طبق سنت و روند چند ساله‌ی شرکت اکتیویژن (Activision) که وظیفه توسعه و ساخت سری Call of Duty را هر سال به یکی از استودیوهای خود می‌دهد، این کار امسال به عهده استودیوی Infinity Ward سپرده شده است تا نسخه بعدی سری محبوب Call of Duty را که طبق شایعات به احتمال زیاد Modern Warfare 4 است را تولید کند. جزئیات جدید نشان از این دارد که این بازی با تمام نسخه‌های گذشته این سری تفاوت‌های چشمگیری خواهد داشت که جزئیات آن را در ادامه می‌توانید مشاهده کنید. با وینفون همراه باشید.

توسعه دهندگانی که امسال وظیفه ساخت Call of Duty 2019 را بر عهده دارند، پیش از این اظهار کرده بودند که این بازی جاه طلبانه‌ترین و بلند پروازانه‌ترین پروژه‌ای است که آن‌ها تا به حال روی آن کار کرده‌اند و اکنون خود اکتیویژن نیز این ادعا را بار دیگر عنوان کرده است.

نماینده شرکت اکتیویژن در گفت و گوی تازه‌ای که در کنفرانسی که به بهانه گزارش مالی اخیر این شرکت برای سه ماهه مالی اخیر انجام شده بود (گزارشی که توسط MP1st تهیه شده است)، اذعان کرده که نسخه سال ۲۰۱۹ سری Call of Duty نیاز شدیدی به حفظ وسعت خیل عظیمی از کاربرانی که هر ساله به این سری جذب می‌شوند، دارد و توسعه دهندگان این بازی نیز سخت در حال کار کردن برای رسیدن به این هدف هستند. همچنین این شرکت ناشر در ادامه اظهارات و سخنانی که در کنفرانس گزارش مالی خود انجام داده است، تایید کرد که محتویات این بازی هم در زمان عرضه آن و هم پس از انتشارش، تجربه‌هایی به این بازی اضافه خواهند کرد که باعث تحول و دگرگونی آن خواهند شد. کالیستر جانسون (Collister Johnson)، نماینده شرکت اکتیویژن در این کنفرانس در این زمینه چنین عنوان کرد که:

ما به این نکته نیز دست پیدا کردیم که نیاز به انجام کارهای بیشتری داریم تا در بین سه ماهه سالی عرضه این بازی، وسعت پایگاه بازیکنان سری Call of Duty خود را همچنان همینطور حفظ کنیم. همچنین تیم سازنده سری بازی‌های Call of Duty در انجام وظایف خود بسیار سخت کوش و جدی هستند تا خود را برای در دسترس قرار دادن محتویات زمان عرضه آماده کنند که باعث بالا رفتن شور و اشتیاق در بین تمام کاربران ما خواهد شد.

همچنین وی در ادامه صحبت‌های خود در این زمینه چنین اضافه کرد که:

ما انتظار داریم که هم محتویات زمان عرضه و هم محتویات پس از عرضه این بازی تجربه‌هایی در اختیار بازیکنان ما قرار خواهند داد که باعث ایجاد تغییر و دگرگونی‌های زیادی در این بازی خواهند شد.

ما هنوز اطلاعات رسمی و جزئیات زیادی از Call of Duty 2019 که نسخه جدید این سری است که برای امسال در نظر گرفته شده، در دست نداریم و تنها چیزهایی که از این بازی می‌دانیم یک سری شایعه از گوشه و کنار است که احتمال صحت آن‌ها زیاد هم کم نیست اما خب به هر حال باید صبر کنیم تا شاهد انتشار اطلاعات رسمی در این زمینه باشیم. این بازی هنوز به طور رسمی حتی معرفی هم نشده اما شایعات اخیر گزارش می‌کنند که به احتمال زیاد نسخه جدید این سری امسال Modern Warfare 4 خواهد بود. همینطور هنوز نمی‌دانیم که این بازی دارای بخش کمپین نیز هست یا قرار است مثل Black Ops 4 روی ویژگی‌های مولتی پلیر تمرکز داشته باشد. البته شایعات تا این جا وجود بخش بتل رویال در این بازی را رد کرده‌اند اما با این حال احتمالا به‌زودی اطلاعات بیشتری در این زمینه به دست خواهیم آورد. اکتیویژن تایید کرده که این بازی نهایتا تا ۳۰ ژوئن امسال به طور رسمی معرفی خواهد شد که این دوره، بازه زمانی معرفی نسخه جدید سری Call of Duty در سال‌های اخیر بوده است.

منبع :

GAMINGBOLT

910 پست
عرفان رحیمی صادق
مطالب مرتبط
تبلیغات
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , ,