_ایکس باکس و گیمینگ پنل جدید

گیم‌پلی جدیدی از عنوان Call of Cthulhu منتشر شد.

Call of Cthulhu عنوانی نقش آفرینی، کارآگاهی است که تریلری از آن در مراسم E3 2018 منتشر شد که توضیحات بسیار اندکی از دنیای تاریک این عنوان نقش آفرینی در اختیار ما قرار می‌داد.

بر اساس گفته های استودیو سازنده این عنوان یعنی استودیو Cyendine، بازیکنان در این عنوان به کشف رازهای وحشتناکی می‌پردازید که شما به عمق دنیای خوفناک این عنوان می‌برد. گیم‌پلی این عنوان تا حد زیادی یادآور عنوان Sherlock Holmes: The Devil’s Daughter است.

داستان این عنوان زندگی بازرسی به اسم ادوارد پیرس را دنبال می‌کند. داستان این عنوان از جایی شروع می‌شود که ادوارد به عنوان بازرس به بررسی مرگ عجیب و غریب خانواده هاوکینگز در عمارتشان می‌پردازد. همه‌ی افراد اطراف ان عمارت سلاخی شده‌اند و عمارت این خانواده در جزیره‌ای خطرناک به نام Darkwater قرار دارد. این جزیره در نزدیگی شهر بوستون قرار دارد. محلی هایی که هیچ کمکی نمی‌توانند در حل این پروند بکنند و گزارش های مشکوک پلیس مشخص می‌کند که این پرونده چیزی فراتر از آن است که تصور می‌کرد. پیگیری کردن این پرونده توسط ادوارد باعث می‌شود که او به دنیای وحشتناکی از توطئه ها و تهدیدات فراطبیعی کشیده شود. شما می‌توانید ویدئو جدید منتشر شده از این عنوان را در ادامه مشاهده کنید.

در این دنیا، هیچ چیز مانند دنیای عادی عمل نمی‌کند. شما در دنیایCthulhu  با هیولا های عجیب و غریب ، راز های وحشتناک و داستانی گیج کننده‌ای سر و کار خواهید داشت. این هیولا های عجیب و غریب قصد دارند تا با تحقق اهداف خود به زندگی شما خاتمه دهند. سازندگان این عنوان گفته‌اند که این عنوان با عث می‌شود که ذهن شما رنج ببرد و بین دیوانگی و حقیقت باقی بماند. شما نمی‌توانید به هرچیزی در بازی اعتماد کنید به علت اینکه شما نمی‌توانید به Cthulhu اجازه بدهید که از رویای ابدی خود بیدار شود و به بشریت خاتمه دهید. دنیا به شما بستگی دارد، شما باید آن را متوقف کنید.

شما می‌توانید هم اکنون نسخه ایکس باکس وان عنوان Call of Cthulhu را به قیمت 60 دلار پیش خرید کنید. این عنوان برنامه ریزی شده بود تا در  سال 2017 منتشر شود اما انتشار آن با تاخیر مواجه شد؛ امیدواریم که تاریخ انتشار این عنوان به زودی منتشر شود چون به نظر می‌رسد عنوان چالش برانگیز و جذابی باشد.

منبع :

WINDOWS CENTRAL

264 پست
امیرحسین نورپور
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
chbvb
پاسخ دهید جمعه 25 خرداد 1397

من حافظه داخلیم ۷ گیگه، ۵ گیگش با سیستم رزرود پر شده… :||||
چیکار کنم؟

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , ,