همانطور که می‌دانید عنوان Call of Duty: Black Ops 4 تا مدتی دیگر به صورت رسمی وارد بازار خواهد شد و فروش خود را آغاز خواهد کرد. اما پیش از این بخش بتل رویال این بازی که برای اولین بار در تاریخ این سری برای آن عرضه شده است، تحت عنوان Blackout برای کاربران کنسول پلی‌استیشن ۴ منتشر شد. حال این بخش برای کاربران ایکس باکس وان و همچنین رایانه‌های شخصی نیز در دسترس قرار گرفته که در ادامه می‌توانید اطلاعات بیشتری از آن به دست بیاورید.

نسخه بعدی از یکی از محبوب‌ترین فرانچایز‌های شوتر اول شخص شرکت اکتیویژن (Activision) یعنی سری Call of Duty یکی از محبوب‌ترین بخش‌های خود را قبل از عرضه رسمی به صورت یک نسخه بتا (آزمایشی) در اختیار کاربران قرار داده است تا با ویژگی‌ها و سازکار آن بیشتر آشنا شوند. عنوان Call of Duty: Black Ops 4 با تکمیل بخش مولتی پلیر محبوب خود توانسته امسال ویژگی‌هایی به آن اضافه کند که تا پیش از این در هیچ یک از نسخه‌های پیشین این سری مشاهده نشده است.

این بازی با نوآوری‌های زیادی در بخش‌های مختلف خود نظیر بخش زامبی، حالت جدید دیگری هم به اسم Blackout اضافه کرده که همان حالت بتل رویال است. نسخه بتای این بخش تقریبا یک هفته است که در دسترس کاربران پلی‌استیشن ۴ قرار گرفته است اما سرانجام برای کاربران ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی نیز به انتشار رسیده تا آن هم فرصت تجربه نسخه آزمایشی این بخش را قبل از عرضه رسمی آن به دست بیاورند. حجم مورد نیاز برای دانلود این بخش کمی زیاد است پس هر چه زودتر از دانلود کردن آن مطمئن شوید تا قبل از اتمام این مهلت توانسته باشید این بخش را به صورت آزمایشی تجربه کرده باشید.

مهلت استفاده از نسخه بتای بخش Blackout در تاریخ ۱۷ سپتامبر به پایان خواهد رسید. این بخش در بزرگ‌ترین نقشه سری Call of Duty که تا به حال عرضه شده است، جریان خواهد داشت بنابراین اگر فکر می‌کنید که تجربه آن شبیه به چیزهایی است که در گذشته در این سری دیده‌اید، سخت در اشتباه هستید.

از دیگر خبرهای مربوط به این بازی هم می‌توان به این نکته اشاره کرد که مدتی پیش اعلام شد بخش Blackout این بازی قادر به پشتیبانی از ۸۰ بازیکن خواهد بود اما چند روز بعد این تعداد افزایش یافت و به عدد ۸۸ نفر رسید. همینطور مدتی پیش هم مقاله‌ای در دسترس شما قرار داده شد که ۴ چیزی که از این بازی دوست خواهید داشت و ۲ چیزی که دوست نخواهید داشت برایتان نام برده شد. شما می‌توانید سیستم مورد نیاز این بازی برای تجربه روی پلتفرم رایانه شخصی را هم از این آدرس مشاهده کنید.

منبع :

WINDOWSCENTRAL

566 پست
عرفان رحیمی صادق
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , , ,