خبر کوتاه است و شیرین. بازی‌های بیشتری به سرویس EA Access اضافه می‌شوند. شرکت الکترونیک آرتز اعلام کرد که 5 بازی جدید به زودی به EA Access اضافه می‌شوند. در ادامه با وینفون همراه باشید.

الکترونیک آرتز اعلام کرد که پنج بازی دیگر به EA Access می‌پیوندند. بازی‌هایی که در آینده اضافه می‌شوند، شامل موارد زیر هستند:

  • The Sims 4
  • FIFA 18
  • Fe
  • Dante’s Inferno
  • Burnout Paradise Remastered

برخلاف پلی استیشن، ایکس باکس دارای اشتراک EA Access است که شما با استفاده از آن می‌توانید بعضی از بازی‌های شرکت الکترونیک آرتز را به رایگان دریافت کنید. در این سرویس بازی‌هایی نظیر سری Battlefield به چشم می‌خورد که ارزش آن را چند برابر می‌کند. همچنین بعد از منتشر شدن نسخه جدید یک بازی، الکترونیک آرتز نسخه قبلی بازی را وارد EA Access می‌کند. در ادامه می‌توانید جدول تمام بازی‌های سرویس EA Access را مشاهده کنید، همچنین لیست پایین به طور ماهیانه به‌روز‌رسانی می شود.

پست جدید در وب سایت EA نیز نشان می‌دهد که اعضای EA Access به زودی قادر به راه اندازی بازی از کامپیوتر و یا دستگاه‌های تلفن همراه خود خواهند بود.

همچنین شما میتوانید، تمام بازی‌های رایگان سرویس EA Access را از طریق این لینک مشاهده کنید.

نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

منبع :

MSPOWERUSER

815 پست
پژمان قادرنژاد
او دانشجوی رشته کامپیوتر است. به بسکتبال و تکنولوژی علاقه‌ی وافری دارد و سعی می‌کند اغلب اوقات فراغت خودش را صرف کوه نوردی، طبیعت گردی و یوتیوب کند. پژمان اکنون نویسنده بخش برنامه و بازی وب‌سایت وینفون است.
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , ,