Gears-of-War-4-beta-main

مایکروسافت اخیراً در اطلاعیه‌ای کاربران اکس باکس وان را برای خرید بازی جذاب Gears of War 4 تشویق کرده است، ردموندی ها اعلام کرده‌اند که هر یک از کاربران که این بازی را در اکس باکس وان خریداری کنند می‌توانند تمامی نسخه‌های پیشین این بازی را که برای اکس باکس ۳۶۰ منتشر شده‌اند را به صورت رایگان دریافت و بازی کنند.

۳۰۸۷۹۲۴-collection

این بازی‌ها شامل Gears of War (سال ۲۰۰۶) Gears of War 2 (سال ۲۰۰۸) Gears of War 3 (سال ۲۰۱۱) و Gears of War Judgment (سال ۲۰۱۳) هستند و به راحتی با قابلیت backwards compatibilit می‌توان آن‌ها بر روی اکس باکس وان اجرا کرد.

کاربرانی که می‌خواهند در این پیشنهاد ویژه شرکت کنند لازم است برای دریافت نسخه‌های پیشین ۳۲ گیگابایت فضای خالی در کنسول خود داشته باشند و علاوه بر این تمامی توکن ها برای گیمرها یک ماه قبل از عرضه نسخه جدید از طریق پیامی در Xbox Live منتشر خواهند شد و لازم است بدانید که این طرح تنها تا روز ۳۱ دسامبر ادامه خواهد داشت.

این اولین باری نیست که مایکروسافت پیشنهاد ویژه‌ای را به گیمرها می‌دهد، در سال گذشته نیز اعلام شد که کسانی که تا آخر سال ۲۰۱۵ بازی Gears of War Ultimate Edition را بازی کرده‌اند می‌توانند تمامی نسخه‌های قبلی را رایگان دریافت کنند.

بازی Gears of War 4 در ۱۱ اکتبر برای اکس باکس وان و PC عرضه خواهد شد و سری بازی‌هایی است که نماد Play Anywhere بر روی آن درج شده است و شما با خرید آن در یکی از کنسول‌ها می‌توانید در کنسول دیگر آن را رایگان تجربه کنید.

منبع :

GAMESPOT

1021 پست
حمیدرضا عبدی
سردبیر وبسایت - اینستا : hara1368 ارتباط : hamidrezaabdi@winphone.ir
مطالب مرتبط
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , ,

دانلود آهنگ جدید

پنل اس ام اس

ارسال پیامک بلک لیست

پنل اس ام اس رایگان

ارسال بلک لیست

کارشناس رسمی دادگستری

طراحی سایت

افزایش ممبر افزایش ممبر تلگرام