استودیوی Infinity Ward سومین استودیویی است که در صف انتظار ساخت و بر عهده گرفتن مسئولیت‌های پیشبرد سری Call of Duty ایستاده است. آن‌ها این وظیفه را پس از استودیوی Treyarch که در سال ۲۰۱۸ عنوان بسیار موفق و با کیفیت Black Ops 4 را عرضه کرده بود و همینطور استودیوی Sledgehammer که دو سال قبل WWII را ساخته بودند، وظیفه توسعه و ساخت Call of Duty 2019 را بر عهده گرفته‌اند. 

با این که Call of Duty 2019 هنوز به طور رسمی معرفی هم نشده و ما حتی نام آن را هم نمی‌دانیم، اما هم Activision که شرکت ناشر این سری است و هم استودیوی توسعه دهنده آن یعنی Infinity Ward صحبت کردن و اظهار نظر درمورد آن را آغاز کرده‌اند. در واقع طبق اظهارات استودیوی سازنده این بازی، به نظر می‌رسد که Call of Duty 2019 جاه طلبانه‌ترین و بلند پروازانه‌ترین عنوانی خواهد بود که Infinity Ward تا به حال ساخته.

در پاسخ به سوالی که به صراحت هر چه تمام‌تر درمورد این موضوع سوال پرسیده بود، یعنی این که آیا این عنوان شوتر پیش رو بلند پروازانه‌ترین عنوانی است که این استودیو تا این تاریخ روی آن کار کرده است یا خیر، تیلور کوروساکی (Taylor Kurosaki)، کارگردان داستان سرایی این بازی، به سادگی پاسخ داد: “قطعا”. بی شک و قطعا توسعه دهنده‌ای که در حال ساخت و کار کردن روی عنوان بعدی خودش است، چنین پاسخی خواهد داد و در واقع هر چیزی که به جز این گفته می‌شد، جای شک داشت، مثل روالی که همه سازندگان همیشه دنبال کرده‌اند. اما هنوز هم شنیدن چنین چیزی می‌تواند برای ما هیجان انگیز باشد چرا که Call of Duty 2019 توسط کسانی در حال ساخته شدن است که نه تنها برخی از بهترین نسخه‌های ساخته شده در تاریخ این سری نظیر Modern Warfare و Modern Warfare 2 را ساخته‌اند، بلکه در واقع خودشان تمام این سری را خلق کرده‌اند.

شرکت ناشر این بازی یعنی Activision نیز در مورد نسخه ۲۰۱۹ سری Call of Duty اظهار کرده که این بازی دارای بخش داستان سرایی یا همان کمپین هم خواهد بود که در نسخه سال گذشته این سری یعنی Black Ops 4 پس از جنجال‌ها و حرف و حدیث‌های بی شماری که به وجود آمد، برای اولین بار در تاریخ این سری از این بازی حذف شده بود. در حال حاضر کاری به درست یا غلط بودن این تصمیم ندارم اما اکتیویژن درمورد نسخه ۲۰۱۹ این سری اعلام کرده که به جز بخش کمپین که قرار است به این سری بازگردد، این بازی دارای یک بخش عظیم مولتی پلیر هم خواهد بود و همینطور یک تجربه Co-op نیز در اختیار بازی‌بازان قرار خواهد داد. این‌ها در حالی است که شایعات اخیر هم اعلام می‌دارند بخش بتل رویال عنوان Black Ops 4 قرار نیست دوباره بازگردد.

منبع :

GAMINGBOLT

924 پست
عرفان رحیمی صادق
مطالب مرتبط
تبلیغات
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , ,