عنوان جدید استودیو Cyanide، بازی Call of Cthulhu هنوز تاریخ انتشار مشخصی ندارد. البته به تازگی در صفحه استیم این عنوان اعلام شده است که این عنوان در پاییز 2018 برای رایانه های شخصی منتشر خواهد شد. هنوز هیچ اطلاعاتی در مورد سیستم موردنیاز،‌ قیمت و اطلاعات بیشتری در مورد بازی موجود نمی‌باشد.

توسعه و ساخت عنوان Call of Cthulhu از سال 2014 آغاز شده است ولی کمی پس از آن گروه توسعه دهنده به عنوان موفق و جذاب limbo روی آوردند. در سال 2016 بار دیگر توسعه این عنوان شروع شد و گروه توسعه دهنده اعلام کردند که این عنوان در سال 2017 عرضه خواهد شد ولی بار دیگر این تاریخ عرضه تاخیر خورد و به زمانی دیگر معکول شد. نهایتا به نظر می‌رسد که استودیو Cyanide اعلام کرده است که این عنوان در سال 2018 عرضه خواهد شد.

بر اساس گفته های استودیو سازنده این عنوان یعنی استودیو Cyendine، بازیکنان در این عنوان به کشف رازهای وحشتناکی می‌پردازید که شما به عمق دنیای خوفناک این عنوان می‌برد. گیم‌پلی این عنوان تا حد زیادی یادآور عنوان Sherlock Holmes: The Devil’s Daughter است.

داستان این عنوان زندگی بازرسی به اسم ادوارد پیرس را دنبال می‌کند. داستان این عنوان از جایی شروع می‌شود که ادوارد به عنوان بازرس به بررسی مرگ عجیب و غریب خانواده هاوکینگز در عمارتشان می‌پردازد. همه‌ی افراد اطراف ان عمارت سلاخی شده‌اند و عمارت این خانواده در جزیره‌ای خطرناک به نام Darkwater قرار دارد. این جزیره در نزدیگی شهر بوستون قرار دارد. محلی هایی که هیچ کمکی نمی‌توانند در حل این پروند بکنند و گزارش های مشکوک پلیس مشخص می‌کند که این پرونده چیزی فراتر از آن است که تصور می‌کرد. پیگیری کردن این پرونده توسط ادوارد باعث می‌شود که او به دنیای وحشتناکی از توطئه ها و تهدیدات فراطبیعی کشیده شود.

به زودی اطلاعات بیشتری از این بازی دریافت خواهیم کرد و بالاخره در پاییز امسال می‌توانیم این بازی را تجربه کنیم. عنوان Call of Cthulhu برای کنسول های ایکس باکس وان و پلی استیشن 4 و پلتفرم رایانه های شخصی عرضه خواهد شد.

 

منبع :

GAMINGBOLT

264 پست
امیرحسین نورپور
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , ,