call-of-duty-infinite-warfare

اخیرا با خبر شدیم که بسته به روز رسانی جدیدی برای بازی محبوب و پرطرفدار Call Of Duty: Infinite Warfare منتشر شده است. این پچ که با شماره ی نسخه ۱.۰۷ عرضه شده هم اکنون برای کاربران اکس باکس وان و پلی استیشن ۴ قابل دریافت است. این بسته به روز رسانی تغییراتی را در این بازی پدید آورده است که ذر ادامه به آن ها می پردازیم. پس در ادامه با ما در وینفون همراه باشید.

این بسته به روز رسانی بسیاری از باگ های موجود در بازی را رفع کرده تا شاهد اجرای بهتر و لذت بخش تری از بازی را شاهد باشیم. علاوه بر این پچ ۱.۰۷ محتوای جدیدی را نیز به بازی اضافه کرده است که از جمله آن می توان به مجموعه جدید از ابزار ها و تفنگ های جدید Mark II، پیشنهاد های جالبی همچون پاداش %۱۵ XP به ازای کشتن هر فرد عنوان کرد. در نسخه مخصوص رایانه های شخصی نیز شاهد رفع مشکلات موجود در بخش چت بین بازیکنان و CODCASTER و زامبی های Spaceland هستیم. شما عزیزان می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر به اینجا مراجعه کنید.

۳۰۵۶۷۷۳-call+of+duty+infinite+warfare_3+wm+(copy)

منبع :

MSPOWERUSER

397 پست
علیرضا عنادی
او دانشجوی مترجمی زبان انگلیسی است. به عکاس، داستان نویسی و آهنگ سازی علاقه ی وافری دارد و سعی می کند اغلب اوقات فراغت خودش را صرف کوهنوردی و فوتبال، کند. علیرضا اکنون نویسنده وبسایت وینفون است."
مطالب مرتبط
تبلیغات
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , ,