توسعه دهندگان عنوان مورد انتظار Call of Duty: Black Ops 4 در اظهاراتی تازه ضمن تایید حالت زامبی برای بخش بتل رویال این بازی اظهار کرده‌اند که هوش مصنوعی وظیفه کنترل زامبی‌ها در حالت بتل رویال این بازی را بر عهده دارد که البته ساز و کار آن با عناوین قبلی این سری کمی تفاوت دارد و در این بخش تغییراتی به وجود آمده تا فرم و قالب تکراری نسخه‌های قبلی را نداشته باشد.

بخش زامبی را دیگر باید عضوی جدا نشدنی از سری Call of Duty دانست. اما طبق شایعاتی که اخیرا به گوش رسیده، عنوان Call of Duty: Black Ops 4 یک روش تازه و جدید در بخش بتل رویال خود که با نام Blackout شناخته می‌شود، به کار گرفته است. مجله Game Informe در کاور خود پیش‌تر تایید کرده بود که Blackout قادر به پشتیبانی از حضور ۸۰ بازیکن در سرورهای خود است. اکنون هم تایید شده که زامبی‌ها هم در این بازی حضور دارند و در سرتاسر نقشه در حال گذر هستند که کار و وظیفه هدایت آن‌ها هم به دست هوش مصنوعی سپرده شده است.

حال اعلام شده که زامبی‌هایی که در نقشه بخش بتل رویال این بازی یعنی Blackout حضور دارند، اما آن‌ها کمی با چیزی که در نسخه‌های قبلی این سری دیده بودیم متفاوت هستند. اطلاعات بیشتر در این زمینه در روزهای آتی منتشر خواهد شد تا در اختیار بازی‌بازان قرار بگیرد. اما زامبی‌ها، هم می‌توانند آفت شناخته شوند و هم دارای مزیت باشند.

در حال حاضر طبق ویدیویی که توسط Game Informer به انتشار رسیده، مشخص شده که زامبی‌ها در بخش‌های مشخصی از نقشه حضور دارند و به صورت تصادفی با آن ها رو به رو نخواهید شد اما پیش از این نمی‌دانستیم که آن‌ها در چه بخش‌هایی از نقشه حضور دارند. با در نظر گرفتن این که نسخه جدید Call of Duty امسال قرار است از تمام نسخه‌های قبلی سری Black ops اقتباس‌هایی داشته باشد، بعید نیست که در آینده شاهد مناطقی در نقشه باشیم که ویژگی‌های خاص جدیدی دارند. برای مشخص شدن این موضوع هنوز باید کمی بیشتر صبر کنیم تا ببینیم استودیوی تری آرک در این زمینه چه تصمیمی خواهد گرفت.

نسخه آزمایشی (بتا) بخش Blackout در تاریخ ۱۹ شهریور برابر با ۱۰ سپتامبر یعنی همین چند روز دیگر برای کاربران پلی‌استیشن ۴ و در تاریخ ۲۳ شهریور یعنی ۱۴ سپتامبر هم برای اکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد. همه بازی‌بازان می‌توانند در تاریخ ۲۴ شهریور برابر با ۱۵ سپتامبر به نسخه بتا دسترسی پیدا کنند. نسخه کامل بازی هم در تاریخ ۲۰ مهر ماه جاری برابر با ۱۲ اکتبر ۲۰۱۸ میلادی برای پلتفرم‌های اکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد.

منبع :

GAMINGBOLT

964 پست
عرفان رحیمی صادق
مطالب مرتبط
تبلیغات
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , ,