_ایکس باکس و گیمینگ پنل جدید

Call of Duty 2019 شباهت زیادی به Modern Warfare قدیمی دارد

اخیرا تعدادی از بازیکنان فوتبال آمریکایی دعوت شدند تا عنوان معرفی نشده‌ی Call of Duty 2019 اثر استودیوی Infinity Ward را بازی کنند. ظاهرا علاوه بر تعدادی از بازیکنان فوتبال، مارکوس ماریوتا (Marcus Mariota)، ستاره‌ی NFL، نیز از جمله کسانی بود که این بازی را به انجام رساند. وی درمورد تجربه‌ خود از این بازی اینطور گفته که حس انجام دادن آن مثل بازی کردن سری‌های قدیمی Modern Warfare است. جزئیات بیشتر را در این زمینه می‌توانید در ادامه این مطلب به دست بیاورید. با وینفون همراه باشید.

اگر بخواهم دقیق‌تر اشاره کنم، مدتی پیش در طی انجام یک استریم از بازی Fortnite که توسط استریمر معروف، NICKMERCS به انجام می‌رسید، از مارکوس ماریوتا سوال پرسیده شد که وی کدام یک از نسخه‌های سری Call of Duty را بیشتر از همه دوست دارد و نسخه مورد علاقه وی کدام است. اینجا دقیقا همانجایی بود که وی اسرار مگو را فاش کرد و درمورد نسخه سال ۲۰۱۹ این سری صحبت کرد.

طبق چیزی که مارکوس ماریوتا گفته، نسخه مورد علاقه سری Call of Duty برای وی نسخه اولیه Modern Warfare است که در واقع برای عده زیادی از مردم و بازی‌بازان نیز همینطور است. اما این ورزشکار حرفه‌ای به جای این که این بحث را همینجا خاتمه دهد و موضوع را بیشتر از این کش ندهد، اظهار کرد که اخیر نسخه جدید را هم بازی کرده است که ظاهرا شباهت بسیار زیادی به نسخه‌های اولیه Modern Warfare دارد و بسیار تاثیر گذار است.

متاسفانه ماریوتا بیشتر از این جزئیاتی از Call of Duty 2019 فاش نکرد و این طور که از شواهد پیدا است، این بازی قرار است نسخه جدید سری Modern Warfare باشد که با شایعات و حرف و حدیث‌هایی که در گذشته به وجود آمده بود و اظهار می‌کرد Infinity Ward امسال قرار است نسخه جدید این سری را تحت عنوان Modern Warfare 4 توسعه دهد نیز همخوانی و هماهنگی دارد.

همانطور که احتمالا در جریان قرار دارید، Call of Duty جدید نه تنها قرار است یک پروژه جاه طلبانه و بلند پروازانه باشد، بلکه شرکت ناشر این سری یعنی Activision نیز عمیقا باور دارد که این بازی می‌تواند بهترین نسخه ساخته شده از این سری باشد و بهترین نسخه این سری در کل تاریخ این فرانچایز لقب بگیرد.

نسخه جدید سری Call of Duty هنوز به طور رسمی حتی معرفی هم نشده و ما هنوز هیچ چیز درمورد آن نمی‌دانیم اما این موضوع می‌تواند به‌زودی تغییر پیدا کرد و شرایط را طور دیگری رقم بزند. به هر حال در مقطعی از زمان قرار داریم که اکتیویژن معمولا به معرفی نسخه جدید این سری می‌‌پردازد بنابراین امید زیادی است که امسال نیز این اتفاق رخ دهد و ما با Call of Duty 2019 بیشتر آشنا شویم. شما می‌توانید برای کسب آخرین اطلاعات و جزئیات در این زمینه همچنان با ما همراه باشید.

منبع :

COMICKBOOK

964 پست
عرفان رحیمی صادق
مطالب مرتبط
تبلیغات
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , ,