به جرأت می شود گفت فضای حاکم بر سایت وینفون با اکثر تیم های مشابه آن که در فضای مجازی فعالند متفاوت است. چند رفیق صمیمی این مجموعه را اداره می کنند. چند رفیق دیگر مسئولیت کارهای گوناگون مجموعه را به عهده دارند و مخاطبان آن هم رفقایی هستند که هم با گردانندگان مجموعه رابطه دوستانه ای دارند و هم با یکدیگر. برآیند تمام این رفاقت ها می شود جمع دوستانه وینفون. در طول تمام این سالها مبنای کار تک تک دست اندرکاران و مخاطبان وینفون بر رفاقت و صمیمیت بنا نهاده شده است. در غیر اینصورت نمی توانستیم مشکلات و سختی های پیش رو را پشت سر بگذاریم.

حالا با توجه به اینکه هر روز روال کار ما حرفه ای تر و سنجیده تر از سابق می شود نیاز داریم حلقه دوستان خود را گسترده تر از پیش کنیم. حضور در وینفون هم فال است و هم تماشا. هم کار است و هم تفریح. در کنار آن وینفون محیطی است که توانایی های شما را ارتقا می بخشد. بنابراین شما با هر توانایی و مهارتی که دارید می توانید به ما بپیوندید. فرقی نمی کند شما عکاس خوبی هستید یا کار با نرم افزار خاصی را بلدید. فرقی نمی کند به علم حسابداری آشنا باشید یا مهارت های بازاریابی. ممکن است تخصص شما مدیریت در شبکه های اجتماعی باشد یا تدوینگری فیلم. فرقی نمی کند که در چه کاری حرفه ای هستید. آن را با ما مطرح کنید. شاید استعداد شما زمینه ساز فعالیتی مثبت میان ما و شما باشد.

ما قدردان حضور داوطلبانه و افتخاری شما هستیم و اگر قرار باشد برای فعالیت شما امکانات مالی و سخت افزاری تدارک دیده شود به هیچ وجه مضایقه نخواهیم کرد. اگر شما هم به دنبال فرصتی هستید تا توانایی های خود را در یک فعالیت واقعی به چالش بکشید این فراخوان برای شماست. برای برقراری ارتباط با ما کافی است به آی دی زیر در تلگرام پیام دهید.

منبع : وینفون
195 پست
ميثم تراشيه
دوستدار فناوري و مقوله ويندوزفون هستم . اميدوارم در كنار هم تجربه لذت بخشي داشته باشيم ... ايميل : meysamtarashieh@winphone.ir
مطالب مرتبط
تبلیغات
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
MojtabaHere
پاسخ دهید جمعه 19 خرداد 1396

خیلی هم عالی 🙂
در کل حرکت قشنگی بود 👍

MAHDY
پاسخ دهید جمعه 19 خرداد 1396

دمتون گرم

trmnas
پاسخ دهید جمعه 19 خرداد 1396

آقا من پیام دادم هیچکس جواب نمیده چرا ؟؟؟

    ميثم تراشيه
    پاسخ دهید جمعه 19 خرداد 1396

    حجم پیام ها خیلی بالاست به مرور داریم جواب میدیم. ممنون از صبرتون 🙂

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , ,