لیست بازی‌های بکوارد اکس باکس وان هر روز بزرگ و بزرگتر می‌شود و این بار دو عنوان پرطرفدار اکس باکس 360 با نام‌های Call of Duty: Advanced Warfare و Sonic Adventure به این لیست اضافه می‌شوند. در ادامه با تیم کافه اکس باکس وینفون همراه باشید.

بالاخره بازی Call of Duty: Advanced Warfare به لیست بازی‌های بکوارد اضافه شد. اگر شما هنوز آن را برای اکس باکس 360 خود دارید، دیگر نیاز نیست آن را دوباره بیرون آورده و بازی کنید. این عنوان هفتمین بازی Call of Duty برای لیست بکوارد اکس باکس وان است.

بازی Sonic Adventure نیز به لیست بازی‌های بکوارد اضافه شد. گیمرها باید در این عنوان سه‌بعدی سونیک و دوستانش را کنترل کنند و بار دیگر دکتر Eggman را متوقف کنند. این دهمین عنوان سونیک برای لیست بکوارد اکس باکس وان است.

اگر شما همین اکنون هریک از این بازی‌ها را برای اکس باکس 360 خود دارید می‌توانید آن را روی اکس باکس وان نیز نصب کنید. در غیر این صورت باید آن‌ها را از فروشگاه اکس باکس خریداری کنید.

نظر خود را درباره این دو بازی با ما درمیان بگذارید.

منبع :

WINDOWSCENTRAL

267 پست
سینا لواسانی
او دانشجوی مهندسی کامپیوتر است. به پرواز و بازی های ویدیویی علاقه‌ی وافری دارد و سعی می‌کند اغلب اوقات فراغت خودش را صرف بازی های ویدیویی و فیلم کند. سینا اکنون نویسنده و مترجم بخش اکس باکس وب‌سایت وینفون است.
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , , , ,