بسته گسترش دهنده Call of Duty: Black Ops 4 که چندی پیش تحت نام Classified در دسترس کاربران قرار گرفت، دارای تروفی و اچیومنت‌های جالبی است که امروز به معرفی و راهنمای هر یک می‌پردازیم. مانند همیشه در ادامه با وینفون همراه شوید.

معرفی

به راهنما، لیست تروفی و اچیومنت‌های بسته گسترش دهنده Classified بازی Call of Duty: Black Ops 4 خوش آمدید. این بسته گسترش دهنده به صورت جداگانه یا به عنوان بخشی از سیزن‌پس بازی در دسترس کاربران قرار گرفت. Classified اولین بسته گسترش دهنده Black Ops 4 است که در بخش اصلی بازی همزمان با عرضه بلاک آپس 4 در دسترس قرار گرفت. Classified در حقیقت یک نقشه زامبی است که نقشه بازسازی شده Black Ops 1 است. تروفی‌های این بسته آسان هستند و نسبت به سه نقشه زامبی بخش اصلی بازی سریع‌تر به دست خواهند شد.

چگونگی باز کردن تروفی‌ها در بخش زامبی: تروفی‌ها را می‌توانید در بخش انلاین به صورت تکی یا با همکاری چند نفره کسب کنید. شما نمی‌توانید تروفی‌ها را در حالت افلاین به دست آورید. برای اینکه وارد نقشه Classified شوید، وارد منو اصلی بازی (Main Menu) شده، روی کلمه “Zombies” کلیک و سپس روی تصویر نقشه رنگی قسمت پایین سمت راست کلیک کنید، دکمه RT:r1: را فشار دهید تا وارد حالت کلاسیک (Classic Mode) شوید، در ادامه Classified Map را انتخاب کرده و درجه سختی خود را تعیین کنید. درجه سختی را روی آسان (Casual) تنظیم کنید زیراکه درجه سختی روی تروفی‌ها تاثیر ندارد. در آخر، با دکمه A:x: به صورت تک‌نفره یا با دکمه Y:triangle: دوستان خود را به بازی دعوت کنید. همچنین می‌توانید در بخش عمومی با بازیکنان دیگر بازی کنید. توجه داشته باشید که باید این کار را در حالت کلاسیک انجام بدهید و در بخش بازی شخصی سازی شده، قادر به انجامش نخواهید بود.

اطلاعات کلی

 • درجه سختی تروفی و اچیومنت‌های بازی: 5 از 10
 • مدت زمانی که طول می‌کشد تا بسته گسترش دهنده را کامل کنید:2 تا 5 ساعت
 • تعداد تروفی‌های کل: 10 عدد (9 تروفی برنزtrophy، 1 تروفی نقره trophy)
 • تعداد تروفی‌های بازی (افلاین): 0
 • تعداد تروفی‌های بازی (انلاین): 10 عدد (9 تروفی برنزtrophy، 1 نروفی برنز trophy)
 • تعداد تروفی‌های که می‌توان متوجه آن نشد: موردی مشاهده نشده است.
 • تروفی و اچیومنت‌هایی که گلیچ دارند: موردی مشاهده نشده است.
 • آیا درجه سختی روی دریافت تروفی و اچیومنت‌های بازی تاثیر گذار است؟ خیر، می‌توانید تمام تروفی و اچیومنت‌های نقشه زامبی Classified را روی درجه سختی آسان (Casual Difficulty) به دست آورید.
 • حداقل دفعاتی که باید بازی را انجام دهید: پیش بردن دقیق بسته گسترش دهنده یک دور و چندین دور سریع برای کسب کردن تمام تروفی و اچیومنت‌ها.

Cold War Remedy

توضیح: در نقشه Classified، نمونه اولیه پروژه Skadi را بازیابی و مجهز کنید.


Breaking the Ice

توضیح: در نقشه زامبی Classified، تعداد 115 زامبی را در یک بازی (یک دور) بکشید؛

ابتدا باید سراغ Mystery Box بروید و هرجور شده اسلحه Winter’s Howl را به دست آورید. پس از اینکه اسلحه را به دست آوردید، زامبی‌ها را یک جا جمع کنید و با Winter’s Howl، آن‌ها را منجمد کنید، سپس یا با اسلحه دیگر به آن‌ها شلیک کنید یا به آن‌ها برخورد کنید تا تکه تکه شوند. شما باید این روند را برای کشتن 115 زامبی در یک بازی انجام دهید. اشاره کنم که لازم نیست با یک ضربه تمام 115 زامبی را تکه تکه کنید.

اسلحه Winter’s Howl را در تصویر پایین مشاهده می‌کنید.


Shock Value

 

برای کسب تروفی و اچیومنت مربوطه قدم‌های پایین را انجام دهید.

 1. به منطقه آزمایشگاه بروید؛ از شروع منطقه، با آسانسور به طبقه پایین و War Room بروید و از اتاق جنگ با دومین آسانسور به آزمایشگاه بروید.
 2. برق را در آزمایشگاه روشن کنید؛ کلید بزرگی که مشاهده می‌کنید را فشار دهید.
 3. قدمی بعدی این است که دو قطعه تله را در محیط آزمایشگاه پیدا کنید. یکی در اتاق Morgue قرار دارد و دیگری را می‌توانید در اتاق Porcine Research پیدا کنید. این اتاق‌ها را به دقت بررسی کنید. این قسمت‌ها با نوار آبی رنگ مشخص شده‌اند.
 4. به شروع نقطه Classified بازگردید. در سمت چپ و سمت راست اتاق ابتدایی، تله برقی را مشاهده می‌کنید. ابتدا باید با دو قسمتی که پیدا کرده‌اید، تله را سرهم کنید. تله الکتریکی تقریبا شبیه به ردیاب فلزی با دو درب است. با فشار دادن دکمه X:square: روی درهای آن، دو قسمت را به تله مونتاژ کنید. برای استفاده از این تله به 1000 پوینت نیاز دارید و مدت زمان استفاده دوباره از آن کوتاه است.
 5. حال تنها کار باقی مانده کشتن زامبی‌ها با این اسلحه است. 115 زامبی را با تله الکتریکی بکشید تا تروفی و اچیومنت مربوطه را کسب کنید.

Power Struggle

توضیح: در نقشه زامبی Classified، بدون اینکه برق را روشن کنید، به راند بیستم برسید؛

توضیحات مربوط به تروفی و اچیومنت The Highest Office را مشاهده کنید.


Preemptive Strike

توضیح: در نقشه زامبی Classified، تعداد 50 Nova 6 خزنده را درحالی بکشید که هنوز منفجر نشده باشند؛

ابتدا باید برق را در آزمایشگاه روشن کنید؛ کلید بزرگی که مشاهده می‌کنید را فشار دهید. حال در هر راند، Crawlerها در محیط آزمایشگاه ظاهر می‌شوند. پیشنهاد می‌کنم، از اسلحه Winter’s Howl برای دریافت این تروفی و اچیومنت استفاده کنید.


The Highest Office

توضیح: در نقشه زامبی Classified، بدون اینکه از آسانسور استفاده کنید، به راند بیستم برسید؛

در نقشه Classified شاید نتوانید از آسانسور سمت راست اتاق آغاز کننده بازی استفاده کنید. بنابراین باید در محیط عمومی آغازین بمانید (البته می‌توانید درهای قفل شده را با پرداخت مبلغی باز کنید). شما می‌توانید به راحتی و با ربات‌ها 20 راند را بدون اینکه از آسانسور استفاده کنید، پشت سر بگذارید. در Classic Mode، گزینه Classified Map را انتخاب کنید، درجه سختی را روی Casual (آسان) قرار دهید، سپس روی Solo Match (بخش تک‌نفره) کلیک کنید و سه ربات را به بازی اضافه کنید. درهای قفل شده را با پرداخت مبلغی باز کنید و از اسلحه‌های دیواری، چندتایی را خریداری کنید. حال بگذارید که ربات‌ها بیشترین کار را برای شما انجام دهند، فقط از آسانسوری که شما را به اتاق جنگ می‌برد استفاده نکنید.

این، همچنین تروفی و اچیومنت Power Struggle را نیز باز می‌کند.


Crawl for Help

توضیح: در نقشه زامبی Classified، در حالی که در آخرین ایستگاه هستید، از یک تلپورتر استفاده کنید و سپس زنده شوید؛

برای این تروفی و اچیومنت، باید با یکی از دوستان خود در بخش چندنفره همکاری کنید. ابتدا باید برق را در آزمایشگاه روشن کنید تا تمام تلپورترهای نقشه فعال شوند. نزدیک یکی از تلپورترها اجازه دهید یک زامبی شما را بکشد، سپس سینه خیز وارد تلپورتر شوید و مطمئن شوید که دوست‌تان از همان تلپورتر عبور می‌کند. بعد که به مکان تصادفی تلپورت شدید، دوست‌تان باید شما را زنده کند تا تروفی و اچیومنت مربوطه را کسب کنید.


Step on the Gas

توضیح: در نقشه زامبی Classified، در حالی که توسط گاز Nova 6 Crawler مسموم شده‌اید، 50 زامبی را در یک بازی بکشید؛

ابتدا باید برق را در آزمایشگاه روشن کنید؛ کلید بزرگی که مشاهده می‌کنید را فشار دهید. حال در هر راند، Crawlerها در محیط آزمایشگاه ظاهر می‌شوند. هنگامی که به Crawlerها شلیک می‌کنید، آن‌ها گاز سبز رنگ Nova 6 را پخش می‌کنند که نمایشگر را تار می‌کند. پس از اینکه گاز در هوا پخش شد، از میان آن عبور کنید تا تحت تاثیر آن قرار بگیرید. در این حالت، 50 زامبی را بکشید تا تروفی و اچیومنت مربوطه را کسب کنید.


Pent-up-agon

توضیح: در نقشه زامبی Classified، بدون اینکه آسانسور مربوط به اتاق جنگ را ترک کنید، پنج راند متوالی را کامل کنید؛

در Classified شاهد دو آسانسور هستیم؛ اولین آسانور (کوچک) از محیط آغازین به اتاق جنگ می‌رود و دومین آسانسور (بزرگ) از اتاق جنگ به آزمایشگاه می‌رود. برای دریافت این تروفی و اچیومنت، باید در آسانسور بزرگ بمانیم. به عبارتی، پنج راند کامل را در این آسانسور باید سپری کنید بدون اینکه در بین راندها از آن خارج شوید.

در این میان اشاره کنم که در بخش چندنفره، تمام بازیکنان باید در آسانسور بمانند و در بخش تک‌نفره حتما ربات‌ها را غیرفعال کنید تا باعث بروز دردسر نشوند.


Going Everywhere Fast

توضیح: در نقشه زامبی Classified، هفت بار از تلپورتر در کمتر از یک دقیقه عبور کنید؛

ابتدا باید برق را در آزمایشگاه روشن کنید تا تمام تلپورترهای نقشه فعال شوند. اکنون باید در کمتر از یک دقیقه به تعداد 7 بار از تلپورترها عبور کنید. شما می‌توانید از یک تلپورتر چندین بار عبور کنید اما نکته جالب در مورد تلپورت‌ها این است که هر بار شما را به مکانی کاملا تصادفی تلپورت می‌کنند.

پیشنهاد می‌کنم که حتما از پرک Stamin-Up استفاده کنید. این پرک به شما اجازه می‌دهد سریع‌تر بدوید بنابراین کار را برای شما بسیار آسان‌تر می‌کند.

367 پست
رسول امینی
I Was Born in 1997 and Played My First Game in 2005 Which it Was Resident Evil 4. A Huge Fan of Video Games, Especially Open-world, Historical and Survival Horror Genre and Spend a Lot of Time on Playing. My Top No-Doubt Games Are Dark Souls 3, The Witcher 3: Wild Hunt, Resident Evil 4, Horizon Zero Dawn, God Of War 2018 and Bloodborne. Most of the Time in My Daily Life, i Write Articles for WinPhone.Ir
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , ,