکس وان نیز نوشته شده. اینطور که پیداست با توجه به این تفاوت‌ها، احتمالا نسخه فیزیکی این بازی فقط در کشورهایی محدود منتشر خواهد شد.

شرکت EA که ناشر این بازی است، هنوز این خبر را تایید نکرده و هنوز معلوم نیست که این نسخه یک بازسازی خوب برای نسل جدید است یا فقط یک پورت ساده از بازی نسل هفتمی Burnout Paradise که 10 سال پیش منتشر شده. هرچه باشد احتمال زیاد در سال پیش رو ما دوباره می‌توانیم در خیابان‌های شهر Paradise ویراژ دهیم.

البته همین حالا هم شما می‌توانید با استفاده از قابلیت backward compatible این بازی را در ایکس باکس وان انجام دهید.

منبع :

MSPOWERUSER

105 پست
علی سمیعی زفرقندی
تولید محتوا میکنم از همه نوعی مدت کوتاهیه نویسنده وینفونم ولی مدت طولانی ایه که خواننده وینفونم سایت خودم هم اینه: http://ravannegah.com
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
 • No items.
 • دیدگاه کاربران
  Amir72Hawk
  پاسخ دهید یکشنبه 17 دی 1396

  این بازی فوق العاده س، واقعاً نمیدونم دیگه چرا سری های بعدیش رو نزدن!

  برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
  برچسب ها: , , ,